User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie eL ~

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message900
Klax187

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 20:34)
Joined: 23 Dec 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Voluntari

Reputation: 19.7
Votes: 4

 
Post Posted: 25-12-2011, 15:24:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : Klax187
Numele adminului reclamat: el~
Harta, ora si data: Fy_snow, 14:55, 25/12/2011
Motiv, regula incalcata: LOW IQ, incompetenta, vocabular de strada, abuz de comenzi.
Dovada: Demo, ScreenShot. Din screenshot puteti observa cand se juca pe server, comparand ora la care l-am postat pe costy pe forum si ora la care se juca eL~, impreuna cu costy pe server.
ScreenShot

Totul incepe asa: Eram pe snow. Jucam linistiti, pana cand apare un "codat"(costy, este postat in lista mea de "codati"). Singurii admini online erau Vic si eL~, Vic fiind afk pentru cateva momente. eL~ joaca ce joaca (fara sa se uite macar putin la costy)si apoi paraseste serverul. Nici o problema. II fac demo, il postez ... si pe urmatoarea harta, poc, apare si eL~. Surpriza! eL~ juca in continuare, linistit, cu "codatul" pe server. Intru pe server, ii spun si zice ca nu a vazut nimic in neregula. Acum vine partea a doua: eL~ si codatul lui + inca alti 2 jucatori, se jucau pe de_train! la 2-3vs2 !!!
Vic intreaba daca schimbam, toata lumea e de acord, mai putin eL~... pe motiv ca snow, d2x2 si india au mai fost !
Pai ma omule, CE VREI SA JOCI, KABUL?
Eu nu inteleg pentru ce are acest copil(cel putin la minte) admin. Redirecte nu tine, treaba buna pe server... nu face si pe langa asta mai vorbeste si ca un... (sa nu-i spun pe nume).
Stiu ca si eu sunt arogant si sunt putin cam exigent, dar o fac pe raspunderea si experienta mea!
Apoi vine si cireasa de pe tort, vazand ca nu mai face fata acuzatiilor, eL~ se gandeste ca un voteban la adresa mea ar fi cel mai potrivit (pe langa cele 2 gaguri primite anterior).
Pe langa toate acestea, as vrea sa stiu si eu... DE CAND SE DA KICK UNUIA/MAI MULTOR JUCATORI/ADMINI SPEC, CAND PE SERVER SUNT 5, MAXIM 6 JUCATORI? eL~ si DnK ScreAm fac acest lucru.
Cer remove pentru eL~ pe motivele insirate mai sus.
Multumesc frumos si sarbatori fericite !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Staropramen

[am si eu]



Status: Offline
(since 10-02-2024 20:03)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 8119, Topics: 85
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 814.5
Votes: 67

 
Post Posted: 25-12-2011, 15:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A SE CITI TOTUL

Cere remove? MAXIM -). Ma gandeam ca o sa faci si am luat totul din cosola.
Mai erau 3 minute si am dat vot nuke , train , ww , inferno. (mam uitat la /last si cele mici era jucate..si mam gandit sa pun una mai mare ca poate intra playeri.)
Pun train si intra kalx si cum a zis si el imi zice de codat. Daca nu mam pus spec nu inseaman ca nu mam uitat pe el si am si demo dar nu e prea concludent.Si era si Vic spec .Si vin ceilalti cu ideei sa schimbe + de asta tot insistau playeri.Prima data da un vot daca lasam harta sau nu , a iesit sa o lasam dar tot nu a lasat-o revine Vic cu un votemap show si pune harta restul e jos cu tot cu inceputul explicat de mine.

Klax wrote:
Vic fiind afk pentru cateva momente


Ceee face?? a stat spec 2 harti la rand :/

Klax wrote:
DE CAND SE DA KICK UNUIA/MAI MULTOR JUCATORI/ADMINI SPEC, CAND PE SERVER SUNT 5, MAXIM 6 JUCATORI? eL~ si DnK ScreAm fac acest lucru.
In primul rand lui Vic nu iam dat kick pentru ca era admin. Si ceilalti ce vrei sa faca?!?! eu cred ca intra pe server sas ejoaca nu sa faca ore.Noi jucam 3-3 snow si spec sunt vreo 5-6 playeri vrei sa ii lasa acolo? Ii intreb la joc sau afara .


