User
Pass
2FA
 
 

trist.....
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message6226
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 17:51:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate , deci , acuma il inteleg pe (ma rog il inteleg de mult timp) pe loco ca a incercat sa distruga freakzu , si de ce

frate ce e asta? , asa , o intrebare in esentza ei , ce e asta?

dust2 5 moderatori si alti 30 regalitatzi pe server , nici un rr , scandal a facut toata lumea , nu , nu s-a dat rr , deloc
injuraturi pe greu , nimic

am zis "numa admini inertzi"

inert = DEX = nemiscat , inactiv etc

pyrato/pytaro ala tare in gura pustiu , pt 10 ani cat are el , m-a injurat de taica-miu , care este dead , official m-a injurat de mortzi , i-am zis sa termine (intr-o maniera caterincaosa) a zis iar , i-am zis ca as aprecia dak nu s-ar mai baga cu mine in seama (logu) , a inceput cu suferintza deaia care duce la faptu ca dak-l prind pe strada il fac olog , ce au facut adminii ? = si eu si el llama ,.....eu ??? , inteleg ca am facut caterinca , da eram serios , nu mi se intampla des sa mi se aduca aminte de chestia aia , nu , adminii , care nu au dat rr , erau vre-o 4-5 , stateau si se uitau , dak zici admin inert nik , da dak-i zici lu unu sa taca iti iei llama , frumos ! , va zic ca nush cine-s toate caracterele astea care le-a crescut par in pantaloni , da cam mult tupeu , ignoranta , incompetenta , inainte sa ma las de cs nu era asa de rau war3u frate , nu era awp din 2 in 2 harti o data la 3 ori cand este sa fie altu consecutiv, trist , nu ma intereseaza dak faceti reply , macar ca ati citit , comparati acum , cu alta data , sa vedeti ce s-a ajuns din voi .

va mai interbati de ce va ia lumea in gluma , si face caterinca de voi



Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asuprice

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2007 18:20)
Joined: 15 Jun 2007
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 88.3
Votes: 4

Post Posted: 30-07-2007, 17:59:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ky prietene .. nu te mai agita .. te agiti degeaba.. aici o mafie formata din pusti de 12-15 ani maxim .. care se cred zei ....

De cand a lasat n1ke si cu *** serveru ... s-a ales prafu de el.. numai harti idioate.. bagate numai de admini precum Spot si altii ...


Sincer de apreciat este Twister .. Reyes .. Ray si cam atata.. si mai e b1c1 .. care desi este foarte ingamfat .. isi face treaba pe deplin baiatu .. nu ai ce sa ii reprosezi .. da's unii admini la pamant.. cu tot ceea ce tine de cs..



SHOCKERE AI MURIT FRATE??!! DACA NU FA CEVA .. FA CEVA CA NU SE MAI POATE> PE ZI CE TRECE SE DUCE SERVERU DE RAPA :d


Has Mocar !!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 18:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de fapt ai dreptate , si eu sunt destul de tanar , em.........banu de adineauri 82.76.101.63 mi-a fost dat de twister , ca si primu ban , mi-ar placea ca lumea sa fie tratata in functie de vechime

daca vreti sa stiti de ce am luat ban

P E N T R U P R I M A O A R A I N V I A T A V O A S T R A V E R I F I C A T I L O G U ! ! ! !


pe scurt , mi-am luat ban deoarece snake i-a zis sclavului sau twister sa-mi dea ban , zis si facut







sa va mai povestesc ce mi s-a mai intamplat incercand sa imbunatatesc serveru ? - - -



Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 30-07-2007, 18:21:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu ce sa zic nu am fost pe serv, asteptam un owner de preferat shocker ca el isi face treaba si e si corect -

Si apoi pot comenta -


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 18:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai treaba corect ce inseamna?


primu ban care l-am luat a fost aprobat de shocker.............



care nu stiu ce a citit in log ca eu nu-l injuasem pe twister ,




adineauri mi-am mai luat un ban , np am cautat si am facut rost de unban, banu fiind de la twister



intru pe server , erau 50 inshi blocati in spawn pe fun_allinone intreb "ba sunteti prosti sau cretini?" imediat prostu si cretinu de levier s-a simtit si mi-a dat kick , direct , ! , nu exista llama , nu exista gag , spre mirarea lui twister ca nu mai sunt banat , la reconnect mi-a dat llama , cum am intrat , stand in baza asteptand o explicatie , am primit kick ! acuma va interb , au ceva cu mine ? , nu-mi pasa ? ia citit ce am scris eu despre atentia cuvenita la "bun venit" sau cam asa ceva , la topicurile alea , pana la urma mi-ar placea sa-mi explice cineva care este faza? ce are lumea asta? , mi-au zis owneri sa joc , ca dak sunt observat fac cerere si-mi primesc adminu INAPOI ca sa pot preveni situati dastea , dar eu in schimb , stau cu autoconnectu activat , dupa al 3 lea ban pe ziua de azi , al 5 lea in ultima saptamana , autoconnect kick , llama , autoconnect , hartzi de kkt , admini de kkt , situatii de kkt , autoconnet , ban , cauta unban , retry , autoconnect ca e full , pana la urma , cand o sa inceteze mafia asta de minori sa existe? cand daca printre frunze primesc admin si le dau ban la toti cu zic "pas" ? oare? ca sincer nu mai joc cs pt cs , tineam la serveru asta cand eram admin si era o placere sa intru ca aveam cu cine , era un sentiment pe care voiam sa-l impartashesc , acuma e imposibil , vreau sa-l aduc la loc ,si admini de ***** la twister care asculta ordine de la pup-in-cur ca snake , instant ban , nu o sa ma opresca , de ce? eu am drepate si ei nu !

