User
Pass
2FA
 
 

Adevarul prezentat de Printesa Japoniei
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message5407
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 05-01-2012, 21:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=ucC4HKaTQOw:


Nu este o gluma, este cat se poate de serios. Dovezi sunt multe, nu trebuie decat sa cautati pe google:

Agartha- Shambala- Shangri-la - Lumea din interiorul pamantului
http://www.esoterism.ro/ro/cautareagarthei.php

Have fun -



Last edited by SiLe on 08-02-2012, 18:57:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 05-01-2012, 21:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vazut primele 4 minute, engleza e destul de buna dar vorbeste stalcit, imi explica si mie cineva cam ce vroia sa zica... Am inteles ceva de o populatie sub pamant? am inteles bine sau?

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cathNO1

[Creep]



Status: Offline
(since 24-12-2012 17:29)
Joined: 14 May 2010
Posts: 877, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 290.3
Votes: 9

Post Posted: 05-01-2012, 22:51:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte tare, eu va recomand sa mergeti aici : http://esoterism.ro/ro/modalitati-plata.php

Eu am urmarit 2 minute din discurs si am vazut ca sf lumii consta intr-un razboi pentru petrol intre CEI DIN PAMANT care il detin si UFO PPL care vor sa-l consume. Si toate astea le-am vazut cu ochiu mintii , cel de-al treilea ochi, e in mijlocul fruntii mele, la distante egala de ceilalti doi ochi, la 6 cm in total, 3 cm spre stanga si 3 cm spre dreapta.

Daca va hotarati ca vreti un studiu astrologic, va fac 20 % discount fata de pretu oferit de aia, asta pentru ca suntem toti din aceeasi comunitate, FREAKZ.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 05-01-2012, 23:19:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-a facut curios si am citit mai multe documentare, intr-un fel m-a pus pe ganduri, unele teorii par a fi adevarate, altele nu. Ramane de vazut.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 13:12:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai sile ai urmarit documentaru coane? cucoana vorbeste despre rencarnare si purificare mai mult nu despre underworld , oricum suntem prea mici pentru chesti dastea complicate iti dai seama , mai bine caut eu un documentar despre hippioti din ani 40 sa vezi acolo frate viata in timp ce noi europeni eram in razboi americani duduiau de LSD si Iarba grupa mare , cu dragoste si impacare

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sven HannaWald

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2012 18:55)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 120, Topics: 9
Location: pe luna

Reputation: 57.5
Votes: 2

Post Posted: 06-01-2012, 13:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atatea studii si abureli..astia stiu mai mult decat Dumnezeu,in 2011 de minim 5 ori s-a zis ca vine sfarsitul lumii,nimeni nu poate stii cand vine sfarsitul lumii
Acum ceva timp am vazut un documentar(Ingerul Digital daca nu ma insel)ca Rusii au sapat 16 km in pamant si au inregistrat ei acolo oamenii chinuiti in iad,sincer sa fiu o prostie mai mare n-am vazut
Iata ca am vazut acum,cum sa traiasca oameni sub pamant?Peste vreo 2-3 ani[daca mai suntem atunci:))]parca vad ca merge unul cu avionul si gaseste raiul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 06-01-2012, 13:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da coane, am pus faza aia cu Agartha pentru ca multi s-au legat de ea, oamenii au impresia ca e ca la geografie unde au invatat ei ca pamantul are un miez topit = FALS -

Oricum o sa aflam mai multe curand, or sa inceapa sa iasa toti la rampa cu informatiile ca mai avem doar 11 luni -
Astept sa vad ce mai apare, si o sa imi expun si eu Teoria in legatura cu ce vor "baietii" sa faca.

