User
Pass
2FA
 
 

nu se poate asa ceva
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3391
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:13:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jucator :*Bau*

admin reclamat : maryo

data.ora : 02-11-2011 ora 18:10

deci intru la joc.. pur si simplu am zis ca unii inteleg jocul numa prin configuri.. si mario a spus ceva de taste ca el scrie mai rpd etc.. dar eu vorbeam total cu altcineva.. si el imi spune mie ca ma bag in seama dupa care adaug ca oricine foloseste cfg are o scuza .. dupa care mi-a dat ban 120 min.. este posibil asa ceva.. era si un jucator tony cu el vorbeam de fapt , e martoir cum am luat ban aiurea

la fel si knd ``ada `` adminu ala capabil mi-a dat destroy aiurea intru pe srv vorbeam cu adminul average despre cele intamplate si maryo se trezise sa imi de-a ban din senin ca ada nu era on si el habar nu avea ce se intamplase..
deci va rog frumos luati masuri ca aveti multi care numa admini nu sunt.. va rog frumos , pacat de server.. e posibil asemenea abuz.. da ban aiurea ? putea da gag dar nici nu era motiv indeajuns.. si imi da direct ban 120min?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall

Deci sa o luam pe rand.........

1. ai jignit toti jucatori care folosesc cfg
2.eu ti am dat gag 3 min
3.dupa expirarea gagului tot comentai aiurea
4.ai primit conf. regl , dupa avertizare ban 120 de min.
5.90% din admini folosesc cfg. pt k sunt puse binduri pe taste pt mesaje in chat.
6. ai zis k de atata suntem in stare si vb. park erai ZEU............
7. cfg ul nu este interzis .......si stai lin k nu te ajuta nici cu 5%...........este mai mult pt ati usura munk......si dak u crezi k am vrun script ...iti dau cfg ul meu sa te uiti.
Si prietenul tau Tony a luat si el ban 120 de min stai lin.....pt acelasi motiv k si tine .

Sper k te au multumit ras mele ...........si nu am facut nici un abuz......jignirea unei pers sau a uni admin se pedepseste .exact cum am facut si eu.

Bafta.

PS: o fii democratie , dar eu nu ti permit sa mi vb. de sus si in nas .La urmatoarea abarete vei avea ban 1 sap ,si dak recidivezi o sa ai ban permanent........u mereu com. si bociferezi total aiurea si nu inteleg de ce ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi-ai dat gag 3min? cum poti minti in halu asta? mi-ar fi rusine.. am martor pe tony ca ai zis ca ma bag in seama aiurea.. si mi-ai dat ban direct dupa.. vreau sa vad un print ceva cum mi-ai dat gag.. hai sa vedem .. nu ti-e rusine? cum poti minti in halu asta? cum poti spune ca am jignit.. nu am injurat pe nimeni.. doar am spus ca inteleg jocul altfel.. si etc .. nu am injurat nu m-am luat de nimeni.. nu fii copil.. sa vedem print ca am primit gag.. si sa vad ca dupa gag am luat ban ca vorbeam aiurea.. am yo print facute.. dar tu nu ai.. si iti demonstyrez cat de nesimtit esti

Posturi unite automat, 02-11-2011, 18:36:44

si mentionez ca totny nu imi este prieten .. nu am vorbit in viata mea cu el pe server sau in alta parte.. nui vorbi din ce nu st ii.. fara presupuneri copilaresti...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:37:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alo vb frumos , si nam zis k ai injurat am zis k ai jignit uitate in dex prietene.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se poit gasi fisierele dupa data si ora pe server sio acolo se vede foarte clar ca nu am primit gag inainte.. si atunci sa vedem cum un admin poate minti asa cu nesimtire
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-- bn ma cum zici u , oricum pt ce mi ai zis stai lin k nu mai calci pe sv. asta iti primit eu - si acuma dau pm sa ti inchida contu pe freakz.ro

Pa Pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pAniC#

[hater]



Status: Offline
(since 23-02-2013 14:02)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 174, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 106.6
Votes: 2

Post Posted: 02-11-2011, 18:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal, eram pe serv , Bau esti total deplasat, acesta reclamatie nu isi are rostul cand stii foarte bine ca ti s-a spus ceva si tu continuai

a fost mai mult decat indreptatit , gg maryo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:42:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alo? prieten nu iti sunt.. ai mai comiso cu mn tu ai dat ban aiurea cand habar nu ai aqvut desprte ce era vorba in legatura cu adminul Ada.. si tot aiurea ai dat ban knd ei deja clarificam situatia cu average admin care isi face treaba zic eu deocamdata.. si tu habar nu aveai despre era vorba si mi-ai dat ban aiyrea cu Ada in frunte care mi-a dat si destroy , dupa spusele altor admini a fost vizionat demo'ul de mai multe ori si eram curat.. asa ca fati treaba cum trebuie si daca nu ai prins un film de la inceput nu-l mai povesti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alo vezi k ma conf. e prima oara cand iti dau ban ......asa k go home in the cotet si lasa ma .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panic am zis doar ca sunteti plini de cfg'uri./. dupa care tony a zis bravo bau.. si maryo man ala a zis ceva ca pe el il ajuta la scris.. si am zis da ok fiecare cu scuza lui.. el a zis ca ma bag in seama.. si dupa care ban.. am print facut.. nu am jignit pe nimeni direct.. te rog frumos.. da drumu la mana lu maryo daca sunteti colegi de banca sau ce ati fi... si intrebare am luat gag dupa care ban? daca tot spui c a er am on.. sa te vedem si pe tn ce raspunzi?

