User
Pass
2FA
 
 

Regulament

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1132
mircea1986

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2013 11:42)
Joined: 22 May 2011
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 27-10-2011, 08:51:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un regulament care consider eu ca ne va fi de ajutor. Care nu le vor urma vor fi sanctionati cu -dkp-rui iar in cazuri mai dastrice vor rezulta si cu kick din guilda:


-sa va termina cu spamul de pe TS cei ce o vor face cu lucruri care nu tin de joc, guild progres, si alte lucruri legate de wow vor fi sanctionati;(chiar nu ne intereseaza ce ati mancat astazi ca va bate unu in bg-uri ca asculti tu nu stiu ce melodie si alte motive puerile)
-in timpul raidului va vorbi decat o singura persoana maxim 2 (un raid leader+un assistant) cei ce vor vb peste aceste doua persoane vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri, neincentarea => cu guild kick;
-persoanele care vin la raid vor incerca sa vina pregatiti cu toate lucrurile care ii pot ajuta in imbunatatirea gameplay-ului (flask, scrool, potion of ... ,food);
-persoanele care vin la raid vor vizualiza filmulete pe net in legatura cu fightul de la bosul respectiv vor citi abilitati si vor incerca sa aibe macar o idee despre ce se intampla acolo (nu se va cere chiar cunoasterea totala, dar daca muriti din chestii banale, flacarile de la Proto-Behemot, flacarile de Argaloth, vor rezulta cu -dkp-uri)
-injuraturile intre guild membri nu se vor mai tolera de nici un fel indiferent ca sunt pe TS sau pe Gchat vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri;
-se vor face party-uri si se vor face HC-uri, 2 zile de HC-uri (toate disponibile) vor aduce party membrilor +dkp-uri (sa deschis un post veti posta acolo poza cu membri si de preferat si cu data cand ati facut HC-ul).
In mare cam astea ar fi ideile de baza care ne pot ajuta. Astept pareri si de asemenea si alte reguli care considerati ca am omis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autograf27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 08:18)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 79, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 5

Post Posted: 01-11-2011, 19:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mircea1986 wrote:
Un regulament care consider eu ca ne va fi de ajutor. Care nu le vor urma vor fi sanctionati cu -dkp-rui iar in cazuri mai dastrice vor rezulta si cu kick din guilda:


-sa va termina cu spamul de pe TS cei ce o vor face cu lucruri care nu tin de joc, guild progres, si alte lucruri legate de wow vor fi sanctionati;(chiar nu ne intereseaza ce ati mancat astazi ca va bate unu in bg-uri ca asculti tu nu stiu ce melodie si alte motive puerile)
-in timpul raidului va vorbi decat o singura persoana maxim 2 (un raid leader+un assistant) cei ce vor vb peste aceste doua persoane vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri, neincentarea => cu guild kick;
-persoanele care vin la raid vor incerca sa vina pregatiti cu toate lucrurile care ii pot ajuta in imbunatatirea gameplay-ului (flask, scrool, potion of ... ,food);
-persoanele care vin la raid vor vizualiza filmulete pe net in legatura cu fightul de la bosul respectiv vor citi abilitati si vor incerca sa aibe macar o idee despre ce se intampla acolo (nu se va cere chiar cunoasterea totala, dar daca muriti din chestii banale, flacarile de la Proto-Behemot, flacarile de Argaloth, vor rezulta cu -dkp-uri)
-injuraturile intre guild membri nu se vor mai tolera de nici un fel indiferent ca sunt pe TS sau pe Gchat vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri;
-se vor face party-uri si se vor face HC-uri, 2 zile de HC-uri (toate disponibile) vor aduce party membrilor +dkp-uri (sa deschis un post veti posta acolo poza cu membri si de preferat si cu data cand ati facut HC-ul).
In mare cam astea ar fi ideile de baza care ne pot ajuta. Astept pareri si de asemenea si alte reguli care considerati ca am omis.


In afara de chestie ca nu e voie sa vb despre bg sau alte rahaturi,atata timp cat nu suntem in timpul unui fight mi se pare o mare aberatie!!! Fratilor nu suntem o guilda de teroristi! Pe ts intra lumea sa se simta bine nu sa fie terorizata ca nu poate spune nimic,iar eu am o rugaminte la toti cei cu rank! Cand un player din guild cu rank mai mic va intreaba ceva raspundeti politicos!! NU sunteti sefii lor,aveti rank pt skillu vostru si pt atitudine! Ms pt intelegere,in rest toate cele scrise mai sus de huntercall se vor aplica cu strictete! Spor la la treaba!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 01-11-2011, 20:27:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiti ca puteti seta din canalul de teamspeak, de la voice power sa le dati mute tuturor care nu sunt channel admins, nu?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 01-11-2011, 22:23:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

autograf27 wrote:
mircea1986 wrote:
Un regulament care consider eu ca ne va fi de ajutor. Care nu le vor urma vor fi sanctionati cu -dkp-rui iar in cazuri mai dastrice vor rezulta si cu kick din guilda:


