User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie ^Pain

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message475
sMine

[insane ;o]



Status: Offline
(since 20-10-2021 11:02)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 2246, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 4563.8
Votes: 51

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  COSuperStar 
Post Posted: 09-10-2011, 10:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : Secre7.
ip player : 188.27.96.124
nume admin : ^Pain
motiv/dovada/argument :
concluzii :
http://i55.tinypic.com/24pc2lu.jpg
Pentru ce motiv imi dai mie ban?Tupeu de copil de 13 ani ca poate da ban,o da.
Te lauzi ca poti da destroy?Asa si?
El i-a facut poze prietenului meu (bOOOuNNNcEEE) cu care eram pe teamspeak, ºi mi-a zis ca nu a gasit nici o poza in calculator ( si nu,nu e scuza d'aia idioata )
A gasit motiv probabil,ca stia ca nu are ce sa-i faca,sa zica "ca i-a facut poze",comanda nici nu a aparut in chat/consola.
Ia zi ma,cine esti tu,suferi de admin,ca ai ban si destroy? Si mie pentru ce imi dai ban?Ca ma bag pentru el? Aveti si voi grija ce admini bagati pe server , ca se duce de rapa grav.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^Pain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2011 14:04)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.7
Votes: 2

Post Posted: 09-10-2011, 11:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1)Plugin nou=>comanda nu apare,am facut poza.
2)Nu ai ce sa comentezi la decizia unui admin,ma faci chior si in toate felurile...te crezi la tine pe mosie?Daca mi-ai fi spus odata "nu iai facut poze" ti-as fi explicat, dar tu incepi sa te umflii in pene.Banul ramane pana maine pentru tine.
3)Cand va pune pozele bounce va primi unban, pana atunci banul ramane.Sper ca te-am lamurit.
Si acestea fiind spuse, ne vedem maine pe server in cel mai fericit caz - poate pe bounce mai devreme daca va posta pozele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 17:04:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password