User
Pass
2FA
 
 

PARERE VA ROG

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message1546
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 02-11-2011, 15:21:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna tuturor,

Azi in timpul pauzei profesorul de muzica a lasat catalogul in clasa si el a plecat...Eu am modificat o nota la muzica,din 4 in 9....problema e ca m-am grabit si am facut asta cu pixul negru ...apoi am si incercuit nota,tot cu negru,in speranta ca aceasta se v-a anula...Nu m-a vazut nici un profesor,doar colegii care nu o sa ciripeasca nimic...Ce as putea pati si care sunt parerile voastre? VA ROG MULT SA VA DATI CU PAREREA..SUNT TOTAL NELINISTIT.Multumesc mult.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 02-11-2011, 16:51:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru a anula o nota aceasta trebuie incercuita si semnata ( +/- stampila de la director, depinde de licee ). In cel mai bun caz nu iti face nimic concret, doar o mare posibilitate sa te lase la acel obiect si sa te barfeasca in cancelarie -> note mici si la alte obiecte. In cel mai rau caz iti scade puncte la purtare si esti pasibil sa intri in consiliu. Asta pe langa mustrare morala in fata clasei.

We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 02-11-2011, 17:37:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In2ition wrote:
Pentru a anula o nota aceasta trebuie incercuita si semnata ( +/- stampila de la director, depinde de licee ). In cel mai bun caz nu iti face nimic concret, doar o mare posibilitate sa te lase la acel obiect si sa te barfeasca in cancelarie -> note mici si la alte obiecte. In cel mai rau caz iti scade puncte la purtare si esti pasibil sa intri in consiliu. Asta pe langa mustrare morala in fata clasei.


Pe langa ce spune in2 pluseaza cu o mustrare/bataie de la parinti - depinde acum ce parinti ai.In fine, mult noroc -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 02-11-2011, 18:08:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce sfaturi imi dati? sa recunosc / sa nu recunosc ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aqu4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 09:26)
Joined: 04 May 2008
Posts: 124, Topics: 26
Location: Constanta

Reputation: 356.5
Votes: 9

Post Posted: 02-11-2011, 20:48:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu te-a vazut nici un profesor nu ai de ce sa-ti fie teama,probabil o sa te intrebe dar tu trebuie sa nu recunosti.

Singuru lucru naspa care poate sa ti se intample e sa spuna vreun coleg si aia fata in fata cu tine si dirigintele...altcumva n`are cum dovedi,deci stai linistit -.Am avut si eu anu trecut un coleg de liceu care si-a motivat cand a prins catalogu o gramada de absente de la 39 a ajuns la 1 si tot asa dirigintele l`a intrebat n`a recunoscut si nu avea ce sa-i faca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 03-11-2011, 15:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc mult.M-am linistit,si azi cand am vazut catalogu m-am uitat acolo si am vazut niste linii cu pixu albastru.Profesul de muzica e cam retardat,a fost la nebuni acum 3 ani,e si ungur si e foarte foarte aerian..Sper sa fie cum ziceti voi,colegii nu o sa zica nici unu nimic,si sunt de 10 ani in scoala asta,am o reputatie destul de OK.
Mersi inca odata.Ati fost de mare ajutor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  


The time now is 25-04-2024, 07:53:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x