User
Pass
2FA
 
 

Aplicatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message432
Necks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2012 10:13)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 105.4
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2011, 14:18:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Cristian
Varsta: 19
Localitate: Sinaia
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Majoritatea timpului mi-l petrec la PC, in special la WOW
Clasa: Hunter
Main Spec/OFF spec:Survival respectiv MM
Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sekape: am luat caracterul de la 0, aqm ma ocup de meserii
De ce ai ales specul pe care joci acum?: Joc survival din 3 motive: 1. ajut membrii raidului/party cu 10% haste 2.imi cunosc specul/rotatia f bine 3.este distractiv
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):
3/7/31, rotatia este f simpla: mark->SS->Black arrow->Explosive Shout-> spam Cobra shout respectiv arcane cand ai mult focus, ai skill ai si gear-> 40 agil
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm)
: Joc WOW de 4 ani de zile @ ani pe Tbc respectiv 2 ani pe wotlk(rowow, freakz).
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Primul meu caracter a fost hunter apoi warrior. Pe freakz main charu meu a fost Noexit shi am fost prin guilde precum Mad Dogs->MEthod->shi I Just Crit In My Pants. Am decis sa parasesc Madd Dogs deoarece Shadewarrior era un copil raton shi mort dupa iteme. Method din pacate nu s-a destramat dar GM guildei JUD a decis sa joaca pe blizz alaturi de mai multi ofiteri iar in cele din urma I JUst Crit s-a destramat:(
Detalii PC***:Placa video: GeForce 8600 GT, procesor AMD Atholm IIx2 240 Procesor 2,8 GB, RAM 4GB -
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Alta guilda mai capabila pe Hoarda nu este shi in plus cei din Hkp au fost prieteni cu cei din I Just Crit
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : sunt in ultimul an de liceu, de lucrat nu lucrez k daia exista parinti:)), timpul liber mi-l petrec la PC sau la o bere cu prietenii iar hobby-uri cam putine as putea spune deloc:D
Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Cred ca tot ce am mentionat mai sus a fost destul de important:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-10-2011, 14:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS. Rog un gm sa stearga acest topic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-06-2024, 11:28:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password