User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie CRIN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1160
kenzorsamp

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-12-2011 14:32)
Joined: 24 Apr 2011
Posts: 1066, Topics: 41
Location: Cartierul Mafiei

Reputation: -278.1
Votes: 21

Post Posted: 13-12-2011, 22:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: SiLeNcE
Nick-ul persoanei reclamate: CRIN
Poze: http://postimage.org/image/5sjx012iz/ / http://postimage.org/image/cx1q929sb/
Descriere incident: nu-l duce capul . deea avea w10 si el i-a dat clear ,a cerut lui krieg respawn sau ceva de genul si i-a dat clear .. ea avand w10 .. iar apoi nutzu ne facea prosti etc pe /d si i-a luat apararea lui CRIN si i-a deei w10 iar ..
Nu inteleg de ce dracu Deea asta e asa protejata de voi .. cate /bj-uri v-a dat ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 13-12-2011, 22:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

silence totusi sa nu o jignim pe deea....am fost martor la incident. pe langa asta de cand mama dracului furior(donate rank 0) are voie sa joace pe contul lui nutzu (donate rank VIP) cand diablo a zis clar
-xdM-Diablo wrote:
daca vrei sa joci iti faci alt cont si o iei de la 0
nu ai voie sa ie alte contur care au dontate rank sau mai stiu eu ce
sau nu se aplica aceasta regula la toti? pentru astfel de rahaturi se pierd jucatori pe server... nu se aplica regulile la toti in mod corect



Revin cu edit.

@crin: pe /d ai zis ca i-ai dat clear ca sa faci misto de silence fiindca o urmarea - acu ce faci o arzi si tu naspa ? si cand ti-am zis sa ii dai clear inapoi a intervenit supereroul asta in chiloti de tabla aka nutzu, mama omida ca vindeca pe toti.



Last edited by Alexandru P on 13-12-2011, 23:03:19; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crinutz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2013 13:01)
Joined: 22 Sep 2011
Posts: 203, Topics: 25
Location: bunker

Reputation: 73
Votes: 5

Post Posted: 13-12-2011, 22:55:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

silence, cum poti frate sa insulti o fata in felul asta?
esti cam frustrat sa stii?

iata varianta mea:krieg face event si ne aduce cu tp la el.cere catalin1 cere deea cer eu..facem linie entuziasmati ca eventul era unul amplu, apoi cere si silence si incepe sa traga in deea.deea il intreaba:ma urmareai cumva?krieg incerca sa aplaneze chestia lui silence care o avea cu deea intr-adevar aceasta avand wanted 10 facut mai mult pt armura si aduri si tot se dadea zmeu.eu nu m-am luat de deea ca era langa mine la event si avea w10 si vine silence zmeul si vrea sa aplice "legea" sau sa isi faca jobul, nu blowjobul(referire la jig adusa)si ca sa il oftic am cerut tp pana la pd spunand ca am o treaba.mi s-a dat si am dat clear deei cu intentia sa dau wanted iar dupa event.mentionez event multiplu in care daca mureai poate iti dadea tp iar.deea totusi putea intra in jail mai ales ca silence avea ceva cu ea:-??.apoi a inceput sa ameninte cu posturi pe /d , cu jigniri etc.cativa colegi mi-au luat apararea si brusc au devenit inamici a lui silence sau cel putin asa considera el si a inceput sa se ea de toti si de toate.in fine asta nu mai conteaza ..conteaza ca un post se face cat de cat decent.ar fi frumos ca adminii sa nu-l i-a in considerare..invata sa te porti maestre si pe urma sa faci post




@alexunder: pe /d am zis: i-am dat clear sa il oftic pe silence.Am chat log
Quote:
[22:22:07] ** Director CRIN: Vroiam sa il oftic pe silence, over. **

[22:22:07] ** Private Calon3: Aia e gluma la voi ma?, over. **

[22:22:09] ** General AlexUnder: Nutzu limbajul....daca e fata nu rpimeste tratament special, over. **

[22:22:10] ** Private SiLeNcE: Da-l ba ca-i cu capu, over. **



si iata iar limajul si modul in care se exprima silence.putea sa spuna frumos.fac post si atat.insa el crede superman in seara asta cu prea mult energo


Vremuri disperate, masuri disperate!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-12-2011, 23:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Kenzor mai usor cu limbaju.
2. Crin noi am vorbit sa nu mai dai clear aiurea, NU ma intereseaza ce wanted are, am patit si eu la fel, am fugit ca tampitu (cu angellz si airmax) sa-l prindem pe State (se pregateau de take) si tu i-ai dat clear. Mai dai un clear ca esti tu mare smecher si te zbor
3. Nu va mai terminati in pantaloni cand va da o fata un ''-, }{, tb''...
4. Invatati sa comunicati, sa va intelegeti, ca de aia ma disper eu cu voi in PD, ca nu stiti sa fiti o echipa...
5. Cui nu-i convine serverul gta.freakz.ro sunt liberi sa ne paraseasca, dar sa nu vina sa-mi boceasca dupa ''plz plz plz da-mi nrg-ul si drank plz plz plz''.


In concluzie, CRIN mai dai un clear aiurea si zbori, iar kenzor nu inveti sa vorbesti la fel, decolezi.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FiNaLLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-01-2012 13:16)
Joined: 19 Mar 2011
Posts: 326, Topics: 39
Location: Sweden

Reputation: 43.9
Votes: 6

Post Posted: 14-12-2011, 09:37:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimage.org/image/p18tcdurl/
http://postimage.org/image/uxor660mn/
V-am mai zis..voi nu sunteti in stare sa invatati ca trebuie sa va ajutati unu cu altu.Bun a gresit unu..voi sariti imediat "POST POST POST",degeaba ca nu rezolvati nimic.Mai bine ii explicati ce si cum si vedeti cum rezolvati problema.
Voi doar ati vrut sa ii faceti rau lui Crin pentru ca deea primise wantedu inapoi.


foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kenzorsamp

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-12-2011 14:32)
Joined: 24 Apr 2011
Posts: 1066, Topics: 41
Location: Cartierul Mafiei

Reputation: -278.1
Votes: 21

Post Posted: 14-12-2011, 15:01:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@CbR* , CbR , Cabron = casuta vocala : Stiu sa vorbesc dar cand vad asa Specii in PD mor . Imi cer scuze pt limbaj ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 14-12-2011, 16:53:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce mai postezi bah dupa un admin ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 14 December 2011 14:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 05:48:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x