indiferent daca metoda mea de a ma expune nu este pur ortodoxa , si limbajul meu spunand-o nici atat , dak iti deschizi creeru vezi ca am dreptate pana la urma , si va zic eu ca exista justitzie !



Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CobReX

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 29-10-2022 02:08)
Joined: 05 Jan 2007
Posts: 2572, Topics: 277
Location: Child in time

Reputation: 534.9
Votes: 16

Post Posted: 30-07-2007, 19:06:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidz0r wrote:
Nu stiu ce sa zic nu am fost pe serv, asteptam un owner de preferat shocker ca el isi face treaba si e si corect -

Si apoi pot comenta -


shocker vine maine,poimaine cam...mai sunt si altii sa se uite -
si cum ma,chiar nu au vrut sa dea rr?



Cum sa faci film Counter Strike | Shocker's ShockingSoft

RIWIX : zice ca-s retard daca il intreb asa ceva.
Cobrex : asta era si ideea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Death_king

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2007 17:42)
Joined: 27 May 2007
Posts: 356, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 85.9
Votes: 4

Post Posted: 30-07-2007, 19:41:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ky in primu rand eshti cel mai "copil" jucator pe care l-am vazut in viatza mea
2. vb frumos
3.twis nu e catzelushu meu k sa faca ce spun eu
4.mie mi-ar fi rushine dak ash fi fost in locu tau sa mai poshtez pe forum
5. ai luat ban pt k ceilaltzi admini erau alive iar cateodata se mai intampla k jucatorii care au murit sa zica ceva de genul asta: vai ce prost am fost, vai cum am tras.. cuvinte dinastea... pe care tu le consideri injuraturi shi indata ce murea twis incepeai cu citatele: Dead* tralalal: vai ce prost am tras"--> uite twis dai llama a injurat dai llama 7 runde shi faceai flood k ii aratai de 10000x porcaria aia...shi nu a fost prima oara cand faci asha => de astaa ai luat ban shi totzi jucatorii au cerut ban k eshti un "copil" un paracios shi nu cumva sa le scape la admini o injuratura.. deci de asta ai luat ban.

Edit: chiar k mi-ar fi rushine sa il mai shi pun pe shocker sa se mai uite in loguri sa vada nishte porcarii pt k el are treburi mai bune de facut decat sa itzi asculte tzie toate idiotzeniile pe care le scotzi din gura ta


Built 4 the Kill (-_^)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 20:02:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu ce-am zis ma ca esti , pupa-in-cur , topicu asta nu a fost facut pt tine , ma doare undeva de parerea ta , cam toata lumea am vaz ca-l pupa in c** pe twister si invers , si nu ma doare , da sa nu va mai bagati cu mine in seama ,

sa-mi fie mie rusine ca postez? sa-ti fie tie rusine bah , ce fac eu pe server se cheama caterinca , si pun pariu ca 30% din cuvintele pe care le folosesc pe forum nici n-ai auzit de ele , esti o persoana lipsita de sapientza , deaia nu am asteptari de la tine , sau de la altii , esti de 1 luna pe forumu asta

paracios? incerc sa demonstrez cat de gresit pot judeca unii , si nu ma lua cu faza aia , ca sunt mai multi impotriva mea -, ca asa e pt oricine oricand , pt mine toti sunt unu , o adunare de prostie , care nu le dau atentie , da sunt prosti dastia mai mari , care se baga fortzat in seama cu mine , de cand am intrat pe server atuncia sa-mi dea llama 7 runde , cand nici macar nu vb cu el , care toti jucatorii au cerut ban? doar pe tine te-am vaz , , nu mi-e rusine sa-l pun pe shocker sa se uite in loguri ca stiu ca am dreptate clar? , a fost de acord cu banu , pana acuma nu mi-a aratat nici unu fragmentu cu 10 randuri in sus si 10 randuri in jos de cand am zis eu "muje" pe server, toti au zis ca l-am injurat pe twister , ba mai mult , toti mi-ai IMPUS ca l-am injurat pe tiwster , adik cum? stiti voi mai bine ca mine ce-am facut eu? ce fac fac cu un motiv si-l stiu clar , atunci il stiam clar , mereu il stiu clar , deaia nu l-am injurat pe towster inainte sa inceapa scandalu ca nu voiam sa ma bag cu el in seama , sincer nu voiam sa ma bag cu nimeni in seama decat cu aia cu care ma stiu , in special "catzei" dastia ca tine .

