User
Pass
2FA
 
 

PaReRi Aim !!!
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message3082
Dracon1990
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-11-2011 13:06)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 28, Topics: 2
Location: Pe langa drum pe langa gard

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 00:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Safira nu am omorat pe nimeni si nu vreau sa deschid alte subiecte. Am vrut doar sa am alt cont pe forum dupa cum am zis mai sus. Si te rog frumos fara sa ma jignesti ca eu nu te-am jignit. Catalin ma inteles, ca vreau sa fim cu totii prieteni. Numai zic nimic ca o dau in offtopic.

Science is everything !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Safira

[Codename: Safira ;x]



Status: Offline
(since 28-06-2015 14:17)
Joined: 09 May 2011
Posts: 764, Topics: 41
Location: Timisoara

Reputation: 100.8
Votes: 11

Post Posted: 22-11-2011, 00:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te`am jignit, ti`am spus parerea mea despre tine. Chiar asa tupeu ai, sa nu te potolesti nici in "al 12 lea ceas" ? Cand ti se da o sansa dupa toate prostiile ce le`ai facut, cand ai primit doar -2 levele... pai asta suntem ? Marionetele tale ? Iti bati joc de noi ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dracon1990
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-11-2011 13:06)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 28, Topics: 2
Location: Pe langa drum pe langa gard

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 01:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu ce mi-am batut joc de voi? prin simplu fapt ca am vrut sa imi fac alt cont pe forum? am jignit pe cineva? am comentat la cineva? Am injurat pe cineva? Safira te rog un singur lucru lasa-ma in pace ca nu vreau sa ma cert aiurea. Eu aici ma opresc ca o sa ajungem prea departe cu offtopicul.

Science is everything !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suprem3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 12:15)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 6

Post Posted: 22-11-2011, 02:48:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar daca primesc warn nu e nimic...

Sword esti aceasi mizerie care a fost si inainte...in mintea ta crezi ca iti bati joc la nesfarsit de cineva ma? Cu lvl 1 trebuia sa incepi sa isi bata altii joc de tine, esti sg player pe care il cunosc care a incalcat orice regula pe serverul asta, vii si te rogi aici de unul si de altul...dispari ma cu conturile tale si cu scuzele tale...se satura lumea de milogi ma oricat de mult s-ar indura sa mai dea si unuia ca tine o sansa!


-sa stii mucule... dupa ce infectezi cu smokerul nu mai tine playerul ca nu e catelul tau!
-daca il tragi in drag nu el tii langa pereti, e liber sa joace ca tine!
-cand esti surv cu viata putina nu mai dai retry!

Toti playerii si majoritatea adminilor te-au primit inapoi ma...au avut mila de tine nu de alta...ca tot aceeasi gloaba ai ramas, il citez pe Lexus...."omul nu se schimba" si adaug si eu ceva...se foloseste de partea sentimentala " te rog frumos scipio sa ma ierti, sa ma lasi, sa imi sai, nu se mai intampla....Oricum te duci iar...


ZM.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 22-11-2011, 07:58:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Suprem3 wrote:
chiar daca primesc warn nu e nimic...

Sword esti aceasi mizerie care a fost si inainte...in mintea ta crezi ca iti bati joc la nesfarsit de cineva ma? Cu lvl 1 trebuia sa incepi sa isi bata altii joc de tine, esti sg player pe care il cunosc care a incalcat orice regula pe serverul asta, vii si te rogi aici de unul si de altul...dispari ma cu conturile tale si cu scuzele tale...se satura lumea de milogi ma oricat de mult s-ar indura sa mai dea si unuia ca tine o sansa!


-sa stii mucule... dupa ce infectezi cu smokerul nu mai tine playerul ca nu e catelul tau!
-daca il tragi in drag nu el tii langa pereti, e liber sa joace ca tine!
-cand esti surv cu viata putina nu mai dai retry!

Toti playerii si majoritatea adminilor te-au primit inapoi ma...au avut mila de tine nu de alta...ca tot aceeasi gloaba ai ramas, il citez pe Lexus...."omul nu se schimba" si adaug si eu ceva...se foloseste de partea sentimentala " te rog frumos scipio sa ma ierti, sa ma lasi, sa imi sai, nu se mai intampla....Oricum te duci iar...

Gata terminati ca s-a deviat complet de tema topicului...Oricum era clar a cui era acel cont datorita semnaturii : "Sword is Back".


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dracon1990
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-11-2011 13:06)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 28, Topics: 2
Location: Pe langa drum pe langa gard

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 12:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-am facut report, + ca e si mincinos baiatul.... sa suparat ca nu jucam cu lvl 9 aseara nu-i problema... Va rog inchideti si topicul ca se ajunge prea departe...

Science is everything !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Suprem3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 12:15)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 34, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 6

Post Posted: 22-11-2011, 17:47:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pfff care e mincinos ma? In primul rand eu nu am jucat cu 9...si ti-a dat pulsul pe afara ca nu puteai sa faci credite...vezi ce bine e sa dai siren:D, in al doilea rand nu meriti pic de respect ma din partea noastra... tot ala esti, spune macar adevarul!

Trebuie sa mai lingi multa mizerie sa primesti respect pe serverul asta iar!


ZM.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SaRpEboss

[Miscate ca sarpele!]



Status: Offline
(since 12-06-2016 17:48)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 1183, Topics: 20
Location: Italia

Reputation: 157.9
Votes: 11

       
Post Posted: 22-11-2011, 18:00:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai baieti dak aveti chef sa va certati....faceti-o pe mess pe skype dar nu aici!
Ps.Inchideti topicul!






OnLy GoD CaN JuDcE Me!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AdItZzA'', 22 November 2011 17:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-06-2024, 05:37:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x