@Sven. Vezi ca INFORMATIA are 2 roluri : 1- sa te informeze. 2- sa te dezinformeze. Sunt multe rahaturi pe acolo, depinde de tine ce vrei sa intelegi din ele -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 13:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da ma si sa zicem ca e cum zici tu ca interiorul pamantului nu are miez , atunci explica si mie cum se poate ca in secolul in care suntem unde se exploateaza in dracii astia sa nu gaseasca nici macar un tunel deal lor sau altceva, presupun ca stii ca se foreaza la mari adancimii si se extrag minereuri si alte resurse in mine de ani de zile

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plictis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2012 21:17)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.2
Votes: 2

Post Posted: 06-01-2012, 14:48:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.youtube.com/watch?v=9pw-cqJ2ODk&list=LLDxlNrJrMY9zJi-GW4Ge0eA&index=24&feature=plpp_video
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tranda

[bazi]



Status: Offline
(since 05-09-2015 22:04)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 990, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 176.4
Votes: 12

 
Post Posted: 06-01-2012, 15:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu prea as crede asa ceva -

"Cheers to those who wish us well, and those who don't can go to hell"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZiZoUxY

[Eu mahmuuur maaan ! ]



Status: Offline
(since 09-05-2012 16:59)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 338, Topics: 9
Location: Galati

Reputation: 85.4
Votes: 3

Post Posted: 06-01-2012, 19:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sile de ce spui ca in astea 11 luni vor iesi informatii la iveala ? E gresit , parerea mea . O sa iasa doar ce vor ei sa se afle , vor incerca sa convinga populatia de un lucru deoarece la noi merge efectul de turma .

Si cine mai crede in 21.12.2012 ? Hai sa fim seriosi , probabil vor detona ei cateva bombe , sa fie tsunami , cutremure samd , sa vezi domne ce catastrofe naturale se petrec pe pamant .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
General Stanculescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2014 20:28)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 60, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 72.3
Votes: 3

Post Posted: 06-01-2012, 19:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata aceasta confuzie cloceste in subconstientul nostru datorita variatiei si volumului de asa-zise predictii,ele luate amestecat,de-o data,la prima mana asa,normal ca tind sa induca individul prost informat intr-o stare de usoara confuzie.
Teoria conspiratiei functioneaza ca metoda TZIGANIIIII!!!!!!!!,cand vin toata shatra,dai un pas in spate,da' daca vin unu cate unu razi de ei.O sa fac asa si cu teoriile astea ,le iau doar pe cele importante ca sunt atat de multe incat nici cel mai aprig fan 2012 nu le stie:

1.Calendarul mesoamerican.

#Remember Y2K ,problema aia care a aparut cand sistemele de datare a ANILOR sub tipul (1982) x82 ,x83,x84 ..x98 (1998) ,x99 (1999) si la x00,ce se gandeste sistemul? ,simplu,1900 si uite asa au aparut probleme pe 1 ian 2000 ,prin aeroporturi,banci,si alte chestii care foloseau terminale cu tehnologie mai veche vulnerabila la prostia asta,nu mai zic cata panica s-a produs si atunci,am auzit de oameni care si-au scos calculatorul din priza ,sperand sa nu le BUBUIE.
iarasi,ce e asta,prost informare,exagerare.Asadar,pentru ca au cioplit unii intr-o piatra acum 3000 de ani,un calendar in baza 18 care nu da 2012,ar trebui sa ma panichez?

2.Alinierea planetelor din sistemul solar intr-o linie perfecta una in spatele celeilalte.

# deci wow,jneboon,mosh,se alineaza planetele.Mda ,pacat ca s-au mai aliniat de cateva sute de ori pana acum,de exemplu in 1962,sau pe 5 mai 2000,chiar in aceiasi configuratie,si nu s-a intamplat nimic,dar lumea uita ce sa-i faci,memorie scurta.Kepler a descoperit chestia asta pe la 1600 si nu imi aduc aminte sa se panicheze cineva pe atunci.

3.Inversarea Geomagnetica.

# omfg omfg,se inverseaza polii,nord devine sud,sud devine nord,o sa dea faliment aia care produc busole ca au imprimat deja nordu pe hartie.
Guess what? .S-a mai intamplat si asta,de fapt acum 78 de milioane de ani ,s-a intamplat de 5 ori intr-un interval de 1 milion de ani.Ultima oara s-a intamplat acum 780 de mii de ani,si pe atunci , cultura de *** Erectus (adica oameni baaa) ,din Olduvai,Tanzania,nu a patit nimic,si-au vazut in continuare de recolte,de facut unelte,si in general de perpetuat specia,ca altfel nu mai eram noi pe aici sa ne plangem ca se inverseaza polii si o sa ne doara coaiele.

