User
Pass
2FA
 
 

Recrutari !
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message38563
TorresX7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2016 10:23)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 18.1
Votes: 3

 
Post Posted: 04-01-2012, 15:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Leo

2. Varsta: 17

3. Localitate: Bucuresti

4. Clasa: Death Knight

5. Main Spec/OFF spec: Frost Dps insa cred ca la dual spec o sa pun si blood dk...e f. bun si el la dmg

6. Link Freakz Armory **: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vampx

7. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/): http://imageshack.us/photo/my-images/27/wowscrnshot010412151040.jpg/

8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p ) Pai rotatia pt. frost dps se poate vedea in interfatza.. aceasta o voi folosi pt. 2 arms...iar voi mai face un spec de blood dps cu o singura arma vicious sword..

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta? 3 ani

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe wotlk cel mai mult..icc pana la sindragosa... si mai mereo voa...

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) wanted assassins, EXILED...etc..

12. Detalii PC***. Procesor intel i3 3.0 ghz 4 gb ram.. placa video 512...dar e fte buna..

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? avand in vedere clasementul...guildei...pt. ca este activa...multa lumea...etc..

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) clasa a 11-a , in timpul liber afara cu prietenii si cand stau acasa...cel mai mult timp prin wow...

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 04-01-2012, 15:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat am sa te testez cateva zile sa vad ce si cum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KO201

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 15:24)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Micul Paris

Reputation: -33.8
Votes: 4

Post Posted: 05-01-2012, 21:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: Nume IRL: Lucian

2: Varsta: 22

3: Localitate: Craiova-Micul Paris

4: Paladin

5: MainSpec/Off Spec: Retribution/In Devenire Holly

6: Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Paldar

7: ScreenShot Cu Interfata: Nu Am Interfata Modificata este cea originala de la Blizzard!

8: Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p ) Paladin Retribution Speck:http://www.wowhead.com/talent#sbhMZMZsbGsdkszfz Paladin Retribution Reforge: Strength > 8% Melee Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit => Haste

9: De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta? WoW: 5 Ani! Clasa Curenta: 2 Ani!

10: Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) TBC: PVP WOTLK: toate instantele toti bosii! Cataclysm: stiu toate scripturile: dar momentan nu am gasit o guilda capabila sa facem aceste raiduri care sunt pe wow freakz!

11: Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Dalaran: Guilda era facut mai mult pentru GV! rar se facea dungeons de stonecore HC! in rest Raiduri deloc!

12: Detalii PC***: 4 GB RAM->Processor: 3.0 GHz-> Placa Video: 1 GB Radeon Catalyst!

13: De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? PvE Progress!

14: Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu Lucrez! / Vicii: Fumez foarte rar Marihoana,timp liber am tot timpul si mi-l petrec cu prietenii si pe wow!

15: Alte mentiuni(pe care le consideri importante) ''RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 05-01-2012, 21:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins ! esti clicker :p




Last edited by Negrunegru01 on 31-01-2012, 18:56:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bulanngiu

[Badass]



Status: Offline
(since 08-03-2018 16:37)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 113, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 138.5
Votes: 7

 
Post Posted: 05-01-2012, 22:52:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai acceptati in guilda clickeri dinastia, ca asa niciodata nu o sa facem rost de oameni pentru 2 raiduri de 25 calumea.Jumatate din cei acceptati nu au nici 1 bind.Voi sunteti liderii, faceti cum vreti pana la urma, eu vam dat doar 1 sfat. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 06-01-2012, 14:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti cei care intra in guilda au rank de initiat , doar daca arata ca sunt buni iau membru daca nu ...




