User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat](Cerere Unban #2) Iulica
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4061
COBRAKK

[Head-Hunter]



Status: Offline
(since 06-02-2015 11:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 501, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 171.9
Votes: 7

Post Posted: 26-12-2011, 17:36:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau mai e o alternativa.Sa zicem ca demourile nu sunt concludente. El cu prietenul lui NavemPa din ce am inteles jucau si vorbeau pe skipe.Deci e usor sa trisezi dak cineva iti zice pe unde sunt jucatorii,mai ales ca 1 era tero si unu Ct. E usor sa induci in eroare pe cineva care iti face demo daca trisezi asa.Mai ales ca dupa ce i-am dat ban NavemPa ala mi-a zis ca vorbeste cu Iulica pe Skipe si sa-i dau unban ca imi face reclamatie si ma si injurat.Voi ati privit din afara,noi pe server am vazut altceva.Tot timpu stia unde sa traga si daca sa intre sau nu.Repet e usor sa trisezi fara cod,PRIN SKIPE si induci adminu in eroare,mai ales ca si Pirania a zis acelasi lucru.Poate BonEm trebuia sa lase mai mult demourile,e la inceput,invata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blu3ang3l

[Lovelly]



Status: Offline
(since 01-11-2012 22:47)
Joined: 12 Oct 2006
Posts: 175, Topics: 10
Location: in my dreams

Reputation: 293.4
Votes: 8

Post Posted: 26-12-2011, 17:48:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ii spunea pe skype avea 100-0 scorul, crede-ma, voi spuneti ca demourile sunt neconcludente => nu are wall => nu stie pozitia adversariilor , ca daca ii spunea acel navempa pozitia jucatoriilor, demo-ul iesea concludent => wall => ban permanent fara nici un fel de dezbatere pe forum...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
COBRAKK

[Head-Hunter]



Status: Offline
(since 06-02-2015 11:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 501, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 171.9
Votes: 7

Post Posted: 26-12-2011, 17:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce vorbesti daca nu stii. Nu am pastrat ce s-a scris in consola dar o sa o fac de acum.NaVemPa a zis pe chat ca vorbeste cu Iulica,nu inventez eu,da? Se poate gasi si in logouri sa stii,asha ca mai bine taci.Nu trebuie sa ai 100 cu 0 daca vorbesti pe skipe,lasa exagerarile. Nu imi face placere sa dau banuri aiurea si sa inventez vorbe sa ies bazma curata. Gandeste inainte sa vorbesti,stiu ce am citit pe chat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blu3ang3l

[Lovelly]



Status: Offline
(since 01-11-2012 22:47)
Joined: 12 Oct 2006
Posts: 175, Topics: 10
Location: in my dreams

Reputation: 293.4
Votes: 8

Post Posted: 26-12-2011, 17:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ca au vorbit pe skype. dar e logic, daca le SPUNEA POZITIA JUCATORIILOR. iese pe demo wall clar!
Daca ai citii atent ce am scris "spunea" e total diferit de vorbea...daca imi intelegi punctul de vedere.
Nu a spus nimeni ca inventezi...eu nu va inteleg reactiile , pe cuvantul meu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 26-12-2011, 19:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bonEm wrote:
imba si cate calcule sa faci ? la toata echipa imediat ? e imposibil lucrul asta , el mereu iese pe cate 1 adversar , iar cat despre jocul la sunet , se aud tropaieli si trageri de peste tot , n`ai cum sa ghicesti mereu oricat instinct ai avea , nici aia din pgl nu au precizia asta , hai cateva faze zic si eu , ca se intampla si la mine , dar nu toate , in fine , .m`am uitat la multe meciuri din pgl , am jucat in destule , si pana acum n`am vazut asa Dosent Matter faceti cum credeti de cuviinta , eu nu mai zic nimic !

