User
Pass
2FA
 
 

AT-God

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1319
RazvaN*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2011 18:06)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 101, Topics: 9
Location: Timisoara

Reputation: 87.5
Votes: 3

Post Posted: 02-10-2011, 14:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca te consideri asa de desptept....obrine u admin si rezolvai u ce sa facem daca nu avem playeri,admini care sa stea pe srv....si cand ii vezi dc nu
ai facut cva demo....o poza cva sa vad si io??? si aici imi spui u mie de extream si ce nelamuriri ai nu la cereri admin.....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 02-10-2011, 20:57:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt destept..si spre deosebire de voi AM EXPERIENTA IN ADMINAT si stiu sa observ toate detaliile .. in caz ca tb sa ma repet ..mai uita-te odata aici : http://forum.wow-freakz.com/marokuuTz-IP-t99378.html
Ca sa nu raspunzi iti explic DIN NOU c s-a intamplat .
Pentru inceput jucam toti linistiti pe fy_snow ..cand deodata intra "marokutz" ..urmand cateva chestii dubioase
1 - nu ne-a salutat ( el saluta tot timpul )
2 - nu juca bn ( marokutz joaca tot timpul bn ) in cazul acesta jucatorul respectiv nici nu intentiona sa joace bn
3 - din cate se vede in printuri tot scria changerace si war3menu (exact c ai nevoie ca sa stergi xp la toate rasele )
CHESTIILE ACESTEA POT FI CONFIRMATE DE TOTI CARE SE VAD IN PRINT [ MARTORI - in special L1ld3vil care este de incredere ( PARTEA ESENTIALA ) ]
De aici incepe partea interesanta
In primul print se vede ca am pus in atentia tuturor ca cnv este pe numele lui marokutz..acest jucator mi-a spus ca joaca cu numele AK47 ( IN MAJ CAZURILOR NIMENI NU E ATAT DE PROST INCAT SA SPUNA NUMELE REAL SAU SAU MACAR UN INDICIU ) dupa c a facut acea afirmatie el a iesit.. dupa aproximativ 10-30 secunde intra extream ( timp berechet sa-ti schimbi numele si sa dai connect ) si in loc de "salut" primul lucru spus de el a fost " ce s-a intamplat " yo am inceput sa-i explic c s-a intamplat el incepand sa para uimit m-a facut sa-l suspectez ( hai k o dam pe filme politiste - ) .. dupa putin timp a intrat Petra .. l-am rugat sa ia ip-ul jucatorului care intrase pe numele lui marokutz si dupa cum se vede la inceputul topicului legat de acest caz : Vreau ca marokuuTz# sa confirme daca ip-ul lui este acesta: 109.98.217.30...Daca nu playerul care a intrat cu numele lui de pe ip asta asre ban ! ip-ul respectiv fiind al persoanei vinovate .. asta momentan nu confirma nimik ..pana cand extream a facut cerere de nume rezervat si a fost nevoit sa puna ip-ul sau http://forum.wow-freakz.com/rezervare-nume-t99393.html ..ip-ul fiind identic cu cel al persoanei ce i-a sters xp lui marokutz era CLAR CA EXTREAM II STERSESE XP LUI MAROKUTZ !!!
