User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin /B/

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message943
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 04-01-2012, 15:51:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : BBB
ip player : 79.118.218.203
nume admin : /B/
motiv:frustrat!,schimba nickurile la playeri ca vrea el!,nu inteleg de ce,dar cred ca are un motiv intemeiat

Dovada:altnume : /b/ de ce sch numele ?

] name BBB
Pentru admine/sloturi/ban/unban intrati pe http://www.rKo.FreaKz.Ro !
* Privilegii acordate
ADMIN /B/: schimbare nume BBB cu "tu cine esti?"
brAin killed JUVETE with m4a1
Vizitati http://www.rKo.FreaKz.ro
Requesting tempdecal.wad from server
Player connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
Johnny killed altnume with ak47
* BBB changed name to tu cine esti?
Drunka killed /B/ with ak47
*** Rdi ;x killed <rKo> | Bubisor with a headshot from ak47 ***
tu cine esti? : ba vrei reclamatie?

tu cine esti? : mai temrina-te

*** brAin killed <<--->> with a headshot from m4a1 ***
[Twl] killed login93 with ak47
Player is joining the Terrorist force
[Twl] killed Don Pablo * with ak47
<<--->> dropped
<<--->> has left the game
-[Rq]-BenQ killed -[Rq]-RoYalTeCh with ak47
*** <rKo> | RdS killed As@sin with a headshot from awp ***
* tu cine esti? changed name to BBB
Este interzis sa va sui


Pentru a reseta scorul scrieti /reset ori /resetscore
*** jkdsadds killed -[Rq]-BenQ with a headshot from famas ***
[G]*DEAD*altnume : zi ma de ce ai sch numele
brAin killed jkdsadds with m4a1
Rdi ;x killed BBB with ak47
Player was renamed for having an inappropriate name (Nick necorespunzator).
Kicked by Console: "fa reclamatie (banat pentru 120 min)"
Kicked :"fa reclamatie (banat pentru 1

asa la 2 playeri a schimbat numele ca vrea el,mie si inca unui player
Frate,sunt si eu admin pe alt server tot din comunitatea freakz,dar nu-mi inchipui cum de poti avea tu admin?!.
Ma rog!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Lucas

[Blue Magic]



Status: Offline
(since 18-08-2015 18:51)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 1950, Topics: 51
Location: Pe scaun

Reputation: 152.2
Votes: 41

Post Posted: 04-01-2012, 15:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum faza ca imi schimba numele este o copilarie totala . Nu aveam nick indecent , aveam cele 3 caractere minime . Doar ca semana cu al lui . Sa stea calm ca nu ii fur locul... Mai are si 27 de ani....
Cand am intrebat motivul pentru care mi-a schimbat nick.ul nu a raspuns . Am vazut ca are God la voi pe sv . La noi nici macar slot nu vedea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 04-01-2012, 16:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine esti tu mah sa vi de 5 minute pe rko si sa intrebi in gura mare cine e /B/? Apoi sa ma si ameninti k imi faci reclamatie knd iti schimb numele..... exact k un copil de 5 ani? Ti-am dat 120 de minute doar k sa-ti vad reclamatia asta amenintatoare a ta! Dute pe serverul tau ala JMecher unde nu as primi nici macar slot! Clar k nu accept k cineva sa vina cu un nume asemanator cu al meu gen BBB sau /F/ cum era celalat! Hai pa!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 04-01-2012, 16:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba,unu la mana romaneste,ca nu prea inteleg,si 2 la mana,crezi ca ma intereseaza cine esti?,frate,tu incepi sa schimbi nickurile cum vrie tu,nu am eu nicio vina ca ai probleme gen=)),Doamne 27 de ani,unde?,nu crezi ca minti in privinta asta?
Si,frate asta e nickul meu BBB ce treaba ai tu cu el?Surprise,nu inteleg ce te deranjeaza atat,i-auzi frate,acum toate nikcurile gen BBB sau care sa contina un B,gata te copiza pe tine=))))))))) Doamne cata minte ai!!


Clar k nu acccpeti,te auzi ce zici?,cu ce e asemanator BBB cu al tau?,nu inteleg?
Esti culmea,sincer!,mai gandeste-te si tu cand faci o afirmatie,ca doar ai 27 de ani,ar trebui sa-ti asumi unele vorbe si fapte!,dar la tine nu,tu faci cum vrei tu,parca ar fi serverul tau! gen,dau ban sa vad reclamatia,poi ce minte poti sa ai?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Lucas

[Blue Magic]



Status: Offline
(since 18-08-2015 18:51)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 1950, Topics: 51
Location: Pe scaun

Reputation: 152.2
Votes: 41

Post Posted: 04-01-2012, 16:17:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si stai frate , ce treaba avea nick.ul meu "/F/" cu tine ? Daca intra unu cu nume asemanator nu inseamna ca face asta in ciuda sau alte copilarii de genul .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 04-01-2012, 16:24:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrie, nicio, nikcurile, copiza - si tu vorbesti de romaneste, nici macar "englezeste" nu sti auzi la el nikcurile
Nu vad rostul reclamatiei .... asteapta 120 minute si poti juca pe rko cu alt nume ca daca te mai vad cu numele asta ti-l schimb! Poti zice ce vrei si cum vrei! Te pupa Jean!
Abia astept alte reclamatii! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 04-01-2012, 16:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Conform noilor norme (DOOM-2), corect este nicio. Asa ca sa te scot la lumina ca esti in bezna!