Last edited by Negrunegru01 on 31-01-2012, 18:59:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
forbidden_vlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2012 10:33)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 07-01-2012, 12:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Vlad
2. Varsta: 15
3. Localitate:Bacau
4. Clasa:Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Subtlety PVP ,Combat PVE
6. Link Freakz Armory **:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sinatuo
7. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/):http://imageshack.us/photo/my-images/535/wowscrnshot010112034536.jpg/
8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p ):Prefer subtlety mi se pare mai usor , nu exista o posibila rotatie depinde cu ce te lupti (pvp),iar in pve folosesc combat dupa parerea mea este un pic mai greu :o posibila rotatie ar fi :reveling strike , 3x sinister strike si eviscerate cu slice and dice up! ,stats la rogue ar fi hit (6%) -crit -haste -mastery si expertise ...
9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta?:Joc wow de pe la jumatatea wotlk ,joc cu rogue de cand a aparut cataclysm
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):In wotlk am facut tot inafara de LK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Poi. am fost in exiled ,si am fost dat afara pt . cand eram in raid am inchis wow din greseala si nam anunat guild master (nici nam avut cum )
2. Detalii PC***.2GB RAM , 3Ghz, 2GB placa video ,monitor Ultra...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Omeni seriosi ,cu cei 7 ani de acasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt in cls a9a ,skateboard-ul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Poi poate inchid PC iar din greseala Si Sunt in RAID .....Sau mi se ia curentu ceea ce este foarte grav

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 07-01-2012, 22:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins
Nu prea avem nevoie de un rogue si nu prea e bn faptul ca esti minor !





Last edited by Negrunegru01 on 31-01-2012, 19:00:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elldergod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 22:41)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2012, 23:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Salut ! Ma numesc Victor .

2. Varsta: 24

3. Localitate: Galati

4. Clasa: Hunter

5. Main Spec/OFF spec: Main Marksmanship hunter(PvP) / OFF Survival(PvE)

6. Link Freakz Armory **: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Oriioon


7. Screenshot cu Interfata http://imageshack.us/photo/my-images/151/wowscrnshot010712230344.jpg/

8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p )
Dupa numeroase teste dummy , raids am decis sa raman pe survival pve , eu unu scot cu 3k mai mult dps decat pe mm :
Incep cu geams :
Red- Delicate Inferno Ruby
Yellow-Deadly Ember Topaz
Meta -Agile Shadowspirit Diamond
Rotatie : Huter Mark , Serpent Sting , Explosive Shot , Black arrow , Ice Trap (macro) sa imi dea proc de Lock and Load , 2x Cobra Shot, Explosive Shot ...etc
Stats : Agility , Critical Raiting , Haste , Mastery


9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta? Cu hunterul am inceput sa joc wow , am incercat si alte clase sa vad ce si cum , dar nu am renuntat si nu o sa renunt niciodata la hunter . Joc pe hunter cam de 1 an si jumatete , aproape 2

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow la recomandarea unui prieten , am inceput sa joc pe WOTLK , pe urma am trecut la cata (imi place mult mai mult) , pe freakz am facut toate raidurile , mai putin hc (exceptie BoT -Halfus- 10h , 25 h , BH 10 h) stiu bine scripturile

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Eternal a fost prima ,am plecat ca nu se organiza nimic , iar cand au incercat sa organizeze era wipe , pe urma Exodus , o guilda care sa transferat de la alianta la horde , am plecat pentru ca au schimbat serverul .

12. Detalii PC***. Procesor 2.00 GHz , Ram 4GB , video 512 mb

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ma, sincer sa fiu m-am saturat sa fac raiduri pe global , vreau si eu sa am cu cine sa joc , sa am raiduri programate , sa apuc sa fac toate raidurile , normale si heroice .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Muncesc din pacate, nu am nimerit numerele norocoase la loto , am un job de birou , muncesc cam 6 ore pe zi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 08-01-2012, 01:18:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Curios cum ai facut tu BH 10 hc:))) - banuiesc ca te refereai la BWD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elldergod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 22:41)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 2

 
Post Posted: 08-01-2012, 11:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da adiman la BwD ma refeream , nu am fost atent .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
honsu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 10:40)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 5, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.6
Votes: 2

