User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE KANE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message800
chendi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2012 16:21)
Joined: 18 Aug 2011
Posts: 14, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 19-09-2011, 19:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Harta NU STIU
2. Ora 20:00
3. Motivul reclamatiei kick de 2 ori si ban 100 min.
4. Numele adminului kane
5. Dovada (printscreen sau condump) Cand vad lasar in spwan eu sar in sus si anunt adminu si tu imi spui ca pun eu lasar in spwan ??? si aratami si mie unde am injurat .. aratami o singura data ca am injurat... kane.. Cand sa zis ca am vb urat, glumeam in momentul ala cu catea si i-am zis in spirit de gluma " taci fa " atat .. in rest nimeni nu are vreo dovada sau sa ma fi vazut ca am injurat vreodata ... Va rog frumos OWNERI .. vb cu iuly si cu cardey si cu oana, care sunt unii din adminii care intra mai des pe servar.. sa vedem daca am injurat vreodata.. daca ma stiu de nesimtit .. Cand intra kane 5 minute pe servar se dau numai banuri... Am stat si 10 ore pe servar si nu l-am vazut... dar fie .. Va rog frumos Owneri sa cereti o singura dovada in care am injurat !!!!! MULTUMESC !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 19-09-2011, 20:26:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in reclamatia de mai jos in care nu ai respectat Modelu ai zis:
''Am primit kick de mai multe ori de la kane [ fiinda murea in lm meu ] pe 2 harti , dupa care sa schimbat harta si a venit si sa ma omoare fiind zm , si statea in fata mea , iar eu i-am spus "marsh mah de aici ca mai suparat !" Si mi-a dat ban 100 minute''
si ti-am raspuns:
''- bai dar tu chiar ai tupeu. ai primit kick pt lasere in respawn apoi ai injurat (ca atat te duce capu) iar acum vii cu reclamatii ca dc ai primit kick/ban. nu degeaba ti-au fost respinse cererile pt slot/admin. ai un limbaj colorat si un comportament de maidan. bine PA!''


concluzia....ai recunoscut singur ca mi-ai zis ''marsh de aici''. pt asta ai primit BAN 100 min. cat despre laserele din respawn.....tu esti un client vechi al acestui obicei, ai chiar mult mult tupeu sa faci atatea reclamatii pt acest motiv cand pui lasere in respawn cu buna stiinta ( ti-am facut observatie si nu l-ai scos, tot acolo ai pus). eu joc de aproape un an pe serveru asta si tu vii de 2-3 saptamani si faci pe nebunu. data viitoare iti promit ca vei avea ban mai mare de 100 min daca mai continui cu limbajul ala de 2 lei. invata si respecta regulamentu si apoi comenteaza. nici nu stiu dc imi pierd timpul pe aici explicandu-ti tie toate astea, pt ca sunt sigur ca nu ai priceput mare lucru -.

PS: faza s-a petrecut acum 2 zile si nu a fost la ora 20:00 cum zici tu..specifica si tu harta, ora, si data exacta daca tot ti s-a atras atentia ca nu ai respectat modelu de reclamatie...in fine, cred ca am prea multe pretentii de la capacitatile tale intelectuale

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ho_OlYGAnS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2013 12:26)
Joined: 09 May 2011
Posts: 199, Topics: 16
Location: Peste ToT !!!

Reputation: 109.5
Votes: 5

Post Posted: 19-09-2011, 20:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-= alta reclamatie?? - eo nu cred k are nici 1 admin cva q tn dak nu faci cva... (te/am vzt si eo de cateva ori folosind 1 limbaj colorat si nu asculta/i ce spun adminii -=- ex :lasere spawn , he inainte de infectare etc )


------------------------------------------------------------------------------------------------
Singura modalitate de a te elibera de ispita este sa-i cedezi ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmin827

[Welcome to my Hood ]



Status: Offline
(since 02-12-2022 21:31)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 16374, Topics: 74
Location: Oltenita

Reputation: 2370.2
Votes: 304

 
Post Posted: 19-09-2011, 21:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai pune laser in spawn sau limbaj colorat ii da-ti ban 1000 min poate asa se potoleste .
Reclamatiile astea le faci cam degeaba asa ca numai te chinui .


#IseeY Blizz! ^El Lider
La confussione mi irrita ....e tanto!
Every new day is another chance to change your life
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cosmin827, 19 September 2011 19:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-06-2024, 08:21:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x