Asa,cine esti de-ti dai asa mari aere?
Frate,greseala de tipar!,te-ai gasit tu ala care vorbesti cu "k" ca iti e lene sa scrii tot cuvantul!
Unde reclamatie degeaba?
Pe tine nu te poate oprii nimeni?
Cum sa zici ca daca mai intru cu BBB mi-l schimbi? ce esti asa frustrat? te crezi cam mare "Bastan"
Te pupa blue,cer sa ti se scada adminu sa nu mai ai acces la comanda de ban,ca la o suparare mai mare tu dai ban la tot serverul rko:(,ce trist poti sa fii,doamne,ajuta-l

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swoosh

[rko admin]



Status: Offline
(since 07-12-2014 10:54)
Joined: 14 May 2010
Posts: 878, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 242.7
Votes: 7

Post Posted: 04-01-2012, 16:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha acu` mi-am amintit de nicio si niciun aici ai dreptate k m-am grabit, tre` sa fug la munca! Mi-e lene de mor sa scriu "ca" sau "nu stiu" si deastea! Dau ban la tot ce misca! Knd vad un jucator pe rko.... pac l-am si banat! Nu stau la discutii! Si eu mi-as scoate adminul, dar eu nu pot! Bastan sunt pana la moarte - ce cuvinte "bastan"! Hai pa k plec la munca!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 04-01-2012, 16:45:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok,cu tine nu se poate colabora,daca ai vazut am scrie intre "",dar de,oricum faza de mai sus ca te-ai grabit,nu e plauzibila,asa stii tu romana,
Sper sa vada un owner,si sa il puna pe ganduri!,la cum te manifesti.
Astept raspunsul unui owner!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JohNNy BraVo_BuT_

[Creep]



Status: Offline
(since 30-03-2013 11:14)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 572, Topics: 14
Location: Giurgiu

Reputation: 151.5
Votes: 19

Post Posted: 04-01-2012, 16:48:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma /B/-ule...tu ai nickul rezervat..lasai sa.si puna ce vor...atata timp cat nu e cu numele tau..- e egal cu zero...chiar daca e pus intentionat numele sau asa se scrie omul...crezi ca eu ii suport paia care intra cu numele ca al meu?..Asta e..cat timp eu am parola si ei nu au ce sa faca nu le dau importanta...lasai in plata domnului..- Iar pentru tine "pretenas" cu svul tau ala asa de tare, te rog sa astepti 120 min (2 ore pe romaneste) si poti intra din nou sau mergi pe svul tau.Nu esti obligat sa joci pe rko.Poate ca B are un complex cu chestia asta .Nu contesta decizia unui admin pe sv.Puteai foarte bine sa schimbi numele si terminai balciul.Dar atata timp cat incapatanarea playerilor este mai mare decat rabdarea adminilor...se ajunge aici mereu:) Haidi respecT ..Palalilaaaa...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 04-01-2012, 18:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jonny,era normal sa tii cu el,doar poate esti si tu admin,dar macar sa tii cu el cand face ceve corect si bine,nu cand face niste prostii sa-i ti partea!!,gen voi trageti forumul freakz in jos,cu aerele voastre de zei,eu unul nu am zis nimic de niciun server.. si nici nu am vorbit deloc cu adminul b,doar el ca se baga in seama si schimba nickul.. ca vrea el.. ce rabdare sa aiba?.
Jonny nu stii ce s-a intamplat pe server ca sa-ti dai cu parerea,mai ales cu ultimele fraze!




/Edit Marrina;x : Noi tragem Freakzul in jos ? suntem in comunitate de ani buni...asa ca du`te amice si joaca la tine pe server ca sa nu ne mai simti aerele -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marry

[Marrina;x]



Status: Offline
(since 30-10-2013 19:00)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1218, Topics: 41
Location: Timisoara

Reputation: 352.2
Votes: 24

 
Post Posted: 04-01-2012, 18:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm... hai ca BBB nu e asemanator cu /B/ dar inteleg ca si-a pus si /F/ si asta inseamna ca ori nu are pic de imaginatie sa-si creeze propriul "nume de scena" ori avea chef sa faca reclamatii - In orice caz... si eu as schimba numele daca cineva ar intra cu el - si crede-ma ca si ownerii ar face la fel - Tinand cont ca respectivu`admin a jucat si a facut cate ceva pentru server...are dreptul sa-si rezerve numele dar si ce este asemanator lui -

Asta e server de cs,amice...nu vii aici sa-ti etalezi limbaju` de pe strada si nici sa ameninti cu reclamatii...daca ai server de cs in freakz de ce nu joci acolo ? Daca eu as intra pe serveru`tau de cs si mi`as pune numele BBBB ??? Mi-ai da un destroy mare cat tot freakz`ul ....asa ca lasa`ne cu aceste comentarii de prost gust -

@Frank Lucas .... Si,ma rog, dumneavoastra cine sunteti si de ce postati aici ?

Hai luati`va jucariile de la reclamatii admin pentru ca asta este total nefondata - Nu intri pe un server ca sa ti bati joc de admini ...intri ca sa te distrezi si alte cele - Si-n plus...pana iti trece banul,te rog sa te calmezi si sa te gandesti la lucruri frumoase...ca pe viitor sa nu mai fii atat de agresiv
Seara buna`





topicul o sa-l deschida ownerii daca mai au de adaugat ceva....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Marry, 04 January 2012 16:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-05-2024, 11:39:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x