User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message578708
blu3ang3l

[Lovelly]



Status: Offline
(since 01-11-2012 22:47)
Joined: 12 Oct 2006
Posts: 175, Topics: 10
Location: in my dreams

Reputation: 293.4
Votes: 8

Post Posted: 25-11-2011, 20:07:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii ce e mai grav? ca tu nu stii de ce ai luat gag , scuza-ma dar ma atingi cota maxima de amuzament pentru mine -.
Tu nu stii care e limita pe un server?trebuie sa stea adminul pe capul tau sa-ti spuna, domnu x-ulescu incetezi te rog?sa fim seriosi , pai te inteleg, noi avem locurile neatinse de femei asa cum pretinzi tu, dar tu ai un loc, sus la comanda, unde informatia si bunul simt nu a prea ajuns.cum i-ai spune tu un fel, nu ti-a fost intrepatruns himenul cerebral.Nu mai postez aici ca imi fac prea multe posturi.
PS : Comparatia cu strada e aproximativa, admin pe server = responsabil de liniste si corectitudine viceversa pe strada as fi politai continuarea o gandeste neuronul tau care traieste in solitudine, ca sa stii scopul meu in viata, e sa iti dau gag la mustata -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 25-11-2011, 20:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar nu intelegi , am scris o singura data pe amx_chat nu intelegi ? mi-a dat gag prima oara pt asa zisa injuratura am scris pe admin_chat " de ce ? " a zis daca mai scrii pe amx_chat ai ban , nu am mai scris , pe urma a expirat gag-ul am intrebat iar pt ce mi-ai dat gag , iar mi-a dat gag ( al 2 lea ) , si la al 3 lea . i-am zis sa mai iasa din casa ( iar gag ) da tu crezi ca eu am atata rabdare sa isi bata un pustan joc de nervii mei ca are el admin ? tu zici asa acum dar pe moment te-ai enerva dupa atatea gag`uri . Si la faza cu injuratul pe strada altceva vroiam sa scot in evidenta , nu ca trebuie sa il bati pe inculpat , si nu inteleg ce tot zici ca nu e messenger chatu , tu ai impresia ca scriam povesti gen alba ca zapada ? off... poate pt gag-ul cu injuratura nu faceam atata tam - tam dar deja nu mai puteam sa scriu nimic pe chat ca imi dadea ala gag , pai atunci ce trebuie sa vbesc pe chat , doar " bunza ziua domnilor admini " si atat ? hai ma frate ca nu mai suntem pe vremea comunistilor fiecare poate sa isi spuna parerea sau sa glumeasca pe chat atata timp cat nu injura sau jigneste . Eu in general fac caterinca vad ca voi puneti la suflet , si lu vVv i-am facut azi o faza fara sa stie ca sunt eu versace " i-am zis vvv ce inseamna Best Score ca tot imi apare aici " evident o ironie sa arat ca sunt " cel mai bun " tot la gluma , baiatu a ras si atat nu s-a atacat , daca ii ziceam lu shana iar imi dadea gag , deaia nici nu vbesc cu frustrati ca el dar se baga el aiurea in seama .

Scopul tau in viata ar trebuii sa fie sa mai iesi din casa sa vezi si tu lumea ca sigur ai prins radacini pe scaunul de la calculator , esti un element cibernetic -

Ultimul post ca nu duce nicaieri discutia asta , ca de obicei , am vazut multe discutii aici care nu au dus nicaieri .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 25-11-2011, 20:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu stai bine cu nervii sau daca n-ai chef ca cineva sa-si bata joc de nervii tai vino pe forum. Dupa primul gag ok, ai asteptat, dupa al doilea gag dat pe nedrept trebuia sa vii pe forum. Poate l-ai enervat, poate de asta a procedat asa, dar nu ii zici sa mai iasa pe afara si sa te astepti sa nu fii sanctionat... Ma rog, s-a intamplat, shit happens, dar data viitoare trebuie sa stii si tu ca nu spamul, luatul cu adminii in gura sau in atitudine, te va ajuta.

Si eu pot sa scriu pe chat fara jigniri, fara injuraturi, ba chiar cu expresii de politete. Si pot sa scriu asa timp de 30 de minute continuu. Tu cum crezi ca ar reactiona ceilalti? Daca n-are jigniri/injuraturi, nu inseamnaca nu e spam. Eu il stiu pe jmr, stiu ce limbaj are, stiu ce comportament are, si daca s-a intamplat acum cum s-a intamplat cu ceva timp in urma... nu-mi retrag niciun cuvant din ce am spus. Si cu toate astea, sper ca asta sa fie ultimul meu post. Eu n-am de gand sa mai continui.

Si btw, sunt obiectiv, sunt neutru. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pirania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 20:41)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 232, Topics: 15
Location: Luxembourg

Reputation: 72.6
Votes: 6

Post Posted: 25-11-2011, 20:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

versace deja ai pierdut prea mult timp pe forum la valoarea ta cred ca deja ai pierdut cateva femei si pachete de bani - stand pe aici sa te certi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cAv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2016 00:29)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 20, Topics: 3
Location: United Kingdom

Reputation: 72
Votes: 3

Post Posted: 25-11-2011, 21:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!
Ieri am cumparat o licenta pentru cs (steam) cu gandul sa-l daruiesc cuiva de pe acest server ,evident unei persoane care nu detine.
Si ma gandeam ca un concurs simplu ar fi genial (n-am idei de concursuri - ) iar castigatorul sa-l castige nu sa-l primeasca chiar gratis
aveti idei?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jNr.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 19:10)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 22, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 120.3
Votes: 2

Post Posted: 25-11-2011, 21:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan .. chiar sunt curios la ce te referi ca s`a intamplat !? Si chiar sunt curios care e limbajul meu pe server ? ... Martori + dovezi daca tot faci o acuzatie . Ms .