[Freakz] Last maps: fy_snow_deluxe, awp_bycastor32, de_nuke32, de_dust2x2, de_inferno
eL~ : /last
(PLAYER) Klax187 : man.. costy are aim.. si wall..
(PLAYER) Klax187 : abia ce l-am postat pe forum la codati..
(ADMIN) eL~ : ai demo?
(PLAYER) Klax187 : tu erai afk, dar eL vad ca prefera sa se joace
[Mr.]*DEAD* Klax187: in loc sa se uite
[Mr.]*DEAD* Vic: stai ca-l dibuim acu'-
eL~ : am stat spec si nu prea am prins ceva bun
eL~ : deci ai demo?
[Mr.]*DEAD* Klax187: da, am demo. si nu va mai bazati pe demo-urile mele. de-aia sunteti admini, sa aveti
demo-urile
eL~ : zau?
[Mr.]*DEAD* Klax187: da, si lasa arogantele astea cu mine
eL~ : un player nu poate face un demo?
[Mr.]*DEAD* Klax187: ca esti la pamant
[Mr.]*DEAD* Klax187: ba poate, chiar mai bine decat adminii
eL~ : era deja un admin spec
[Mr.]*DEAD* Klax187: era afk:)
eL~ : si eu de unde sa stiu?
[Mr.]*DEAD* Vic: eram la masa
[Mr.]*DEAD* Klax187: tu nici nu erai pe server
[Mr.]*DEAD* Vic: ma puteai intreba
[Mr.]*DEAD* Klax187: cand era vic afk
*DEAD* eL~ : adica erai la pc nu?
*SPEC* Klax187 : dar nu-i nici o problema. poti lua demo de pe forum
*SPEC* Klax187 : te uiti
*SPEC* Klax187 : si ii dai ban:)
*SPEC* Klax187 : e in lista mea de codati
*DEAD* eL~ : nu am acess
*DEAD* eL~ : app bravo kalx -
eL~ : nu poate un admin sa vada to -
eL~ : tot*
[Mr.]*DEAD* Klax187: ba poate, sincer. daca il intereseaza. iti spun din proprie experienta de aproape 10 ani
*DEAD* eL~ : gata poate esti multumit?
*DEAD* eL~ : si hai la jok
*SPEC* Klax187 : eu nu-s multumit cand lumea comenteaza aiurea fara argumente
*DEAD* eL~ : si vic hai si tu la jok
*SPEC* Klax187 : dar or sa se rezolve toate, pe rand
Voting successful (got "4") (needed "1"). The result: las.la.asa.putini? - da
*SPEC* Klax187 : vic.. schimba man
*DEAD* eL~ : vic hai la jok
*DEAD* eL~ : haideti maaa la jok
*SPEC* Klax187 : ce rost are sa joci train 2 vs 3
*DEAD* Vic : jucam un snow?
eL~ : si ce vrei sa joci?
ADMIN Vic: vote map(s)
[Mr.]*DEAD* Klax187: d2x2, india,snow pana intra lume. invata odata ca asa trebuie
Vic : nu poti juca train 3v3
Vic : si dust 2x2 a tot fost
eL~ : nu vezi ca astea sunt in last inteligentule
Klax187 : nu conteaza ce au fost ma
Klax187 : daca nu intra lume
Klax187 : pui aceeasi harta de 1920839012 ori
eL~ : sa mori tu?
eL~ : se vede ce experienta ai saracule
Klax187 : vezi ca eu nu te-am luat cu arfe d-astea
ADMIN fuZZyw0w: Has Gagged eL~ From Speaking For 0. Minutes ( say / say_team / voicecomm )
Klax187 : sarac?
Klax187 : -
*DEAD* Klax187 : mai vorbim..
eL~ : maniac la jok
ADMIN fuZZyw0w: Has Gagged eL~ From Speaking For 0. Minutes ( say / say_team / voicecomm )
(ADMIN) eL~ : ce tot faci ma??
Klax187 : eL
Klax187 : inteligentule, iauite cum intra lumea
[Mr.] Klax187: vai steaua ta, de admin
eL~ : si vrei sa jucam toata ziua show?
*DEAD* Klax187 : PANA INTRA LUME ESTI TAMPIT?!
*DEAD* Klax187 : doamne ce o fi asa greu sa gandesti un pic
*SPEC* eL~ : bai
*SPEC* eL~ : vezi tu gandire
[Mr.] Klax187: mi se rupe in 3, sincer
ADMIN eL~: Has Gagged Klax187 From Speaking For 5. Minutes ( say / say_team / voicecomm )
*SPEC* eL~ : vrei sa ti-o rup?
(PLAYER) Klax187 : rupe-o, cu gura
(PLAYER) Klax187 : vedem noi mai tarziu:)
ADMIN eL~: vote ban for Klax187
[Mr.] Vic: ce faci baaa?
[Mr.] Klax187: lasa-l ma
[Mr.] Klax187: lasa-l sa dea ok
d@nyel is joining the Terrorist force
[Mr.] Vic: e tampit
Voting successful (got "4") (needed "4"). The result: banid 30.0 STEAM_0:0:28599158 kick


LAPD wrote:
Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine gag/kick/ban 100.

