User
Pass
2FA
 
 

Battleground inbalance

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message911
terrorblade24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2011 14:12)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 37, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89
Votes: 2

 
Post Posted: 30-09-2011, 15:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut....stiu ca s'a mai discutat pe tema asta dar sincer as spera sa se rezolve odata si odata ....sunt zvonuri ca si gmeri tzin cu hoarda si chestii de astea...nu asta e problema...problema este ca Allianta pierde in procent de 90% din bgurile / day(cu un noroc imens scade procentaju)......chestia asta e datorata faptului ca sunt noobi intr'o parte dar in cealalta se datoreaza faptului ca atunci cand un bg incepe INTOTDEAUNA hordaci sunt 15/15 sau 10/10 40din 40....niciodata nu lipsesc....in schimb la alianta battle groundu incepe chiar daca sunt intrati 5/15 (un exemplu foarte bun este AV...am postat si print.....o zi obisnuita de bg la ally...8/35-40
Stiu ca vetzi zice ca sa facem premade sau sa ne adunam....nu e tot una....+ ca cu premade astepti mult mai mult si nu poti sa aduni mai mult de 4 sau cat e limita ca nu o stiu....orikm...
Shoker esti foarte talentat la ceeea ce faci si nu cred....ca daca te'i gandi putzin la un script sau o metoda nu s'ar rezolva...ati facut atatea si atatea....dar marea problema asta ramane....de asta toti se duc la HOARDA pentru ca stiu ca acolo astepti cat astepti da makr nu pierzi timpul intr'un battleground care is sanse imense sa il pierzi ca in cazul aliantei.
Rezolvarea TOTALA nu ar fi nici transferurile dar ar fi si asta o ideee destul de acceptabila.....Stiu ca nu va v'a pasa prea mult de ce zic eu akm si o vetzi tine una si buna( zic de gmeri ) dar makr am incercat .....am pierdut si eu 10 min sa scriu asta:))....or mai facut catzica topicuri dar ori au fost inchise penntru ca erau in zona corecta ori nu or avut rezolvare.SCuzati penttru deranj !!!!ms anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 30-09-2011, 15:56:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca un topic de acest gen, si in care limba romana e masacrata fara mila -

S-au facut n topicuri de genul, s-au si aplicat n metode dar fara rezultat.


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nafets1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2012 19:58)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 85.1
Votes: 2

Post Posted: 30-09-2011, 15:58:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

odata ce faci un post pe forum cu o problema, ar fi bine sa ai si o rezolvare sau o idee care sa rezolve ceva, sunt sigur ca gm-ii toti stiu de problema cu bg-urile si cred ca e bine daca noi playerii am veni cu niste idei bune si fara idiotenii...alianta o ia in bg-uri si cand e egalitate...multi s-au dus la hoarda pentru ca aia stiu sa joace si ce trebuie sa faca..
on topic: 1.ar fi bine ca playerii de la alianta sa mearga sa faca reputatie, sa isi ia iteme si apoi sa dea join la rbg.
2. ar trebui ca fiecare sa se uite putin pe wowhead.com...youtube sa vada exact ce trebuie facut in bg uri..nu cred ca ar trebui facut ceva special din partea gm ..o sa isi revina situatia..o sa vezi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terrorblade24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2011 14:12)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 37, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 89
Votes: 2

 
Post Posted: 30-09-2011, 16:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e neaparat ce ai zis tu.....o idee buna ar fi sa se lase sa intri in bg MACAR .....doar acunci cand este un numar egal de playeri a-h

Posturi unite automat, 30-09-2011, 17:01:47

mai departe....depinde doar de ally

Posturi unite automat, 30-09-2011, 17:02:38

ce ai zis tu e o ideee buna sa se intre doar cand ai un anumit "GEar score" cum era pe wotlk dar si contra acestei ideii sunt o gramada de probleme

Posturi unite automat, 30-09-2011, 17:04:02

Si scuzama necris....suntem la ora de romana? daca vreau si am chef pot sa scriu foarte corect gramatical doar ca nu vad o intrebuintare aici.....unde playeri inteleg un cuvant gen "PT" sau "GM" in loc de Game Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 30-09-2011, 16:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am mutat o guilda intreaga la alianta. s-a cam balansat situatia... am intrat cu gravity vs vreo 5-6 premadeuri la rand Thinking; nu am pierdut deloc(in plus nu mai sunt queuri de 5-300)... daca sunt praf cei care dau join la random bg asta nu inseamna ca trebuie sa mutam toata hoarda.

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 30-09-2011, 18:18:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
am mutat o guilda intreaga la alianta. s-a cam balansat situatia... am intrat cu gravity vs vreo 5-6 premadeuri la rand Thinking; nu am pierdut deloc(in plus nu mai sunt queuri de 5-300)... daca sunt praf cei care dau join la random bg asta nu inseamna ca trebuie sa mutam toata hoarda.


Realizezi ca in urmatorul topic de propuneri referitoare la bg-uri fix sa mutati toata hoarda o sa vi se propuna?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 30 September 2011 14:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 01-10-2024, 20:42:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x