dak shocker e asa comvins ca are dreptate sa-mi arate cand si cum , sa puna logu in notepad si sa dea find "in jos" cuv "muje" ca nu cred ca a mai fost folosit (deaia l-am si folosit) si sa vada circumstantele inainte sa le dea mana libera la toti sa-mi dea ban , ca sa pierd toata ziua pe unban si autoconnect , apropo topicu asta a fost scris in autocomment .....tot !



si pe tine , snake , king , aimbot , care o fii numele tau , dak te prind pe atlantis nu o sa mai fii pe atlantis , chiar dak imi pierd adminu , ceea ce e putin probabil , ca dinnou , am dreptate





edit: nu a vrut nimeni sa dea rr , ba mai mult , kamikaze a si zis " dak nu s-a dat rr pana acuma , nici ca o sa se mai dea" si s-a rugat tot serveru de ei sa dea rr , nu s-a dat , nu prea mai conteaza



Sig Editat de CsO (Cheerz !!)


Last edited by Ky on 30-07-2007, 20:06:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 30-07-2007, 20:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg care e problema ta ca bag eu toate hartile care sunt pe server
ce sa iti fac eu tie dac u sti numai d2 inf train nuke
eu unu mam saturat de astea
si am adminu de cand erau nike si *** owneri si nu a zis nimeni nimic asa ca ciocu mic



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 20:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

altu - , poti sa ai 3 gb de hartzi , eu pana acuma n-am jucat un de_severe , un rats , nik pe server doar ce e clasic , westwood si awpuri , dak zic , bagati pls un estate un militia , se rade , de ce? , sincer nush , cs e pt fun , hartzi mai fun ca alea nu am vaz , cu luminile cu canalele cu podu cu alea , rats o fii pe server toate versiunile da n-am vaz , severe e printre cele mai populare neofficiale , nimic , nu conteaza ce e pe server , contaeza mentalitatea adminilor care decid ce sa se joace pe server


Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 30-07-2007, 20:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

closed topic, asuprice esti un idiot, NU ESTE DEMOCRATIE PE SERVER, MAFIEI ALEIA II ZICE CONDUCERE SI FACE ABSOLUT ORICE VREA EA PE SERVERUL ASTA.
ky, cred ca ti-am dat de vreo 3-4 ori kick azi pentru limbaj.
pytaro, altadata te abtii sau iti dau ban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alpha_Kill3r

[Maniac]



Status: Offline
(since 06-01-2011 19:10)
Joined: 06 Dec 2006
Posts: 1368, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 135.7
Votes: 4

Post Posted: 30-07-2007, 20:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreti sa stiti adevarul ?? Majoritatea sunteti o adunatura de "INERTI". Habar nu aveti pe ce lume va aflati ...aveti impresia ca tot ce faceti este corect..si ca aveti intoteauna dreptate...pe cand ceilalti au ceva cu voi, gresesc mereu si is toti LUZI.

Ei bine treziti-va ca nu e chiar asa - serverul asta are ca prim obictiv distractia..sa joci cs si sa te simti bine...pe cand voi ce faceti...faceti pe copii rasfatati, disperati, nu stiti sa stati in banca voastra??e generatia asta asa de praf?- maturizati-va..sunteti unii de 100 de ani..cum pretindeti care n-aveti minte nici cat unul de 12 .

Nu inteleg care e problema voastra ca pe server sunt copii de 13-14 ani??- nu vad care e problema...-

TOTI cei care faceti reclamatii..tineti minte ca aveti doar pe jumatate dreptate..majoritatea care ati facut reclamatii...credeti-ma ca nu ati fost model...si adminii s-au luat de voi din senin..- daca nu va convine PLECATI!!!


Populatia Pamantului e in crestere...Inteligenta ramane constanta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 30-07-2007, 23:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu atitudinile astea NU imbunatatiti serverul, defapt, voi nici nu aveti de gand sa faceti asta, doar va folositi de motivul asta ca sa pareti si voi mari sfinti care vai doamne vor sa ajute war3-ul. Get real, you suck

Ky wrote:
...intreb "ba sunteti prosti sau cretini?" imediat prostu si cretinu de levier s-a simtit si mi-a dat kick

Care e ciobanul care nu stie sa vorbeasca?

Ky wrote:
direct , ! , nu exista llama , nu exista gag ,

Nu, pentru ca pe multi nu ii intereseaza ca iau llama sau gag, pentru ca stiu ca dureaza putin, nu e mare lucru, lasa ca pot sa injur iar dupa. Yea RIIGHT. Nu si cand sunt eu owner pe server. Eu am dat si banip permanent doar pentru asa ceva. Ori respecti regulile ori pleci pe alt server ordinar ca toate celelalte


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2007 09:33)
Joined: 10 Aug 2006
Posts: 151, Topics: 11
Location: Watching you from you least suspect

Reputation: 104.5
Votes: 5

Post Posted: 30-07-2007, 23:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca totdeauna , exista tabere , nu o sa-mi retrag nici un cuvant .


Sig Editat de CsO (Cheerz !!)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 31-07-2007, 00:52:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ky daca intrai mai des pe server ai fi vazut ca eu dau la vot harti care nu sunt "clasice" cum le zici u


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 11-05-2024, 13:21:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x