4.Coliziunea cu Nibiru

# - ,ce-i aiai nibiru? ,nu exista nicio luna,stea,meteorit,cometa,galaxie,sistem solar,aragaz zburator,etc cu numele Nibiru ,singura sursa de informatie despre nibiru o avem de membrii miscarii NEW AGE care sustin ca au interceptat mesaje trimise de extraterestrii din galaxia Zeta Reticuli .CEEE? stai asa,deruleaza,INTERCEPTAT? extraterestrii? ,zeta reticuli?,New age? ,new age asta nu era o formatie rock?.

5.Invazie extraterestra.

# Despre asta nu o sa discut decat la cererea celor interesati.

6.Explozia unei supernove aflate in apropierea pamantului

# Fact 1: Cea mai apropiata supernova pe cale sa faca poc e la 500 de mil de ani lumina de noi
Fact 2: Ca sa fim afectati de o explozie a unei supernove,avea supernova trebuie sa fie la minim 25 mil de ani lumina,altfel o sa se simta ca unu care a dat o basina in cluj ,si noi ne asteptam sa o mirosim la mangalia.

Baieti,poate ca intr-o zi nu o sa mai fim pe aici,poate o sa ne dam bombe in cap,poate o sa ne fugarim pe strada cu Ak-urile pentru o bucatica de paine ca in filmele apocaliptice.(evident o sa stau cu Awp-ul pe casa).
Comparat cu varsta pamantului,existenta noastra aici reprezinta 0.004% din varsta totala a pamantului,adica nimic.
Pamantul e aici dinaintea noastra,si o sa fie aici si dupa noi,nu prea cred ca il intereseaza pe el gen petrol,aur,capitalism,si grijile existentiale ale unei specii care a stat pe suprafata sa doar 0.004% din viata lui.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 07-01-2012, 02:39:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca in bing bang theory , o sa ne autodistrugem , ce se intampla cand diferenta dintre clasa cu avere , rectific avere adik care au pentru 3-4 generatii bani , si clasa celor saraci este foarte mare , cel putin in America , 20% proprietari si 80% cu ipoteci , rezulta inca un razboi , eu sunt sigur ca in decursul vietii noastre sigur o sa prindem ceva nasol

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -


Last edited by slow_panarama on 07-01-2012, 03:08:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 07-01-2012, 02:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Uite vezi? exact atitudinea asta proasta cu "eu sunt sigur ca o sa prindem ceva nasol" o sa ne duca in belele. Realitatea este asa cum alegi tu sa o vezi, daca vrei sa vezi partea nasoala a lucrurilor atunci Realitatea TA este NASOALA. Problema este ca ...convingi suficient de multi oameni ca "realitatea este nasoala" si atunci se adevereste. Asta este si scopul rahaturilor cu care ne hranesc astia in fiecare zi, sa ne ia speranta la mai bine, imi pare rau dar eu nu sunt pe aceeasi "frecventa" cu voi, eu ALEG sa vad un viitor mai frumos -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 07-01-2012, 03:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu vorbesc de fapte cumetre , tu stiai ce sa intamplat in america imediat dupa revolutie? stai linistit ca nu halesc nici eu realitatea si celelalte posturi de televiziune singurele la care ma uit sunt explorer, national geographic, discovery , as vrea sa se adevereasca ce zici tu da hai sa o luam invers , producem ceva , in Romania? suntem niste consumatori asta vrea capitalismul , tari care decat sa consume ............ ce viziune ai tu despre viitor impartasestene-o , eu unu mi-am zis punctul de vedere , criza exista si este la americani pentru ca ei sunt cei mai mari consumatori , de ce crezi ca a murit toata shefia poloniei? stiai ca presedintele poloniei a iesit la postul national si le-a zis cetatenilor sa nu faca credite , sau crezi ca a fost o pura intamplare? stiai ca inainte de sarbatori a fost un sumit cu toate tarile UE si Germania a avut pentru prima oara sansa sa ajute Europa nu invers cum sa intamplat in timpul celor 2 razboaie si daca Merkel nu sustinea euro in continuare , euro cadea , Germania contribuie 30% din fondurile UE

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 06:52:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x