User
Pass
2FA
 
 

Pareri / Sugestii aici !!!
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3554
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 07-01-2012, 13:42:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-AM facut poze acestui jucator--> Blood Obsession
,a zis ca mi le da, a iesit imd, dupa s-a lungit cu min pe mess ca nu le gaseste,si cand am incercat sa ii dau amx_Addban ,uitativa mai jos ce mi-a aratat.
si jucatorul iesise abia de 5min aprox.

amx_Addban 79.116.213.26 0min out
[AMXX] You may only ban recently disconnected clients. Use "amx_last" to view

cer banarea acestui user , eu nu am putut.. daca spune ca nu i-am facut poze am un print cum i-am facut, doar in cazul in care se cere..multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tre3fla
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-10-2012 11:39)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 184, Topics: 55
Location: RSPN.FREAKZ.RO

Reputation: 66.5
Votes: 7

Post Posted: 07-01-2012, 14:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dai amx_ban nume durata motiv
apoi amx_addban IP durata motiv
sau pur si simplu amx_banip nume durata motiv:)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
On3ShoOt

[Creep]



Status: Offline
(since 16-08-2012 16:10)
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 556, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 156.6
Votes: 3

Post Posted: 07-01-2012, 14:49:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trefla tu acum vrei sa ne arati ca sti comenzi si app banip nu merge ca am incercat eu - ?
Mai intai scrie amx_last si ia`i ip de acolo iar dupa addban nume timp in caz ca ai comanda -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 07-01-2012, 19:42:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se pare ca nu ati citit nici unul mesajul atent.. ip'ul il aveam , jucatorul iesise de 5min, eu ip'ul lui il aveam am dat amx_showip, asta cand era on si i-am luat ip'ul dar dupa m-am lungit cu el ca nu gaseste pozele dar intre timp a iesit si de pe server,dupa am folosit comanda amx_Addban , si mi-a spus ca pot bana doar ip'urile vazute pe server recente... dar ip'ul pe care vroiam sa il Banez era cel corect ca am verificat.. DOAR CA NU MA LASA SA IL BANEZ PT CA ERA IESIT DE PE SERVER DE MAI BN DE 10MIN ,SI NU MAI RECUNOSTEA IP'UL, NU IMI DAU SEAMA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 05-02-2012, 14:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am pus pe server pluginul de amx_demo.

Comenzile disponibile sunt: amx_demo NUME_JUCATOR si amx_stopdemo NUME_JUCATOR. Demo-ul se salveaza in folderul cstrike. Pentru mai multe detalii, cititi aici



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 05-02-2012, 23:27:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am citit care si cum.. eu sunt contra...

1. multe demo-uri sunt nereusite (daca eu fac un demo si cred ca nu e bun il sterg si merg inchis cu gandul ca il torn altadata sau din nou alt demo,asa ce fac ii umplu omului pc'ul de demo daca nu se vede clar ce am vazut eu inainte de demo?... Acel player daca vede la el in cs demo'ul meu isi da seama ce e suspectat,nu cade bine,eu imi fac treaba in tacere

2.dupa demo ce treb sa fac ? sa il cer lui,dupa sa ma uit la el sa vad daca e acel demo facut de mine,daca eu vad ceva in el iar el spune ca e curat sa spun,, ce fac? ii dau ban ,il l-as asa?

3. daca ii fac demo si il torn clar cu hack, pe ce motiv ii dau ban daca stiu ca demo'ul este la el? care este dovada mea? arat pozele ca i-am facut demo? e ciudat din punctul meu de vedere
EU VOI MERGE TOT CU comanda RECORD NICK si STOP DEMO pt toate cele mentionate mai sus, f multe care cred ca nu sunt la locul lor,avantaje si dezavantaje,la fel si de partea cealalta pot spune, multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CuarTz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 22:38)
Joined: 04 Dec 2011
Posts: 303, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 142.6
Votes: 11

Post Posted: 05-02-2012, 23:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bau
1 poti folosi amx_demo doar daca in demourile dale nu se vede bine dar ai o suspiciune ca el totusi are hack
2 poti sa il lasi asa daca nu esti sigur si intrebi si tu in stanga si in drepata pentru pareri -
3
-daca nu iti da demo dupa ce ii explici ce trb sa caute poti da foarte simplu ban pe motivul ca nu la prezentat.. la fel ca la ss



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 06-02-2012, 08:04:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cuartz

1. daca in demo'urile mele nu se vede bine, de ce s-ar vede mai bine in demo-urile lui? cu sau fara suspiciunea mea

2. intreb in stanga si in dreapta? dar pe ce baza? ca daca eu folosesc RECORD NICK SI STOP DEMO POT ARATA ADMINILOR DEMO'UL dar daca eu folosesc AMX_DEMO ,demo-ul este la acel jucator si ce pareri sa intreb daca demi-ul este la e si nu sunt sigur? doar sa ii intreb ceva gen? AUZI IL CUNOSTI PE CUTARE ,CE SPUI DE EL E CURAT? parerile vor fi impartite si nu e ceva profesional..

