User
Pass
2FA
 
 

marele admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1091
raul69rds
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-01-2012 19:40)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 71, Topics: 2
Location: Bucuresti "Pantelimon"

Reputation: 17.6
Votes: 7

Post Posted: 24-09-2011, 15:38:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : <rKo> | RdS

harta: de_kabul_32

data,ora: 29:29:2011

ip : 86.121.143.19

admini on: dawaload

motiv: prea slab admin si eu am admin pe un sv din comunitatea asta de 2 anii si nu cred k am dat ban fara motiv cu da el marele admin dawnload

*** khronis killed dorel with a headshot from m4a1 ***
*** lex killed khronis with a headshot from ak47 ***
<rKo> | RdS (RADIO): Fire in the hole!
<rKo> | RdS killed Daim with deagle
Tr!Ke killed doWnLoad with awp
*DEAD* Michael Scofield : /top15
<rKo> | RdS killed Tr!Ke with awp
[cZ.FreaKz.Ro] Cererile sunt DESCHISE!!!.
*DEAD* Tr!Ke : a?
*DEAD* Tr!Ke : bmb ba
<rKo> | RdS died
*DEAD* Michael Scofield : /admin
ADMIN doWnLoad: rocket <rKo> | RdS
*DEAD* Tr!Ke : -

*DEAD* <rKo> | RdS : el e

*DEAD* Daim : gg

<rKo> | RdS : unde vrei ba sa ma duc

Unknown command: helmet
doWnLoad : ai bomba prietenas

************************************************
Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war3.freakz.ro
************************************************
<rKo> | RdS : k erau 100

Kicked by Console: "Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."
You have been banned from this server.

You have been banned from this serv

Concluzie : de aceia voi jukat 10 playeri pe sv asta din cauza adinilor k el da ban si sufera fara motiv...


By <rKo> | RdS
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
doWnLoad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2011 14:17)
Joined: 06 May 2009
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 262.5
Votes: 6

Post Posted: 25-09-2011, 14:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene de ce nu ai postat si toata conversatia? ai primit ban 100 de minute pentru injurii aduse unui admin. Rog un owner sa posteze din logouri conversatia,pentru nu exista dubii ca am procedat gresit. Iar cu limbajul acesta nu o sa ajungi sa rezolvi o problema,ci dimpotriva,iti vei face altele.
Si nu mai posta aiurea cu chef de cearta ci asteapta sa puna fragmentul din log un owner. PA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raul69rds
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-01-2012 19:40)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 71, Topics: 2
Location: Bucuresti "Pantelimon"

Reputation: 17.6
Votes: 7

Post Posted: 25-09-2011, 14:32:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intr-un cuvant esti prea slab....hai astept sa puna ownerul jignirile mele...si dak nu am jignit sa iti scaota adminu -

By <rKo> | RdS
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C.I.P

[*Admin^cZ.FreaKz.Ro*]



Status: Offline
(since 23-02-2013 13:09)
Joined: 25 May 2011
Posts: 116, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 4

Post Posted: 25-09-2011, 16:09:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<rKo> | RdS nu mai jigni un admin shi nu mai instiga la cearta ca nu are rost!! download nu iti dadea aiurea ban sau gag !!!! pe mine daca ma injurai primeai mai mult de 100 de minute ban pentru insultarea unui admin! daca zici ca esti admin sau ai fost ar trebui sa sti mai bine dar dupa cum te porti nu cred ca esti admin pe vreun sv

[img]http://www.girlshare.ro/3237944.6[/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
o.0

[Faceroll!]



Status: Offline
(since 12-02-2018 06:38)
Joined: 12 Feb 2007
Posts: 62, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 385.1
Votes: 7

 
Post Posted: 25-09-2011, 20:25:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raul69rds wrote:
intr-un cuvant esti prea slab....hai astept sa puna ownerul jignirile mele...si dak nu am jignit sa iti scaota adminu -


Dupa ce limbaj folosesti aici , nici nu ma obosesc sa caut prin loguri, ai primit ban 100 de minute , nu e mare problema dar la urmatoarea primesti permanent. Nu uita daca aduci injuri , sau deranjezi un admin poti primi ban ( durata o stabileste el ) , asta scrie in regulament , deci fara reclamatii facute aiurea.

raul69rds wrote:
Concluzie : de aceia voi jukat 10 playeri pe sv asta din cauza adinilor k el da ban si sufera fara motiv...


Alt exemplu mai sus de injurii aduse unui admin , daca tot postezi o reclamatie macar fi civilizat.

P.S. Aici este un forum , nu messenger, poti sa stai si tu 5-10 minute sa scrii corect ca te faci de ras!


"Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur parca prind curaj."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fRefresh

[*OWNER^cZ.FreaKz.Ro*]



Status: Offline
(since 20-08-2019 22:22)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 977, Topics: 132
Location: Romania

Reputation: 293.2
Votes: 12

 
Post Posted: 25-09-2011, 21:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are rost sa caut in logouri. Voi admini dupa rko vedetziva de serverul vostru. Daca ai admin pe rko nu esti rege si pe alte servere. Si 1 la mana invatza sa scri download 2. la mana ai un limbaj de miriste. te rog inceteaza cu genul asta de reclamatii. daca eram pe server te asigur ca nu scapai fara ***.

Nu mai suport genul asta de oameni. Nu ai fost mai important cu nimik daca ai facut aceasta reclamatie. si admini nu se scad ca pui tu un pariu cu el. Daca el ar fi castigat ce trebuia sa itzi faca tzie?

Hai TC! ca degenereaza dupa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by fRefresh, 25 September 2011 19:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 20:18:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password