Calculele de care sunt eu se fac in milisecunde. Se fac inconstient. Tu nici nu stii de ele dar cand iti iese o faza te miri si tu. Faza cu tropaieli, prea multe sunete este valabila dar daca esti concentrat si ai ani de zile de cs, esti capabil sa faci diferentele dintre sunetele celor de la 3 metri din fata ta si a celor de la 5 m din fata ta.
Tu degeaba ai jucat in pgl si alte chestii daca nu stii macar atat lucru din ce zic eu. Asta se aplica la orice jucator care are ani de zile de cs, concetrare, atentie etc.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bonEm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2013 13:12)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 116, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 59.8
Votes: 6

 
Post Posted: 26-12-2011, 19:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu tot respectul imba , daca tu crezi ca asa sunt eu asa sa fie , nu mai comentez nimic si nici nu vreau sa ne apucam sa ne certam intre noi pe degeaba , fie ce`o fi cu el si gata ! dar un singur lucru spun . EL NU ARE ani de experienta in CS , si asta iti dai seama dupa felul in care joaca Dosent Matter , succes si toate cele bune
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 26-12-2011, 19:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am zis nimci de el, ca are ani de experienta. Am zis in general. Tu ai spus ceva, eu ti-am argumentat. Dar oricum, demourile sunt neconcludente. Nu ai de unde sa stii ce s-a intamplat acolo, demourile sunt prea scurte. -

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 26-12-2011, 22:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca stapanesti jocul si stii cum sa joci la sunet,poti sa umfli peretii de gloante,indiferent ca ai auzit adversarul tragand sau facand pasi,uneori tragi si la bulan prin pereti si faci frag.Nici nu e nevoie sa ma uit la demo-uri,daca baiatul asta juca cu wall,nu se mai zbatea sa faca cereri de unban pe aici,si stiu perfect de ce spun asta.Si mai e varianta sa vorbesti pe skype cu un amic,el cand moare si tu traiesti,iti spune pe unde vin adversarii,mare scofala. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 26-12-2011, 23:13:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Daca stapanesti jocul si stii cum sa joci la sunet,poti sa umfli peretii de gloante,indiferent ca ai auzit adversarul tragand sau facand pasi,uneori tragi si la bulan prin pereti si faci frag.Nici nu e nevoie sa ma uit la demo-uri,daca baiatul asta juca cu wall,nu se mai zbatea sa faca cereri de unban pe aici,si stiu perfect de ce spun asta.Si mai e varianta sa vorbesti pe skype cu un amic,el cand moare si tu traiesti,iti spune pe unde vin adversarii,mare scofala. -

M-am uitat si eu la demouri >posibil wall in demo>dar depinde daca are sunet si cat de bun este sunetul[casti] sau o fi avut bulan ,dar partea cu skype-ul nu prea o cred [ptr ca el trb sa iasa din cs ca sa vada ce i-a scris acel amic pe skype]-parerea mea ca am skype .. daca avea wall se vedea in poze!! Deci nu stiu ce sa zic wall sau curat [asta sa stabilesca ownerii ca ei stiu mai bine]


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alkayda

[Criminals League]



Status: Offline
(since 11-01-2016 18:01)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 4076, Topics: 46
Location: Botosani

Reputation: 17.2
Votes: 30

Post Posted: 26-12-2011, 23:25:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe skype eu stiu ca se vorbeste la microfon.. nu are asta nica ..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 26-12-2011, 23:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
el cand moare si tu traiesti,iti spune pe unde vin adversarii,mare scofala.

Parca era o regula nescrisa , NU este voie sa se dezvaluie pozitia adversarului , nu mai exista regula asta ?!

Cearta fara rost , demo-uri aiurea , cum au zis si mai sus , sunt jucatori experimentati care nu sunt luati la ochi doar pentru ca sunt admini , anyway , cum a intrat vVv cu alt nick "ups" deja toti adminii se uitau pe el - . Nu stiu daca l-a verificat cineva ...

P-asta-l stiu de mult , joaca bine ... atata timp cat nu exista un demo concludent , sa joace-n continuare , ca sufera de el e partea a 2-a.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 27-12-2011, 00:45:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Demo prea scurt . Suferinte prea multe . Unban him topic inchis!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LAPD, 26 December 2011 22:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-05-2024, 06:11:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x