3. corect daca nu da demo am dovada ca i-am facut demo, asta e bine.. dar chestia ca pana acolo e greu,EPLICATIILE SUNT DAT MAI SUS DE MINE...
ASA PUTINI VOR MAI LUA DESTROY (noi cerem demo, el iese) eu poze fac pe cine nu sunt sigur,inainte de poze su fac si demo,iar dupa daca nu sunt sigur poze, asa procedez yo.. dar daca din demo deja reiese clar hack direct destroy dupa care ban, asa din AMX_RECORD nu va lua nmn distroy ca il ceri si omul iese..
sunt deacord in tot ce faceti si credeti ca e bun dar unele lucruri doar cred ca ingreuneaza si este cu un avandaj in fata codatilor, multumesc

Posturi unite automat, 06-02-2012, 08:04:13

ortografia ma omoara, imi cer scuze mi-am luat o tastatura noua si inca invat sa scriu la ea -)),scuzele mele pt ``mica agramatie ``

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-02-2012, 12:41:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

4 ALL:

1. Daca dai tu record se vede simplu (vezi cum ii urmareste cu tinta,cum sare tinta si etc)!!!
2. Daca dai amx_demo se v-a vedea exact ce cod are pentru ca este ca si cum si-ar da el singur record (asta e diferenta dintre record si amx_demo)!!!
3. Daca nu iti da demo v-a primii ban fara discutii (iar ca dovada ca nu l-a dat exista logs-ul sau faceti screen in caz ca iese sau comenteaza si nu va da demo-chiar daca v-a face reclamatie veti avea dovada ca nu l-a dat si chiar daca il v-a pune dupa aceea ar fi bine sa ii ramana ban-ul pentru ca nu l-a dat de prima data-asta ca sa nu faca pe smecherul ca e curat si a luat ban)!!!
4. E simplu sa ii dai si destroy si ban pentru ca este exact ca la amx_ss cand nu da pozele!!!
5. Comanda amx_demo se v-a aplica numai in cazurile in care este nevoie sau cand nu iese nimic in poze sau cu record (nu dau exemplu de cazuri pentru ca se cunosc si vor venii de la sine)!!!


P.S.: ESTE O COMANDA FOARTE PRACTICA SI O SA VEDETI CA VA V-A AJUTA FOARTE MULT!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 07-02-2012, 08:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi schimb parerea despre acest subiect , CHIAR DACA,CAND CER DEMO IESE SI NU MAI POT DA DESTROY LA NISTE NESIMTITI DAR ASTA E ,DUPA EXPLICATIILE DATE SE PARE CA AJUTA , sunt PRO.. GOOD DAY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
StarTrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 20:49)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 77, Topics: 9
Location: Constanta

Reputation: 185.2
Votes: 4

 
Post Posted: 07-02-2012, 14:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate ce e cu regulile astea pe unele harti? acum era nush ce harta cu awp si cica regula ca in baza lor nu am voie cu atomata..pai atunci de m-as mai duce in baza lor? pe respawn cred eu ca tre sa faci scor, si ca sa il faci tre sa omori cat mai multi nu? pai daca ajung la ei in baza, ceea ce e destul de greu pe harta aia, nu ar trebui sa pot sa ii omor cu ce vreau eu? si pe langa asta, aruncam regula asta, dar pe unii care vin si imi rup ak'ul in cap la mine in baza nu ii banam cum ar fi trebuit sa facem daca am bagat regula asta..,de unde frate atatea reguli pe nush ce harti? dupa ce ca pe hartile normale awp'ul costa dar nu exista reguli "nu faci rush cu awp" ( - ) pe altele de awp nu am voie nush ce...frate toti au si awp si auto..nu inteleg de unde pana unde imi limitezi accesul la folosirea unei arme..daca se vrea asta, modif srv si pe awp sa se dea doar awp si pistol si gata..si cand intreb de ce regula asta, ma iei cu "poate vrei sa ajustez minutele sa iti dau ban mai lung"..frate serios? de cand dracu atatea bashini pe serverul asta ma?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 07-02-2012, 16:18:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Pe servarul respawn2.freakz.ro cat si pe respawn nu avem asa reguli. In schimb nu se adminte urcarea pe harta cu ajutorul parasutei sau a unor bug-uri din harta.

Pe server este free game. Daca un admin iti interzice asa ceva poti continua fara probleme, daca acesta ajunge sa-ti dea ban, admin are remove fara doar si poate pentru ca nu respecta regulile servarului ci inventeaza regulile proprii....

Bafta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StarTrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 20:49)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 77, Topics: 9
Location: Constanta

Reputation: 185.2
Votes: 4

 
Post Posted: 07-02-2012, 17:34:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeiss, tocmai din cauza asta am scris aici. Faza cu urcatul pe harta este cunoscuta, si se stie si motivul interzicerii, dar sa imi spui pe o harta de awp ca nu pot sa folosesc automata in baza la ei este aiurea. Nu am stat sa iau ban, ca nu am fetisuri cu eliminarea adminilor, dar as dori sa purtati o discutie intre voi, si sa nu mai apara reguli din astea dupa cum i se scoala unuia sau altuia. si sa se mai verifice totusi conditia umana, ca sa nu se mai vorbeasca de sus, ca raspuns la o simpla intrebare "de ce asa"..In rest, toate bune.

Posturi unite automat, 07-02-2012, 17:34:54

Si ca sugestie : faceti o pagina de FB a serverelor -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
malasortee
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 10:09)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 72, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 5

Post Posted: 07-02-2012, 18:09:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

// Prea directa si fara rost mai ales la aceasta sectiune - Ze1ss
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StarTrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 20:49)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 77, Topics: 9
Location: Constanta

Reputation: 185.2
Votes: 4

 
Post Posted: 07-02-2012, 18:27:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

// Text modificat - Ze1ss


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 11:47:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x