De asta ai luat gag + ban 30.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Klax187

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 20:34)
Joined: 23 Dec 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Voluntari

Reputation: 19.7
Votes: 4

 
Post Posted: 25-12-2011, 16:08:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omule, esti pe langa subiect.
1.Atata experienta ai incat la tine fy_snow se numeste "show".
2.Baiatu`, deranjarea adminilor? stresatule care esti tu stresat, vezi ca eu vorbeam cu vic. Te-ai bagat in seama aiurea si ti-am spus adevarul. Ce, nu esti in stare sa-l vezi? Vrei sa vezi cat de incompetent esti? Vrei sa-ti arat cand obligi playerii sa nu mai foloseasca termenul "lol" doar fiindca nu-ti place tie? Vrei sa vezi de cate ori te joci si colcaie de jucatori cu aim?
3.Din nou, esti atat de experimentat ca admin incat vii cu "dovezi" care pot fi editate de N ori inainte de a fi postate. Nu spun ca ai editat, dar iti spun ca esti la pamant.

Edit: Dupa cum observi ti-am spus dinainte ca daca pui o harta mica, intra lume. Ti-am demonstrat, a intrat lume, dar tu o tii pe a ta: "CE VREI SA JOC ACELEASI HARTI LA NESFARSIT?" DA! PANA INTRA LUME, ADMINULE.
Hai, te rog frumos, nu mai posta si lasa si ownerul sa-si faca datoria:).

Edit 2: Nu i-ai dat kick lui Vic, dar il "obligai" sa intre la joc.

Edit 3: Nu ca mi-ar pasa... si imi cer scuze fata de owneri... dar esti tampit cu adevarat. Uitati ce minte are... da vot - la reputatie cu comentariu : ***. De unde veniti "frate"...

Edit 4: Stati asa ca mai vine unu ! E chiar el! D@nezu! Care vine cu un vot la reputatie, comentariu : Ratat!
Sunteti incredibili... tineti-o tot asa, fara voi si cei ca voi lumea ar fi un loc mai bun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D@NEZU

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-07-2012 11:25)
Joined: 23 May 2011
Posts: 10622, Topics: 54
Location: pe marte

Reputation: 50.1
Votes: 80

 
Post Posted: 25-12-2011, 17:10:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tine-o tot asa si iti garantez ca nici pe server nu o sa mai joci, cine esti tu sa ne jignesti pe toti ? dupa cum se vede ai ceva probleme la cap. esti tare suparat ca nu ai unde sa-ti petreci craciunu, si iti descarci nervi aici.
Presupun ca pe viitor o sa vrei sa devi admin pe serverul asta,nu? Daca o ti tot asa credema ca mai devi p.. mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Klax187

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 20:34)
Joined: 23 Dec 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Voluntari

Reputation: 19.7
Votes: 4

 
Post Posted: 25-12-2011, 17:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rolul tau in acest topic, mai baiete? Ce faci, ma ameninti? Va jignesc ma, daca nu sunteti in stare sa ganditi. De fapt daca te uiti mai bine eu va zic doar adevarul, nu v-o spun cu rautate si nu va spun nimic ireal/sf/inventat. Sa vreau admin? Pai am ma, doar sa dea cineva amx_reloadadmins -.
Din cate vad esti pe forum, scriind si injurand. Asta te cam pune in aceeasi situatie cu mine: "nu am unde sa-mi petrec craciunu". Pacat ca nu stii nimic despre mine si-ti dai cu parerea, ca un...hmmm...las`, mai bine sa nu stii:).
Mi-ar fi rusine sa mai vorbesc, in locul vostru:).
"tine-o tot asa ca iti garantez ca" o sa dobori multe recorduri(gen: prostie, incultura, lipsa de bun simt, "bot-ism", bagat in seama cu japca...)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wh1sp3r

[Mr.FreakZ TEAM]



Status: Offline
(since 13-02-2017 14:34)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 1949, Topics: 72
Location: Bacau

Reputation: 70.1
Votes: 30

   
Post Posted: 25-12-2011, 20:47:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TC. Nu am timp de certuri acum de craciun !

O sa o rezolv cand am timp !

LE: eL~ suspendare pana pe 8 ian

Code:
-Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini de pe server pentru rezultate mai bune pe placul tuturor.
-Dreptul de a executa comenzi de tip llama/gag/kick/slay/etc. asupra adminilor le revine doar Ownerilor in situatii de stricta necesitate.


Klax - +1 Avertisment pentru limbaj neadecvat pe server !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wh1sp3r, 25 December 2011 18:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 09:27:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x