User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT]Cerere REMOVE [T]tre3fla;x
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2946
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 06-01-2012, 18:56:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick [fara cuvinte indecente/vulgare/obscene] [T]tre3fla;x
2. Varsta (varsta pentru slot este indifirenta; pentru HELPER minim 17, dar nu-i suficient) 17 ani
3. Ore pe server (ca sa vedeti cate ore aveti pe server, click AICI : 195.83 hr
4. Motivul cererii As dori sa primesc remove deoarece dupa parerea mea am ajutat sv cum am putut mai bine si akm sunt rasplatit cu ban de catre Crz
5. Cat de bine cunosti comenzile AMX ? (doar pentru cei care doresc HELPER. cei care doresc slot, nu completeaza sau pun -) Foarte Bine
6. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului respawn2.freakz.ro ? L-am respectat cat se poate de bine.

SI va rog sa banati urmatoarele :
Nick : [T]tre3fla;x
IP : 92.85.71.33

Colegilor mei le doresc bft in continuare si grad cat mai mare!

P.S: Va rog sa luati aceasta cerere in serios, eu nu am nici cea mai mica intentie de a glumi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-01-2012, 19:04:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ma sa iau asta in serios din cauza unei banale neintelegeri care a degenerat aiurea?? Nu vei primii remove si nici down...Vei vorbi cu oana si veti rezolva...nu are numai unul singur o vina...avem toti!!!Sia asa nu avem admini pe server...ii dam pe cei mai buni afara??
Haideti sa fim civilizati si sa lasam un joc sa treaca peste omul din noi!!!

P.S.: CONTRA remove!!! (prefer o discutie intre cei 3 si o lamurire,apoi un avertisment pe forum)!!!






Last edited by X-M3N on 06-01-2012, 20:51:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 06-01-2012, 19:06:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

X ma bazam pe tn.. imi par raw k am facut asta (adik k mam bazat pe tn sa ma ajuti)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 19:11:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai 17 ani:)acum inteleg:)))))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 06-01-2012, 20:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oaanaa wrote:
ai 17 ani:)acum inteleg:)))))
Daca ai postat doar sa faci misto, mai bn nu o faceai + ca nu ai voie sa postezi aici, nu apari la amx_who ca admin, NU ESTI ADMIN, pt a fi un admin bun prima data trebuie sa stii jocul si tu nu ai dovedit a sti jocul.

Rostul acestui topic este urmatorul:
Doriti ca [T]tre3fla;x sa ramana admin?
Raspundeti cu PRO sau CONTRA!


P.S oana, numai da reply, numai posta aici te rog.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 06-01-2012, 20:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu' admin Trefla "care esteti". Banuiesc ca pana acum ai aflat deja motivele pentru care ai luat ban de la mine . Pe langa faptul ca ai vb ca la usa cortului si ai vb urat cu "ALT ADMIN" de pe server , am vazut ca aveai si momente de autoritate dupa cate am citit in logs. Da banuiesc ca ai aflat ca deja cine era oana pe care din cate am citit in logs o considerai un fel de femeie de serviciu iar la faza asta cu "ai 17 ani !" ii cam dau dreptate ca ea totusi e cam.. MAJORA si nu'si permite sa vb la fel cum ai facut'o tu pe server. Nu mi se pare normal ca un admin care vb cum ai facut'o tu cu alti admini sau playeri sau bineintele cu oana care este prietena mea sa nu fie sanctionat. Nu am inteles comportamentul tau pe server deloc dar am vazut ca pe r1 intra destui care sunt suparati deoarece comporatmentul tau lasa de dorit. Ti'am dat ban trefla si o sa vb si cu restul de admini de aici de pe r2 si voi pune si logs de pe server din ziua de azi pentru a'si da toti cu parerea. Daca ar fii doar dupa mine, ti'as da downgrade direct si sanctionare pe forum + cs . Daca te mananca limba sa vb cum ai facut'o azi ai la dispozitie mess sau skype etc etc nu pe server. Ca sa inchei ce am de zis , oana nu apare la admini in lista pt ca nu am vrut eu sa apara ca sa nu fie batuta la cap de x y z asa ca daca ai o problema cu asta poti sa'mi zici la fel e si pe r1 daca te intereseaza asa ca domnule admin trefla pune totusi mana pe o carte de bune maniere si eventual gramatica si nu incerca sa te dai rotund pentru ca intradevar varsta conteaza de foarte multe ori.



Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 21:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

as da reply cu mare drag, dar a zis CrZ tot ce era de zis:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 06-01-2012, 21:17:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krazy wrote:
Domnu' admin Trefla "care esteti". Banuiesc ca pana acum ai aflat deja motivele pentru care ai luat ban de la mine . Pe langa faptul ca ai vb ca la usa cortului si ai vb urat cu "ALT ADMIN" de pe server , am vazut ca aveai si momente de autoritate dupa cate am citit in logs. Da banuiesc ca ai aflat ca deja cine era oana pe care din cate am citit in logs o considerai un fel de femeie de serviciu iar la faza asta cu "ai 17 ani !" ii cam dau dreptate ca ea totusi e cam.. MAJORA si nu'si permite sa vb la fel cum ai facut'o tu pe server. Nu mi se pare normal ca un admin care vb cum ai facut'o tu cu alti admini sau playeri sau bineintele cu oana care este prietena mea sa nu fie sanctionat. Nu am inteles comportamentul tau pe server deloc dar am vazut ca pe r1 intra destui care sunt suparati deoarece comporatmentul tau lasa de dorit. Ti'am dat ban trefla si o sa vb si cu restul de admini de aici de pe r2 si voi pune si logs de pe server din ziua de azi pentru a'si da toti cu parerea. Daca ar fii doar dupa mine, ti'as da downgrade direct si sanctionare pe forum + cs . Daca te mananca limba sa vb cum ai facut'o azi ai la dispozitie mess sau skype etc etc nu pe server. Ca sa inchei ce am de zis , oana nu apare la admini in lista pt ca nu am vrut eu sa apara ca sa nu fie batuta la cap de x y z asa ca daca ai o problema cu asta poti sa'mi zici la fel e si pe r1 daca te intereseaza asa ca domnule admin trefla pune totusi mana pe o carte de bune maniere si eventual gramatica si nu incerca sa te dai rotund pentru ca intradevar varsta conteaza de foarte multe ori.


Nu inteleg... dc downgrade? eu am cerut remove.
De bun ce am fost si m-am implicat, eu impreuna cu X-M3N, fara ca cel putin sa ne sugereze cnv, am facut chiar treburi de owneri. (stie Ze1ss la ce ma refer)

Deci pt k am incercat sa ajut, si mai ales pt k am 17 ani ma considerati "mai prost" in cs NU VARSTA CONT.. gradele, intelegi domn'le owner GRADELE, si mie nu-mi place k cnv sa-si bata joc de mne fie el owner chiar de eu am 17 ani si ala 40, nu ma lua cu "politetze cei 7 ani si astea" ok? da-mi remove si inchide topicu.Eu asta vrea ce e asa greu de inteles... E destul de nashpa sa te simti in plus.. mai ales sa te fac cnv k tn sa te simti in plus. NU VREAU DOWNGRADE. vreau remove.. nici slot sa numai ramana deoarece nu cred k voi mai intra vreodata pe sv...
Sunt in plus si am inteles nu are rost sa insist aiurea.
Eu mam ocupat de promovarea sv, am "recrutat" admini, am facut fel de fel de chestii suplimentare, daca doresti sa stii care vb k ze1ss. Intri odata pe an pe sv si imi faci mie morala? Pai omule am vb asa k ma scos din sarite, trebuia sa-i fac ceea ce mi-ai facut tu mie.
Dar am vrut sa-l ascult pe Ze1ss, sa nu ne certam intre noi, iam dat gag 10 minute incalcand o regula, si-a scos gagul si iar a inceput sa abereze pe chat si sa se dea mare si tare.
Si domnu fleosc, tu joci cs sau il inveti pe X-M3N gramatica?
Daca nu vrei tu CrZ sa-mi dai remove nici o problema, o sa-mi dea altcnv eu am incercat sa fac tot posibilu sa fie bn si cu asta sunt rasplatit (cik downgrade). Mai bn taceai CrZ si tu vb la fel ca si "prietena ta" numai prostii
Nu-mi spune tu mie k e mai mare k mne si tot felu de alea... inainte sa ma banezi trebuia sa te informezi.
Inchide topicu si da-mi remove nu are rostu sa mai continuam...