Post Posted: 08-01-2012, 13:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Constantin(hellbaron in game)

2. Varsta: 24

3. Localitate: Caransebes

4. Clasa: Shaman

5. Main Spec/OFF spec: Enha

6. Link Freakz Armory **: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hellbaron

7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/845/wowscrnshot010712142126.jpg/

8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p )
Ca sa nu mai scriu prea multe las linku sa vb de la sine
http://forum.wow-freakz.com/Enhancement-Shaman-PvE-Guide-t100147.html
eu consider k e foarte bun talentele merge foarte bine rotatia e simpla si staturile is tot alea la shamn enha de multa vreme

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenhttp:
Joc de pe vremea cand era tbc cu shamy

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
experianta pve si pvp am destula ...nu stiu 100% raidurile de cataclysm pt k nu am fost in prea multe dar stiu de pe net cum sta treaba si inteleg din prima ce trebe sa fac intr-un raid nu e necesar sa mi se spuna de 10ori

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
ultima guilda in care am fost The Frozen Order am impresia ca sa desfintat ca mam trezit fara guilda peste noapte:))

12. Detalii PC***.
Proc:Intel Celeron D 2,4 Rami:1g ddr 400 Placa Video:Nvidia GeForce 6600 pe 256 Hdd 250G pe sata

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Ca este o guilda Pve si pare una serioasa avand in vedere k se recruteaza pe forum si nu ingame deci ma gandesc k pe langa cerintele de gear sunt si persoane mature nu copilasi frustrati in guilda:P

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Liber profesionist,in timpu liber joc wow sau ies prin orash ,depinde de dispozitie:P ,hobby-uri is multe:P

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 09-01-2012, 13:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hellbaron si Oriioon respinsi nu recrutam clasele voastre
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raduhara
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2012 14:24)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 43, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2012, 20:32:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu. (nu doresc sa dezvalui numele de familie)

2. Varsta: 17

3. Localitate: Buzau

4. Clasa: paladin

5. Main Spec/OFF spec: protection/retri(acest spec il folosesc foarte rar,iubesc sa fiu tank. yeaaaaaaa.

6. Link Freakz Armory **: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Megnar ( am inlocuit trinketul verde )

7. Screenshot cu Interfata(foloseste http://imageshack.us/): Nu imi plac atat de mult addonurile care schimba interfata,asa ca o prefer simpla.

8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta unor stats in fata altora, etc)(sa vedem daca esti noob :p ) Pai,sa incep cu stats prioritate pt. mine.Paladin are nevoie de jwl pt. soketele cu 101stam. so,dodge>stam>expertise>other shits care nu sunt folositoare pt. paladin protection.
Rotatie : Hand of reckoning(ca sa pot tine aggro),Hammer of Righeous,Avenger Shield,Shield of Righteous,Judgement,Crusader Strike(asta-i optionala) si repet rotatia.

9. De cat timp joci wow,de cat timp joci clasa curenta? 3 ani/2 ani.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wotlk lich king down. (Am tankat tot,chiar si LK) pe cata,tot down mai putin Valiona pe 25hc.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pervers - nu imi placea atmosterfera,oamenii erau prea monotoni

12. Detalii PC***. 4gb ram,rest in peace.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Nu e un motiv anume,consider ca e o guilda buna din ce am auzit si ca putem avea progres impreuna,desigur,cu mine ca tank. xd (just kidding..or not)

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt in liceu,clasa a 11-a,nu lucrez.Imi place sa ies cu prietenii si sa ma simt bine in cea mai mare parte.Pai,ca hobby...Cand eram in generala confectionam teste,ma rog. - Acum probabil hobbyul meu e wow,cred.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Imi cunosc foarte bine clasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 10-01-2012, 20:59:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gearul tau e slab si mai ai de lucrat la caracter ! te primesc in guilda dar pana nu iti pui tot gearu la punct nu iti pot garanta loc in raiduri !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 19-09-2024, 20:51:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x