User
Pass
2FA
 
 

probleme cu saci

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message630
jokerd26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 19:16)
Joined: 13 Mar 2011
Posts: 17, Topics: 11
Location: Italy

Reputation: 89.2
Votes: 2

 
Post Posted: 12-09-2011, 21:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut, cum spune si titlu nu merge sa pun saci
1. cei din lk mi-au disparut cu toate itemele
2. am vrut sa pun altzi de 16 dar cand incerc sa-i pun pe bara ma intreaba daca vreau sa-i distrug, ca si cum sloturile alea pt saci n-ar exista si eu as da in gol

am intrebat in game daca o mai avut cnv prob asta da nu a raspuns nimeni, daca cnv poate sa ma ajute macar aici - mersi mult -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
covrigu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 20:33)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 47, Topics: 7
Location: Stormwind

Reputation: 35.6
Votes: 6

Post Posted: 12-09-2011, 21:51:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cel mai probabil este 1 bug.. deoarece nu le`au rezolvat inca pe toate..dar cu timpul.. -
trebuie doar sa avem rabdare..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheShaikan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-01-2012 14:44)
Joined: 12 Jun 2011
Posts: 2855, Topics: 42
Location: Korehanandesuka...?

Reputation: -135.5
Votes: 24

 
Post Posted: 12-09-2011, 22:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

covrigu wrote:
cel mai probabil este 1 bug.. deoarece nu le`au rezolvat inca pe toate..dar cu timpul.. -
trebuie doar sa avem rabdare..


ai faqt off degeaba, esti enervant rau, pana akm am citit fiecare topic in care ai postat si 80% sunt aberatii si posturi facute pt atentie

on topic: vb cu un gm, cel mai probabil e un bug vizual si n-ar strica nici sa faci un ticket, pana atunci nu umbla pe la bags, vezi si u ce faci



Lucrarile Mele

-Hobbies: Thinking about Nyu. 
-Values: Nyu. 
-Likes: Nyu.
-Dislikes: Everything Else.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
covrigu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2012 20:33)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 47, Topics: 7
Location: Stormwind

Reputation: 35.6
Votes: 6

Post Posted: 12-09-2011, 23:03:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheShaikan wrote:
covrigu wrote:
cel mai probabil este 1 bug.. deoarece nu le`au rezolvat inca pe toate..dar cu timpul.. -
trebuie doar sa avem rabdare..


ai faqt off degeaba, esti enervant rau, pana akm am citit fiecare topic in care ai postat si 80% sunt aberatii si posturi facute pt atentie

on topic: vb cu un gm, cel mai probabil e un bug vizual si n-ar strica nici sa faci un ticket, pana atunci nu umbla pe la bags, vezi si u ce faci



uuUU...de parca tu ai scris cv in + X_x .. la fel..faci posturi sa te aflii in treaba -..
la tine cred ca peste 90% sunt puse asea la plictiseala :/ ..
in + eu incerc sa ajut lumea si nu fac j`de mii`de OFF topicuri -
Ceau.

Posturi unite automat, 13-09-2011, 00:03:08

* umbla pe la bags, vezi si u ce faci *

l`ai lamurit ! Surprise

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 14-05-2024, 23:57:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x