Revenind la inceput .. am scris in post : "Cand sa iasa asta care-i stergea xp lu marokutz ne zice ca joaca cu numele "ak47" dar mi s-a parut suspect extream ..care a intrat imediat c a iesit "ala" si se comporta suspect...nu intru in detalii. " dinainte sa stiu ca ip-ul lui extream era ip-ul celui care i-a sters xp lui marokutz..deci deja ma gandeam ca el era din cauza COMPORTAMENTULUI ..
Pe baza acestor chestii extream n-a avut c sa faca ( cu exceptia chestiei pe care o fac toti faptasii ) decat sa MINTA .. asa ca mi-a zis ca fracsu a fost ala de i-a sters xp .. confirmand toti ca numele cu care JUCA fracsu pe sv e AK47 ( banat aq 2 zile sub ochii mei pe motiv aim ) dar ... revenind tot la inceput ..EXTREAM A INTRAT IMEDIAT DUPA C "FRACSU" I-A STERS XP LUI MAROKUTZ ..PE NUMELE SAU " EXTREAM" NU PE "AK47" ( IN CAZ CA AR FI FOST FRACSU .. TOCMAI PT CA MI-A SPUS CA ACELA E NUMELE CU CARE JOACA { cel c i-a sters xp lui marokutz } si ca sa para destept a intrat pe numele sau ) Iar acum ca sa fie si mai dubios .. in CAZ CA AR FI FOST FRACSU ALA DE I-A STERS XP LUI MAROKUTZ ..cum se face ca N-A INTRAT FRACSU ( AK47 ) CI EXTREAM .. ceea c in cel mai bun caz pt extream ar fi fost ca A FOST DE FATZA LA STERGEREA XP ..SI N-A AVUT NIMIK DE COMENTAT ..el intrand imediat pe numele LUI ..
Dak nu se intelege din toate aceste lucruri ca extream e acela c i-a sters xp lui marokutz e clar ca n-am cu cn vorbi . Yo inca sper ca o sa-si puna unu capu la contributie si o sa-l baneze pe extream dar ...
Revenind la reclamatia ta ..fac si demo si chem si admini .. ba chiar am un demo in calculator cu unu c era cu wall clar si n-a patit nimik ..
Si ultima ta acuzatie : "si aici imi spui u mie de extream si ce nelamuriri ai nu la cereri admin....." pai m-am gandit ( logic ) ca dak extream "ARE VOIE" sa posteze la cereri admin .. am si yo "voie" sa postez la cereri admin ..
Si app ..vezi ca nu se scrie "rezolvai" ( obrine inteleg ca te-ai grabit sa scrii ) ..
Te rog nu-mi mai zice ca n-aduc demo poze sau c mai vrei tu cand stii ca defapt aduc ..( sau nu stii in caz ca nu citesti forumul )
EDIT : as fi facut un rezumat dar mi-era ca nu se intelege.. spor la citit -
EDIT 2 : aq am vaz ca am si avertizare -)) -)))))))))) nu-ti spun c cred yo despre actiunea ta pt ca nu te-ai simti bn -))) dar te intreb cv.. cum se face ca yo am postat doar AQ la cereri admin ( dar nu pro/contra ..ci tocmai ca sa va pun in vedere ca ala tot da pro/contra si n-are voie ) iau avertizare..iar ala nu -)))))))))))))) loooool -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ONEMDX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2011 05:57)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.5
Votes: 3