Cat despre adminii "duri" ... o singura si sincera parere : oameni frustrati de viata reala ... si se razbuna aici facand pe sefii. E doar o parere , nu trebuie sa va simtiti ofensati .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 25-11-2011, 21:20:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Quote:
imi pare rau ca trebuie sa lucrezi cu mine.


Mie nu , asa invat despre caracterul omului .
E un joc , voi asta nu o sa intelegeti niciodata si o luati prea personal , aici e un fel de jungla si toti o ard high si vor sa fie TARZAN , sunteti frustrati TOTI din cauza asta .
Eu de exemplu` am ce am cu cativa , gen Ken , Tu si multi altii care au primit admin pe BLAT , dar nu cred ca te-am deranjat cu ceva sau pe Ken de la cearta aia , pur si simplu` , imi vad de joc/adminat cum ar tre` s-o faceti toti , railor.


El e ma,Sandocan -)))))))




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 25-11-2011, 21:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jNr. wrote:
Akkan .. chiar sunt curios la ce te referi ca s`a intamplat !? Si chiar sunt curios care e limbajul meu pe server ? ... Martori + dovezi daca tot faci o acuzatie . Ms .

Cat despre adminii "duri" ... o singura si sincera parere : oameni frustrati de viata reala ... si se razbuna aici facand pe sefii. E doar o parere , nu trebuie sa va simtiti ofensati .

Spune-i asta si lui versace. Pana sa o lase mai moale era peste noi. Noi adminii, nu el shana. Daca nu facea referire la admini si o facea strict cu shana, eu nu ma bagam.

Cat despre dovezi, pentru ce-ti trebuie dovezi? Tu nu stii cum te comporti? Pai daca tu nu stii, eu de ce as face-o? Martori sunt adminii care erau in acel moment. Daca ma pui sa-i numesc, n-am sa o fac. Cand m-am referit la limbajul tau nu am spus ca ai injurat/jignit, m-am referit ca limbajul tau (felul tau de a vorbi cu cineva cunoscut) m-a deranjat si de asta ti-am dat gag in acel moment.

Posturi unite automat, 25-11-2011, 21:27:17

Adytzza wrote:
^AvioanE^ wrote:
Quote:
imi pare rau ca trebuie sa lucrezi cu mine.


Mie nu , asa invat despre caracterul omului .
E un joc , voi asta nu o sa intelegeti niciodata si o luati prea personal , aici e un fel de jungla si toti o ard high si vor sa fie TARZAN , sunteti frustrati TOTI din cauza asta .
Eu de exemplu` am ce am cu cativa , gen Ken , Tu si multi altii care au primit admin pe BLAT , dar nu cred ca te-am deranjat cu ceva sau pe Ken de la cearta aia , pur si simplu` , imi vad de joc/adminat cum ar tre` s-o faceti toti , railor.


El e ma,Sandocan -)))))))

SandoKan -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-11-2011, 21:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum am citit ce am scris , sa nu se inteleaga ca ... e atac la persoana.
Am dat un exemplu ca fiecare persoana are ceva de impartit cu cineva , dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne manifestam ca primitivii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pirania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 20:41)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 232, Topics: 15
Location: Luxembourg

Reputation: 72.6
Votes: 6

Post Posted: 25-11-2011, 21:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cata invidie la unele persoane una doua ca suferim de admin jnr te anunt ca nu suntem sefi suntem aici sa va asiguram un joc placut si linistit u te joci bine mersi si eu stau sa fac demo si ss si sa dau gag si sa prind codatii intelegi u facem o munca voluntara si vine un lautar ca tine si ne jigneste indirect ca suferim de sefie ca etc eu cred ca u primesti ordine si in viata reala si virtuala de mergi pe sistemu victima!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 25-11-2011, 21:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa o lasati mai moale ca deja se deviaza mult,nici nu trebuia introdus subiectul asta aici,daca continuati tot asa,cred ca o sa se lase cu avertismente. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 25-11-2011, 22:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ãsta e war4 pe care îl ºtiu eu. - Ceartã, fiþe ºi suferinþe. - -

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 25-11-2011, 23:02:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va sugerez sa mutati discutia pe mess si sa lasati copilariile deoparte, else, warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 25-11-2011, 23:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cAv wrote:
Salut!
Ieri am cumparat o licenta pentru cs (steam) cu gandul sa-l daruiesc cuiva de pe acest server ,evident unei persoane care nu detine.
Si ma gandeam ca un concurs simplu ar fi genial (n-am idei de concursuri - ) iar castigatorul sa-l castige nu sa-l primeasca chiar gratis
aveti idei?


e foarte simplu! iti dau marire si imi dai mie steamu -



Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 25-11-2011, 23:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alkayda wrote:
Zookey wrote:
cAv wrote:
Salut!
Ieri am cumparat o licenta pentru cs (steam) cu gandul sa-l daruiesc cuiva de pe acest server ,evident unei persoane care nu detine.
Si ma gandeam ca un concurs simplu ar fi genial (n-am idei de concursuri - ) iar castigatorul sa-l castige nu sa-l primeasca chiar gratis
aveti idei?


e foarte simplu! iti dau marire si imi dai mie steamu -

Ce destept esti tu . -
Propun sa fie un conscurs care sa dureze de pe 1.12.2011 pana pe 25.12.2011 . Adminul cel mai activ si prietenos sa castige. -



Vrei si tu steam ah ? -. El decide ce si cum da -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 29-09-2024, 01:36:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x