User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban FreeZe @ CS16
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3184
FreeZe @ CS16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 12:32)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2011, 21:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok am auzit parerile tuturor....poate am gresit si eu,si imi cer scuze pt jigniri..dar ma atac atat pentru ca pot sa intru pe sv cu alt ip alt nume si gata...dar nu aveam nici cel mai mic cod..-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 16-11-2011, 21:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-are nimic , in prima faza si eu am crezut la fel , dar nu are nimic , daca va uitati atent va dati seama.
Legat de limbaj , cum ii vorbiti asa va vorbeste .


Quote:
E aim, te pup, te sun eu.

Normal ca s-a enervat daca-l iei la misto .

Quote:
Pisi imi explici cum iti face tie tinta aia in halul ala? Chiar crezi ca s'au gasit hotul cu prostul? Si cu aim tot esti bot. Te sun maine !


N-a poftim ...

Il jigniti aiurea si pe urma "ban pentru limbaj..." Urat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 16-11-2011, 22:11:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
N-are nimic , in prima faza si eu am crezut la fel , dar nu are nimic , daca va uitati atent va dati seama.
Legat de limbaj , cum ii vorbiti asa va vorbeste .


Quote:
E aim, te pup, te sun eu.

Normal ca s-a enervat daca-l iei la misto .

Quote:
Pisi imi explici cum iti face tie tinta aia in halul ala? Chiar crezi ca s'au gasit hotul cu prostul? Si cu aim tot esti bot. Te sun maine !


N-a poftim ...

Il jigniti aiurea si pe urma "ban pentru limbaj..." Urat.


Avioane astea sunt pe forum,nu ii da nimeni ban pt limbaj. Citeste cu atentie cine incepe cu aroganta. Si 2 la mana.....dire era super sigur ca e codat si iti spun eu pe cuvant ca un codat in fatza noastra e un mare kkt,pot sa iau si ban si avertisment nu-mi pasa. Nu vad ce respect sa am pentru unii oameni....care jucand cu cod imi arata mie lipsa lui de respect.




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FreeZe @ CS16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 12:32)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2011, 22:19:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca deja te intinzi boby - Dire juca nu facea altceva si era spuper mega estra sigur ca eram codat cand el facea frage -
Ps:Pro unban sau contra?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 16-11-2011, 22:23:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FreeZe @ CS16 wrote:
Hai ca deja te intinzi boby - Dire juca nu facea altceva si era spuper mega estra sigur ca eram codat cand el facea frage -
Ps:Pro unban sau contra?



Prietene nu ma intind deloc.nu ma cunosti nu te intinde tu - . Am vrut sa zic hero nu dire.....hero era sigur k esti codat si deaia ti-a vbit asa -. Eu am zis k nu ai cod in demo. Sper daca ai sa te prind eu sa am placerea sa-ti dau ***.


Nu lungi discutia,nu te atac eu cu nimic,nu din motivul asta sunt aici. Dar mi-ai jignit colegii si momentan nu iti meriti respectul - . Pentru ca puteam fi eu in locul lor si nu ti-as permite sa-mi vb asa - chiar daca ti-as da ban pe nedrept cum zici u. Pentru ca se greseste si nu adminez aici sa ma jignesti u...sau altul...




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FreeZe @ CS16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 12:32)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2011, 22:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hero e un player...dc nu a facut demo dire ?
"Vorba multa saracia omului"
Cod sau nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 16-11-2011, 22:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FreeZe @ CS16 wrote:
hero e un player...dc nu a facut demo dire ?
"Vorba multa saracia omului"
Cod sau nu?


Stau sa-ti explic fiecare tampenie din capul tau ? Probabil asa au vorbit ei ... sa faca el demo,de unde vrei sa stiu eu dc nu a facut dire demo. Ai rabdare sa se mai uite si altcineva la demo. eu mi-am dat cu parerea....nu mai posta aiurea




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hero [ No sound ]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2013 07:36)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 23, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 4

Post Posted: 16-11-2011, 23:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pot sa fiu si Obama, ce conteaza asta?
Bobby, iti respect parerea, stiu ce zici, si eu patesc sa fuga cateodata mouse'ul si sa dau un hs din bulan pur...insa aici nu e vorba de asta deloc. La prima faza cu dgl casa, dupa ce da flash, uite'te cum ii face tinta pe om, de la primul glont, apoi in secunda in care moare face iar tinta urat si sare in toate directiile. Asta nu e bug de demo, e aim.
Faza 2 cu usp, intelegeam daca tragea maxim 2 gloante mai ciudat, insa el da 3-4 gloante, si culmea, tinta nu se departeaza la mai mult de 1 cm de adversar. Ori are parkinson, ori e aim, ori eu sunt prea tampit si am imbatranit prea tare astfel ca nu mai vad bine.
Ah, inca ceva si va las, de ce raspunde ca nu stie de ce ii face tinta asa? De ce nu zice ca e de la mouse, de la vremea de afara sau orice alta aberatie? Hotul si prostul...

FreeZe @ CS16 wrote:
Omule Habar nu am dc face asa acolo ..uitete cand ma duc in casa si dau fb atunci dc nu dau hs ? :-J

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 16-11-2011, 23:24:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hero [ No sound ] wrote:
Pot sa fiu si Obama, ce conteaza asta?
Bobby, iti respect parerea, stiu ce zici, si eu patesc sa fuga cateodata mouse'ul si sa dau un hs din bulan pur...insa aici nu e vorba de asta deloc. La prima faza cu dgl casa, dupa ce da flash, uite'te cum ii face tinta pe om, de la primul glont, apoi in secunda in care moare face iar tinta urat si sare in toate directiile. Asta nu e bug de demo, e aim.
Faza 2 cu usp, intelegeam daca tragea maxim 2 gloante mai ciudat, insa el da 3-4 gloante, si culmea, tinta nu se departeaza la mai mult de 1 cm de adversar. Ori are parkinson, ori e aim, ori eu sunt prea tampit si am imbatranit prea tare astfel ca nu mai vad bine.
Ah, inca ceva si va las, de ce raspunde ca nu stie de ce ii face tinta asa? De ce nu zice ca e de la mouse, de la vremea de afara sau orice alta aberatie? Hotul si prostul...

FreeZe @ CS16 wrote:
Omule Habar nu am dc face asa acolo ..uitete cand ma duc in casa si dau fb atunci dc nu dau hs ? :-J



Eu mi-am dat cu parerea,poate gresesc. Tocmai deaia am zis sa se mai uite cineva la demo si sa-si dea cu parerea. Maine poate aflam mai multe...




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 16-11-2011, 23:52:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din moment ce omu are slot si l-am vazut ca s-a pus spectator pentru a urmari un codat care il reclamase cu o runda inainte , normal ca l-am lasat sa faca demo ... poate omul vrea sa faca de un admin si sa il las sa stranga ceva codati , sau poate pur si simplu daca l-am vazut ca se implica ce rost avea sa ma pun si eu spec ??? Doar de dragul de a fii amn2 spectatori sa avem amn2 demo ? -

Asteapta si tu sa vina alti admini sa mai isi dea lumea cu parerea , ca se pare ca eu cu Hero nu suntem capabili in fata ta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 17-11-2011, 01:46:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul ramane. Hero daca planuiesti sa mai faci demo-uri, ma astept la ceva mai concret decat atat, puteai sa mai faci demo o runda sa vedem daca se repeta incinentul cu tinta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 16 November 2011 23:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 08:25:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x