User
Pass
2FA
 
 

O mica intrebare.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message486
SilentAImer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2018 12:44)
Joined: 05 Oct 2011
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 449.7
Votes: 11

 
Post Posted: 03-01-2012, 02:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rey tu mi-ai dat banul pentru retry nu?Ok o sa il respect din politete.Dar acum sincer ia spune si tu...ti s-a parut ca am spus ceva ce nu trebuia sa spun?Explicam de ce nu dau lvl up si am folosit numele lui Scipio(Contextul:"am pierdut lvl si creditele, am facut reclamatie, am primit inapoi si cred ca scipio mi-a dat alt lvl).Ti-se pare vreo jignire sau ceva?


EDIT:Daca ma gandesc mai bine nu trebuia sa o postez la reclamatii...nu interpreta gresit te rog.
EDIT2:Daca ma gandesc si mai bine nici nu trebuia sa postez pe forum.Mai bine iti trimiteam un mesaj.Scuzati-ma de topicul inutil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 03-01-2012, 04:57:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,in primul rand voi playerii de zi cu zi,nu ne luati pe noi admini la intrebari dc nu aveti lvl si credtiele voastre.ati pierdut level noi va trimitem pe forum face ti cerere si asteptati sa intre owneri sa va dea lvl,Noi admini nu avem treaba cu lvl si creditele voastre.Noi suntem pusi sa pastram linistea pe server,si sa aplicam regulilele atunci cand se greseste.In al 2 lea rand nu conteaza dc ai luat Gag,atata timp cat dai retry se pedepseste cu ban>subiect inchis.Daca aveti nelamuriri despre levelul si creditele voastre vorbiti cu owneri nu cu admini<admini nu au acces la credite si lvl.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ceacea, 03 January 2012 10:20



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 29-04-2024, 09:25:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x