X-M3N imi pare rau pt tn tot ceea ce ne propusesem noi sa facem si am facut pana akm impreuna. Insa nu-i nimic, duap mine, vei urma si tu.. Si stii dc? pt k ai facut prea mult bn de asta.
Bft in continuare, atat tie cat si fostilor mei colegi.

Ms, eu atat am avut de zis, asta a fost ultimul topic facut in aceasta comunitate, sau cel putin pe respawn.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 06-01-2012, 21:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ia zi'mi si mie ca nu prea inteleg din ce ai scris acolo . Tu zici ca ai incalcat doar o regula se pare cand i'ai dat gag dar din cate am citit eu in logs nu a fost vorba doar de atat sau acum hai sa dramatizam sa ne dam loviti sa dam vina pe comunitate si pe mine bineinteles ca am ti'am zis ca daca ar fii dupa mine ti'as da downgrade. Da ai dreptate dupa felul in care vorbesti probabil ca meriti remove dar repet cum am scris deja mai sus incearca sa nu mai dramatizezi atat. Nu cred ca am intrat vreodata pe server si sa zic vezi ca nu faci aia bine sau asta sau eu stiu mai ce . Chiar daca am intrat si am intrat cu alt nume nu am vazut sa fii facut reclamatie pe forum pentru careva dintre voi sau sa ma iau de x y z care e admin ca a dat el ceva ce a vrut fara sa intrebe sau pur si simplu ca asa i s'a parut lui corect. Am vazut ca ai tot scris in cererea ta ca vrei remove ca vrei remove sa nu ramana nimic si ca te simti in plus. Nu stiu cat de in plus de simti tu aici pe server pentru ca eu nu m'am ocupat de el fata de zeiss atat de mult. El a fost cel cu activitatea si cu adminii care merita up / down remove etc. asa ca nu vad ce te agiti atat sau poate dupa cum deja am scris vrei sa te dai ranit datorita sanctiunii pe care am zis ca o voi lua dupa ce vb cu restul de admini ? Nu stiu ca de mult de afecta pentru ca decizia o luam alaturi de ceilalti owneri si in functie de ce s'a vorbit in logs astazi dar deh acum asta e daca tu te simti "in plus" si vrei sa pleci nu e problema mea.
Am vazut ca i'ai scris lui x-men ca urmeaza el dupa tine etc dar nu cred ca v'a fii asa deoarece astazi dupa ce ai facut micul tau show si ti'am dat ban pe bycastor x-men a vb extrem de civilizat si nu doar o data ci si dupa ce s'a schimbat harta si nu vad motivul pentru care ar urma el dupa tine. Am reusit sa mai vb cu el cand am mai intrat pe server una alta si sa stii ca e o mica mare diferenta , el vb cu playerii la fel ca si cu adminii si chiar daca nu a stiut ca eram eu nu a zis nimic la adresa mea sau jigniri chiar daca incercam eu sa'l enevez sa vad reactia.
Din partea mea trefla poti sa ramai poti sa pleci e alegerea ta dar , nu incerca sa faci acum pe marea victima a serverlui si cum toata lumea s'a prabusit pe tine .. poate ca ai si tu dreptate uneori varsta nu conteaza CHIAR atat de mult dar conteaza felul in care ti'o arati.. cat despre ce prostii vb eu cu "prietena" mea nu cred ca au fost atat de mari si dureroase incat sa nu mai poti tu sa dormi seara mai ales ca ti'am zis ca o sa iti dau downgrade in cel mai rau caz, dar inca o data... fiecare interpreteaza cum vrea.




Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 06-01-2012, 21:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

undeva s-a gresit cu siguranta de s-a ajuns asa departe, ar trebui sa uitam de incident si sa ne gandim cum sa facem sa fie bine pt acest server care inca nu s-a pus bine pe picioare, daca este cineva care trebuie sa isi ceara scuze ar trebui sa o faca si totul sa fie ca inainte sau poate chiar mai bine, avem nevoie de admini,nu tin cu nimeni nu o cunosc pe Oana si nici pe Trefla decat de pe server.. si totusi sunt pro asta chiar daca s-a gresit ,Trefla eu spun sa gasim solutia corecta sa gandesti ca este nevoie de tine pe server si stim cu totii ca,conteaza prezenta ta pe server chiar si tu stii,nu cred ca nu iti pasa ,totusi s-a format o mica familie aici,GASITI SOLUTIA SI DACA ESTE DE CERUT SCUZE UNDEVA SA SE CEARA SCUZE.. DA DOVADA DE ADMIN CARE ESTI,CA NU AI FOST ALES DEGEABA .. stima
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 22:07:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mare dreptate Bau..astept niste scuze si poate nah aceasta discutie o sa`l maturizeze putin pe mister trefla si isi va da seama ca toti suntem egali indiferent de gradele pe care ni le imaginam noi ca le`am avea - pt ca azi i s`a demonstrat ca desi in mintea lui este mai presus de playeri deoarce are admin,sunt atlii mult mai sus care sunt in stare sa gandesca cu mintea limpede fara a se da superiori altora;) ..ah si nu stiu de ce te`a afectat mai trefla faptul ca ti`a dat ban?doar m`ai amenintat ca imi vei da ban permanent?ai fost rasplatit cu aceasi moneda.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 06-01-2012, 22:45:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Oana: Scz daca ti-am grist cu cv ceea ce eu sunt convins k nam facuto.Doar atat.. uite k mi-am calcat pe orgoliu
@Bau* : Da s-a format o mica familie virtuala.. dar ia zi tu cn a avut grija de buna-starea familiei asteia? Cine a formato?Cine a a avut grija ca aceasta familie sa fie din ce in ce mai mare si si cine va sfatuieste si incearca sa va invete de bine, sa nu gresiti, cine va ai apararea si cn pune o vb buna pt voi la up la cerere??
Cine Bau spune-mi si mie..Akm tot eu sunt ala "al dracului"?
@CrZ : Akm tot eu fac pe martiru?Eu chiar mam simtit ff prost sa fiu in plus si nu vreau downgrade.. imi poti da remove dar asculta-ma admin ca mine mai rar gasesti si e adv uneori ii es din fire ca orice om mai ales cand vad k unii au chef de mistouri si mai ales la adresa mea.. Crede-ma dk era altcnv in locul oanei lua destroy fara absolut nici o discutie.
Si nu este vb k numai pot dormi noaptea (orikm nu prea o fac) eu noaptea ma ocup k X-M3N de "extra-munca" de care ti-am pomenit, chiar dk asta nu-mi cere nimeni, o fac ca sa fie bine atat sv cat si noua tuturor.Akm tot mie imi tineti predici si dastea dupa cate am facut.
Nu-mi sta in fire daca fac cv sa amintesc omului lucrur ala, e cv absurd, dar akm se pare k tu nu te-ai informat corespunzator si am facuto daor asa.. k poate te interesa, lucru ff putin probabil
Akm ce admin mai sunt eu dk sunt banat? ai zi si tu mie cum te-ai simti daca un coleg de-al tau mai mare sau mai mic in grad nu cont, te baneza.Hai spune!Ce moaka de admin ai mai fi?Cum te mai respecta pe tine playeri cand vede k esti carpa tuturor.
Eu unul incerc sa ma impun sa nu fiu luat fraier si in acelas timp incerc sa ma inteleg bine cu toti dar vad ca nu se poate.
Bft!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
On3ShoOt

