User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie GAGA

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message631
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 02-12-2011, 11:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest admin in loc sa dea un exemplu pentru server...cred ca e cel mai josnic player intalnit vreodata, gaga scz ca iti zic, doar u si sword faceti mizerii de genul asta pe server, pe deasupra u mai ai si admin... -

Motiv: 1.Imi da slay pentru ca nu stiu unde a vazut el ca m-am teleportat pe harta, il avea in drag pe peacemaker si imi da slay mie...
Dovada: http://imageshack.us/photo/my-images/820/zmdust2plague0000.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/810/zmdust2plague0001s.png/

Motiv: 2.Ma tine langa perete, nu ataca.... am inteles odata, de 2 ori, dar copilul asta are probleme frate...!

Dovada: http://www.2shared.com/file/sS8Dzjaw/gaga.html

http://imageshack.us/photo/my-images/339/snapshot0000ut.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/641/snapshot0001lk.png/

Nu e vb ca pierd 100 - 1000 de gauss dale naibi... dar in cazul adminilor nu se respecta aceleasi reguli? Eu am laut ban pentru ca l-am tinut in drag mai mult de 10 secunde 300 min respectiv 500 min, pentru tine gaga nu e valabil? E bataie de joc serverul la tine?

Inteleg se intampla ma iei in drag de la distanta pana vii langa mine...pana ...trece timpul, dar nu ma iei in drag si o iei la sanatoasa pe harta? Ma tii langa pereti runda de runda....asta e respectul tau pentru playeri ma?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 02-12-2011, 11:46:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu respect? 1: tea prins un smoker si teai teleportat pe harta " rezulta slay ".

Nu mai da vina aiurea, nu numai eu team prins !
2: team prins.. mam bagat dupa un zid sa iau he si tiam dat he.

3: Ai grija cum vorbesti ca si pe server vorbeai ff urat cu mine.. eu nu sunt papusa ta de manifestari de ale tale, ai inteles. Imi pare rau ca nu tiam dat ban.

Mai mult de 15 secunde nu team tinut langa zid.. adica pana tiam dat he !.

Se vede in demo destul de clar ca am dat he... !! deea am stat acolo atat , ca sa pot da he.. la primu gauss eu nu team tinut.. daca era sa te tin ma vedeai.

La printu 3 si 4, de ce nu ai luat si e mai jos sa vezi ce am spus? zi.
Incat nici pe forum nu ai bun simt sa vorbesti frumos.
AI GRIJA LA LIMBAJ, ATAT ITI SPUN.



Last edited by GaGaVs Je !! on 02-12-2011, 11:57:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 02-12-2011, 11:55:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau sa te anunt dar ai probleme oftalmologice... ala care s-a teleportat pe harta era peacemaker si mi-ai dat slay mie, desi aveam gauss, da-l incolo ca nu conteaza 50 credite... Ce tupeu ma nu mai tinut mai mult de 15 sec? Nu am facut demo runda de runda pt ca nu insemni nimic pt mine ma, de ce nu recunosti aici macar ma, cat mai tinut acolo pe lung? cel putin 30 sec si ma minti in fata ca nu u ma tii! ASTA E RESPECTUL TAU PT SERVER, RESPECTUL CA AI PRIMIT ADMIN!

Si nu raspunde asa ironic...uita-te bine sti ica esti de vina, speri in imunitatea din partea adminilor si ownerilor, nu e o prb, am vrut sa arat oamenilor ce respect au unii pt server si comunitate!

Si apropo ca vb urat cu tine...meriti ma? Te-am intrebat de ce ma tii...? si imi dai gag sa nu pot sa zic nimic nu...ma tii in continuare, cata nesimtire!

Bft, tine-o tot asa! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 02-12-2011, 11:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma sustine nimeni. Raspund pe propria greseala. Sa vina un owner si o sa vedem ce zice si despre limbajul tau. Daca tu nu ai minte nam ce sati fac.. adika oricine te prinde e gaga?


@ esti tu sigur ca eu dau ban? nu, nu este asa , eu nu dau ban pentru asa ceva. Dau ban la nesimtiti...Acuma sa asteptam un owner sa se uita la demo sa vada ce am facut eu sau ce am vrut sa fac si vedem dupaia. Daca am gresit asa grav cum consideri tu si sunt un ...... pentru serveru asta iti spun ca nu mai eram eu de mult pe el, dar joc de 2 ani fata de tine " bine nu conteaza asta " sa vedem ce zice owneru. Sa vad si eu ce " prapad fac eu pe server " .



Last edited by GaGaVs Je !! on 02-12-2011, 12:22:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 02-12-2011, 12:12:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

....am vb cu majoritatea playerilor care erau smokeri, niciunul nu era disperat cu gauss imunity...in primul rand, si joc pe serverul asta 20ore din 24 crede-ma ca ii cunosc pe toti playerii mai bine ca tine, inafara de sword si tine nimeni nu face mizerii pe server...!!! Si aici sa nu te gandesti ca imi pasa de gauss, dar m-a lasi frate sa joc eu daca te tin pe tine langa perete ce se intampla...explodezi, ban 300.... imediat ha ha ha ce tare sunt admin! ASta e mentalitatea ta ma?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 02-12-2011, 19:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca ma bag stiu gaga ca nu ma sup[orti dar chiar ti.o iei in cap frate . Deci stateam linistit nu ma miscam intr.o ascunzatoare repet nu eram afk si dai slay intreb dc si tu nu rasp sau ai raps pe motivul "afk" nu ai ce sa faci cu comenziile?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 02-12-2011, 20:53:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|On|RaVeN wrote:
Scuze ca ma bag stiu gaga ca nu ma sup[orti dar chiar ti.o iei in cap frate . Deci stateam linistit nu ma miscam intr.o ascunzatoare repet nu eram afk si dai slay intreb dc si tu nu rasp sau ai raps pe motivul "afk" nu ai ce sa faci cu comenziile?


Eu nici nu am dat slay, deci nu baga din top, vino cu dovada, dar eu nu tiam dat tie nimika. Si daca ai ceva de zis de acuma incolo fa reclamatie !


@supreme , daca tu zici eu sunt dezastru pentru server....De ce zici numai tu asta? alti de ce nu zic asta?... multi ma cunosc.. dar unii zic asta pentru ca sunt prea dur cu ei si nu sunt prea bland. Cum gresesc ...eu ii dau ceea ce i se cuvine

Ai GRIJA CUM VORBESTI ! >
*SUPREM3* wrote:
Acest admin in loc sa dea un exemplu pentru server...cred ca e cel mai josnic player intalnit vreodata, gaga scz ca iti zic, doar u si sword faceti mizerii de genul asta pe server, pe deasupra u mai ai si admin... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 02-12-2011, 23:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-AI ONOARE MA, N-AI SIMTUL RASPUNDERII....oricum nu mai conteaza, playerii stiu cine esti nu trebuie sa spuna aici ca nu ei au facut reclamatia!

Si au vazut majoritatea topicul...Acum poti sa incalci regulile la nesfarsit...Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 16-05-2024, 15:50:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x