User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin FRENETICU

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message829
JuPaNuu

[The King of KingS]



Status: Offline
(since 24-03-2012 17:31)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 74, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 17.3
Votes: 8

Post Posted: 29-10-2011, 14:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adminul FRENETICU a inceput sa faca legea pe server singur de capul lui. Astazi jucam cs pe server si am cerut prin comanda amx_page sa i se face poze jucatorului plekt , la care am primit un raspuns cu " ma mai futi la cap " dupa care am primit f1 si ban . daca asa stie omu sa isi tina jucatorii pe server si sa se ocupe de el cum trebuie .. inseamna ca nu ati ales persoana potrivita sau poate jucatorul plekt o fii vreun prieten de-al lui si nu e nevoie sa ii faca poze , pozele se fac doar celor care nu se cunosc cu adminii . Closed astept o rezolvare e problemei din partea .. si se pare ca treaba cu adminii care nu isi fac treaba i-a amploare cat nu esti tu pe sv

http://www.girlshare.ro/2801892.5


acesta este linku cu un prinscreen la felul cum vorbeste si se comporta adminul FRENETICU



ms si astept o rezolvare cat mai rapida


The King of KinGs
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 29-10-2011, 14:50:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai folosit modelul dat pentru reclamatie. Drept urmare, nu am cum sa caut in log-uri sa vad cum a mai vorbit cu tine, si daca ti-a dat replica postata de tine. Deci nu o pot lua ca pe o reclamatie. Editeaza-ti postul si te ajut cu cea mai mare placere.

Modelul il gasesti aici: http://forum.wow-freakz.com/Model-cerere-unban-reclamatie-t74746.html


If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JuPaNuu

[The King of KingS]



Status: Offline
(since 24-03-2012 17:31)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 74, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 17.3
Votes: 8

Post Posted: 29-10-2011, 15:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok .. am facut cum trebuie acum .. pe acesta il poti inchide , ms

The King of KinGs
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 29 October 2011 13:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-07-2024, 14:04:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x