Posturi unite automat, 02-11-2011, 18:47:42

nu stiu in ce regiune traiesti tu maryo man dar cotetul este la tara .. nu fa confuzie intre zone.. porcusorul traieste in cotet .. un animal poate vorbi cu un alt animal.. deci .. sa continui? fii istet si abtinete.. si am si dovada knd eram cu average atunci si voprbeam cu el ca mi-ai dat ban aiurea.. chiar el mi-a spus ca nu ada a dat ban atunci ci tu. ca ada eram spec dar nu on.. abtinete .. si vrem print cu gag dupa care ban.. sa te vedem

Posturi unite automat, 02-11-2011, 18:48:21

cand spui ceva ,sa vedem dovada ,in calitate de admin ar trebui sa ai asa ceva sa fii sigur de iesirile tale

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:49:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bau termina , k sti f.bn in ce fel ai vb. am vb cu proff deja si o sa puna tot ce sa petrecut pe forum , o sa ia din logs toata conv. ta jignitoare la adresa juktorilor cu cfg...........si nu mai jigni......cu panic ce ai ?...oricum eu ma tin de cuv. si no sa ti mai poti folosi skill ul tau de ZEu pe sv. nostru ai ban permanent.

Cauta alt sv. unde admini o sa ti accepte "mizerile" pe care le scri .

Si cu asta am incheiat ........nu meriti nici o ex in plus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:52:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mizerii? sa vedem dovada cu gag si dupa care comentam in continoare dupa care de aia am luat ban.. sa te vedem .. nu am nevoie de explicatii din partea ta.. da-le ownerilor .. dale print cu gag;ul primit dupa care comentam in cont si mi-ai dat ban.. simplu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DrJekyll

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2013 09:10)
Joined: 22 Jul 2011
Posts: 170, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 120
Votes: 2

Post Posted: 02-11-2011, 18:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bau e a doua oara cand tratezi un admin de pe server cu lipsa de respect, de fapt toti adminii care eram pe server la ora aceea (doar atat puteti....ca si cum ne-am nascut ieri si am intrat acum in cs deranjandu-te pe tine zmeule). Indiferent ca ai avut gag sau nu inainte nu conteaza, daca nu iti dadea maryo ban iti dadeam eu; ti s-a atras atentia in repetate randuri sa incetezi cu comportamentul care il aveai si nu ai bagat la bibilica, in plus de asta nu esti la prima abatere.


Ti-a dat ban si tie si lui tony 120 minute, asa ca aveti timp 2 ore sa va revizuiti atitudinea altfel sincer cred ca o sa va cautati alt server sa jukti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 02-11-2011, 18:57:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt conv. k tu ai dreptate -))..........si sunt f. sigur pe decizile mele ..........si tr cu ada .........nush ce bati campi u .........eu am votat ban pe forum.........nu ti am dat pe sv. asa k..............iau esti in ceata .

Si sincer te agiti degeaba , din ban pe durata de 120 d min va deveni permanent........asa k .........nush ce sa mai zic .decat ....................................Pa Pa.

Posturi unite automat, 02-11-2011, 18:57:28

Deci eu nu mai com. nimik cel care se ocupa de aceasta sectiune sa analizeze dovezile sa citeasca parerile si sa ia o decizie.

Bafta si ast decizia finala.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-11-2011, 19:02:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma faceti sa rad.. tu nu ai scos o vorba ce avertizari din partea ta ? am print ca nu ai zis absolut nimic.. te rog frumos abtinete.. normal ca la politie un gabor acopera pe altu.. e romania.. cand am zis doar atat puteti ,normal era vorba de cfg;'uri ca fara ele nu se joaca la fel.. simplu ca bunaziua.. nu era un subiect mare .. si nu am jignit pe nimeni si nu am intins rahatul.. dar sa nu minta ala ca mi-a dat gag si dupa am luab ban ca coentam. conteaza ca mi-a dat gag sau nu si dupa care ban, trebuia sa i-au gag ,dar nici nu era motiv indeajuns.. sa nu minta
si nu il mai acoperiti oricum stim regula.. un admin acopera pe altii asa va scoateti mereu.. acu sa vad si ownerii ce spun.. admini care sunteti si voi

Posturi unite automat, 02-11-2011, 19:02:21

arata ma print cu gag si arata ca dupa gag nu m-am potolit si de aia am primit gag sa nu ne mai lungim.. arata .. unii admini spun ca nu conteaza daca a mintit sau nu, cum ar fi drjekil sau cum te cheama.. ba conteaza.. adica eu daca spuneam prostii minciuni conta dar el este ok daca minte ca mi-a dat gag dupa care nu m-am potolit si mi-am luat ban.. nesimtire pe fata.. nu are rost sa ma mai lungesc .. fiti ce sunteti si primiti ce dati

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PropheT, 02 November 2011 18:17



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 18-05-2024, 20:41:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password