User
Pass
2FA
 
 

Dau host de counter-strike 1.6. nelimitat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message551
Bankai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2012 19:03)
Joined: 10 Dec 2009
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 212.5
Votes: 5

Post Posted: 26-12-2011, 15:09:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut all, am cumparat un host de cs, pe 2 luni si nu prea am timp sa ma ocup de el. Este hostat la 0ping , are 22 sloturi.
Ceea ce vreau eu este asa: Vreau sa te ocupi de el, nu ma intereseaza in ce comunitate intri, nu ma intereseaza ce mod faci acest server, nu ma intereseaza pe cine faci admin, etc... Pe mine ma intereseaza sa ai grija de el si cand am timp , sa mai intru sa joc si eu linistit cu cel putin 2-3 oameni pe sv, daca sunt. Atata tot. Poti face ce vrei cu el. Cum am spus serverul este platit pe 2 luni, cand vor expira acele 2 luni voi platii tot eu in continuare, depinde de cum a evoluat serverul, adica , sa fie pe el cel putin 5-10 oameni. . Deci plata nu este o problema. Nu ma intereseaza ce mod este serverul.
Vreau doar un om serios care sa se ocupe de el, ceea ce inseamna ca trebuie sa completati formularul de mai jos, si cu cat de bine il completezi , cu atat mai mult este in favoarea ta.
Formularul il fac pentru ca nu vreau oameni devorati sa aibe grija de server atata timp cat eu platesc pentru el.
Deci, dati repply in acest topic cu formularul completat de mai jos:

- Cati ani ai?:
- Ai mai avut server hostat?:
- Ai avut in ingrijire un alt server pana acum?:
- Daca iti dau serverul , vei intra in aceasta comunitate cu el?:
- Ce planuri ai cu serverul?:
- Alte lucruri despre tine , care te-ar favoriza in administrarea serverului:



Dupa cum vedeti nu va cer date foarte personale, nu va cer sa stiu ce mod il ve-ti face, pentru ca nu ma intereseaza, in legatura cu intrebarea numarul 4 , o cer ca sa stiu daca ma voi uita pe forumul asta la serverul meu, atata tot, nimic mai mult.
P.S. : Nu dau mai multe date despre server pe acest forum atata timp cat serverul nu este in grija lui, va rog sa nu faceti spam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 00:11:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x