Post Posted: 03-10-2011, 17:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fa un rezumat ... nu citesc biblia ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RazvaN*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2011 18:06)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 101, Topics: 9
Location: Timisoara

Reputation: 87.5
Votes: 3

Post Posted: 03-10-2011, 18:22:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

edit NoMad : incearca sa eviti posturile de genul asta,citeste regulamentul forumului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 03-10-2011, 20:08:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razvan ..incerci sa razi pt ca nu intelegi ?? - stai linistit ca nici nu ma asteptam sa intelegi..iti tb cateva "calitati" sa intelegi niste propozitii usoare..banuiesc ca dupa jumatea de ora in care doar ai citit ala e singurul raspuns pe care il puteai da ? -))))
Iti zic prieteneste..lasa-te ca esti || .. si serios chiar nu o zic din rautate..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RazvaN*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2011 18:06)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 101, Topics: 9
Location: Timisoara

Reputation: 87.5
Votes: 3

Post Posted: 03-10-2011, 20:36:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da am gresit ca am postat" -" greseala mea....si God am sa ma las sa mai discut pe aceasta tema - nu prea stiu pe forum - puteti da T/C
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackDev1l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2011 15:08)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 92, Topics: 11
Location: Cu BlinLaDen

Reputation: 74.4
Votes: 2

Post Posted: 03-10-2011, 22:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-At God fara suparare,dar tu ce-ai scris acolo e o pagina din Shakespear?
-Warn ai primit pentru limbaj
-Trebuie sa dai o bere ca am citit ditamai Romanul
-Era greu sa scrii totul in cateva fraze,asai?
-Daca tot ai scris atat,de ce nu ai continuat inca jumate de ora...
-Ma dor ochii
-Nu comentez acum ca imi e somn,revin maine cu edit,am sa citesc mai atent ca acum n-am priceput nici 10% din ce ai vrut tu sa zici,ce am inteles din ce ai scris tu mai sus e ca eXtreme ala i-a sters xp-ul lui marokutz (probabil e mai mult de 10%) -




Russian Hip Hop

http://www.youtube.com/watch?v=gk4rFk5KdMA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 04-10-2011, 09:40:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k black - voi pe acolo beti bere Surprise ??ma gandeam ca beti chestii muullllllllllllltttttttt mai tari ...
warn n-am primit doar pt limbaj..ci si din motive aproape personale
scz pt ochii tai si n-am putut sa scriu mai putin pt ca altfel nush dak se intelegea complet..dar nici asa nu s-a inteles pt ca baiatu ala tot n-are ban (extream) [ lafel ca multi alti trisori si nesimtiti ]
Razvan...dak ii dai ban lu ala ( permanent .. ca marokutz s-a chinuit f mult sa faca xp ala si vine maimutzoiu sa-i stearga xp - ) promit ca nu ma mai bag unde nu-mi fierbe oala..( si nu poti zice ca e egoism pt ca ala chiar merita ban )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackDev1l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2011 15:08)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 92, Topics: 11
Location: Cu BlinLaDen

Reputation: 74.4
Votes: 2

Post Posted: 04-10-2011, 12:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PROPUNERE:
eXtrem ban permanent

Admini PRO/CONTRA (Justificati)

Va mai pun odata dovezile din cate s-a inteles mai sus

http://forum.wow-freakz.com/marokuuTz-IP-t99378.html -Atentie la Ip-ul pus de Petraskov
http://forum.wow-freakz.com/rezervare-nume-t99393.html -Atentie la Ip-ul pus de "casy" alias eXtrem

Nu am facut alt topic ca nu are rost,toti votati aici.




Russian Hip Hop

http://www.youtube.com/watch?v=gk4rFk5KdMA


Last edited by BlackDev1l on 04-10-2011, 14:36:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RazvaN*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2011 18:06)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 101, Topics: 9
Location: Timisoara

Reputation: 87.5
Votes: 3

Post Posted: 04-10-2011, 13:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma bag ptr.k nush ce sa intamplat cu extream (nu comentez)AT-God am terminat cu cearta..... -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NoMad

[cel_din_$_scaun]



Status: Offline
(since 27-08-2014 09:27)
Joined: 15 Jul 2011
Posts: 1097, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 78.6
Votes: 5

   
Post Posted: 04-10-2011, 17:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackDev1l wrote:
PROPUNERE:
eXtrem ban permanent

Admini PRO/CONTRA (Justificati)

Va mai pun odata dovezile din cate s-a inteles mai sus

http://forum.wow-freakz.com/marokuuTz-IP-t99378.html -Atentie la Ip-ul pus de Petraskov
http://forum.wow-freakz.com/rezervare-nume-t99393.html -Atentie la Ip-ul pus de "casy" alias eXtrem

Nu am facut alt topic ca nu are rost,toti votati aici.

deschideti alt topic in care sa discutati problema asta nu faceti off-topic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 04-10-2011, 18:44:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dati poll ..votati toti adminii pana la un anumit termen ( ex : 1 sapt ) si dak e anuntati-l si pe extream ca sa stie dc o/n-o sa fie banat ca sa aiba ocazia sa mai bage minciuni dealea de gen scuzat sau de gen nush ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackDev1l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2011 15:08)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 92, Topics: 11
Location: Cu BlinLaDen

Reputation: 74.4
Votes: 2

Post Posted: 04-10-2011, 21:08:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

face cineva un poll ?? eo nush numai chestionar iar din cate stiu nu au legatura =)



Russian Hip Hop

http://www.youtube.com/watch?v=gk4rFk5KdMA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 23:02:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x