-sa va termina cu spamul de pe TS cei ce o vor face cu lucruri care nu tin de joc, guild progres, si alte lucruri legate de wow vor fi sanctionati;(chiar nu ne intereseaza ce ati mancat astazi ca va bate unu in bg-uri ca asculti tu nu stiu ce melodie si alte motive puerile)
-in timpul raidului va vorbi decat o singura persoana maxim 2 (un raid leader+un assistant) cei ce vor vb peste aceste doua persoane vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri, neincentarea => cu guild kick;
-persoanele care vin la raid vor incerca sa vina pregatiti cu toate lucrurile care ii pot ajuta in imbunatatirea gameplay-ului (flask, scrool, potion of ... ,food);
-persoanele care vin la raid vor vizualiza filmulete pe net in legatura cu fightul de la bosul respectiv vor citi abilitati si vor incerca sa aibe macar o idee despre ce se intampla acolo (nu se va cere chiar cunoasterea totala, dar daca muriti din chestii banale, flacarile de la Proto-Behemot, flacarile de Argaloth, vor rezulta cu -dkp-uri)
-injuraturile intre guild membri nu se vor mai tolera de nici un fel indiferent ca sunt pe TS sau pe Gchat vor fi sanctionate tot cu -dkp-uri;
-se vor face party-uri si se vor face HC-uri, 2 zile de HC-uri (toate disponibile) vor aduce party membrilor +dkp-uri (sa deschis un post veti posta acolo poza cu membri si de preferat si cu data cand ati facut HC-ul).
In mare cam astea ar fi ideile de baza care ne pot ajuta. Astept pareri si de asemenea si alte reguli care considerati ca am omis.


In afara de chestie ca nu e voie sa vb despre bg sau alte rahaturi,atata timp cat nu suntem in timpul unui fight mi se pare o mare aberatie!!! Fratilor nu suntem o guilda de teroristi! Pe ts intra lumea sa se simta bine nu sa fie terorizata ca nu poate spune nimic,iar eu am o rugaminte la toti cei cu rank! Cand un player din guild cu rank mai mic va intreaba ceva raspundeti politicos!! NU sunteti sefii lor,aveti rank pt skillu vostru si pt atitudine! Ms pt intelegere,in rest toate cele scrise mai sus de huntercall se vor aplica cu strictete! Spor la la treaba!




+1





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Knivez

[The imba Tank]



Status: Offline
(since 02-01-2021 13:00)
Joined: 20 Mar 2010
Posts: 320, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: -232.8
Votes: 20

 
Post Posted: 01-11-2011, 22:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stim dar nu vrem tre sa se abtina cand tre



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-11-2011, 00:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

URASC lucrurile serioase !

Cat despre regulament : TL;DR -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BineBafta

[Best Pala EU !]



Status: Offline
(since 09-02-2018 12:33)
Joined: 16 Jan 2011
Posts: 94, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 97.6
Votes: 5

 
Post Posted: 02-11-2011, 15:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este un topic pentru regulament ! nu ptr spam !

Ash avea de spus si eu ceva. Sunt persoane care se pot concentra doar atunci cand nu este spam ptr a asculta sfaturile raid leaderului. Sunt playeri si ei ca si noi si din aceasta cauza trebuie sa le respactam jocul si lor! Vreti performanta? ..... raspunsul il dati in joc in timpul raidurilor ! Spor la raiduri !





Last edited by BineBafta on 02-11-2011, 23:09:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 02-11-2011, 15:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce rau imi pare de ce nascuti pre 89' in sud estul tarii aparent regimul i-a afectat mai tare decat pe restul.




Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 02-11-2011, 21:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

boscodeala wrote:
Ce rau imi pare de ce nascuti pre 89' in sud estul tarii aparent regimul i-a afectat mai tare decat pe restul.


Lipsa ta de viziune ma intristeaza Raised eyebrow

Chiar nu intelegi anumite lucruri , la fel ca multi de aici.

Sa nu crezi ca nu m-am prins de aluzie !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bendover

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 19:22)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 244, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 193.9
Votes: 6

 
Post Posted: 02-11-2011, 22:28:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

boscodela - -1


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 03-11-2011, 08:05:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
boscodeala wrote:
Ce rau imi pare de ce nascuti pre 89' in sud estul tarii aparent regimul i-a afectat mai tare decat pe restul.


Lipsa ta de viziune ma intristeaza Raised eyebrow

Chiar nu intelegi anumite lucruri , la fel ca multi de aici.

Sa nu crezi ca nu m-am prins de aluzie !



- daca erai ironic +1 daca nu ai inteles atunci -...





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-10-2024, 05:25:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x