[Creep]



Status: Offline
(since 16-08-2012 16:10)
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 556, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 156.6
Votes: 3

Post Posted: 06-01-2012, 23:09:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda tr3fla suferi prea mult de tine - dar inteleg daca era vatsta minima pentru admin 12 ani puneai 12 pe sv te crezi zeu pe forum si mai zeu dar defapt esti un nimic - nu ai o treaba cu adminatu' la meci r1 cu r2 ziceai ca r1 au silent hahahaha si cu jocu esti | | rau din partea mea ai un mare PRO la remove !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 06-01-2012, 23:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Akm ce admin mai sunt eu dk sunt banat? ai zi si tu mie cum te-ai simti daca un coleg de-al tau mai mare sau mai mic in grad nu cont, te baneza.Hai spune!Ce moaka de admin ai mai fi" E foarte simplu de explicat ce mi'ai scris tu aici - Am patit si eu asta am luat ban si destroy pe langa numeroase poze cand eram un simplu administrator pe r1 . Am facut cereri de unban si asta e , repet aveam admin dar niciodata nu stii la ce sa te astepti. Tu vrei sa'mi zici mie acum ca ai renuntat la "adminat" deoarece te'ai simit aiurea din cauza banului dat ? pacat ca nu ai prins vremurle cand era la moda ADMIN-MOD si nu amx , timp in care banurile intre admini erau ceva la ordinea zilei iar highlander1 era mai mereu prezent pe servere. ti'am nu stiu cat de bine rau foarte bine sau foarte rau ai adminat tu ci doar ca au fost dati cand am jucat pe server cu alt nume special sa vad reactiile . E normal sa'ti iesi din fire dar.. nu e normal sa o faci totusi la rangul tau de admin pe care il aveai. Si eu am foarte multe momente cand patesc la fel mai ales cand eram moderator sau nici macar si de fiecare data am preferat sa IES de pe server sau sa tac si sa sterg chatul (hud_saytext 1/0 ). Crezi ca nu avem toti momente de nervozitate sau cand ne iesim din fire ? doar ca repet de multe ori e bine sa incerci sa nu le arati fata de ceilalti jucatori sau admini pentru ca daca esti un model cum zici de admin si nu am cum sa te contrazic pentru ca nu iti stiu activitatea ar trebui sa faci asta, tu mai presus de restu. Cat despre piedici.. nu stiu sincer cine iti tine piedici sau cine incearca sa'ti tina si nu inteleg inca ceva daca cineva are chef de misto asupra ta , de ce nu iei masuri ? sau iti place sa se faca misto si doar sa stai sa te uiti. Fa reclamatie ia masuri personal dar nu'mi zice mie ca acum dintr'o data totul si toti sunt impotriva ta.. cred ca ai inca amici si prieteni pe server care sunt de partea ta dar e treaba ta cum privesti lucrurile.
Incearca sa'ti dai la o parte de multe ori orgoliu pentru ca s'ar putea sa fie nevoie sa o faci chiar daca nu vrei . Toti am calcat stramb toti avem orgoliu dar la fel ca tine toti invatam sa le punem cap la cap
Cat despre ultima parte.. nu ai de ce sa fii luat de prost pentru ca nu te'a jignit nimeni atat de rau si nu ti'a vb urat in fata jucatorilor ca sa cazi tu de prost. Oricum ti'am zis faci cum vrei pleci, e treaba ta.. ramai foarte bine dar scapa din orgoliu scapa de superioritate si scapa de nervii alungati aiurea si o sa vezi ca se schimba treaba la 180 grade .




Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 06-01-2012, 23:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu`i de ajuns sa`ti ceri scuze fara sa fi constinet de ce ai facut defapt..dar nah doar pentru faptul ca esti admin pe rsp2 si nu pe rsp1(unde intru mai des)n`o sa`mi dau cu parerea deapre pro sau contra remove..cum a zis si crz e treaba ta daca decizi sa ramai sau sa nu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 07 January 2012 16:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 13:18:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x