User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message741
Acropolis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2015 22:28)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 64.4
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 02:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickul vostru :Acropolis
IP-ul, 89.33.221.164
Motivul pentru care ati luat ban :Sincer si eu ma intreb de ce am luat ban.Atat stiu ca faceam rush intruna spre baza tero pentru ca si ei faceau
la fel si m-am trezit ca am fost banat.Era un jucator care zicea tot ca am sigur cod,eu nu am raspuns la acuzatiile lui
ci am asteptat decizia adminilor sperand ca-mi vor face poze si se va clarifica treaba dar sa intamplat invers
luand ban fara avertizare fara poze,fara demo,nimic.
Adminul care te-a banat :Nu stiu ca nici nu am apucat sa vad cine a fost.
Data si ora cand ai fost banat:09/01/2012 pe la 13:15
Dovezile voastre :In ziua precedenta am primit blind de la un admin,cine nu stiu si l-am rugat sa il scoata si nu au fost probleme.Eu am venist sa ma relaxez dupa o zi de munca si imi place sa joc corect ca nus copil de 2 ani sa fiu entuziasmat de nu stiu ce coduri.Am fost si eu admin 3 ani pe un servar din bucuresti si am o mare experienta de asta nu condamn pe nimeni ca am luat ban prematur ca stiu cum este cand ai servarul plin din care 20% sunt codati.Cu toate astea trec peste si astept raspunsul vostru.

Va multumesc pentru timpul acordat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*sNk*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2012 16:52)
Joined: 22 Dec 2011
Posts: 10, Topics: 3
Location: Saudi Arabia

Reputation: 47.4
Votes: 3

Post Posted: 10-01-2012, 03:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mane adminii astia nu stiu cei ala un cod fac totul dupa capul lor ,,dak te vede ca joci mai bn gata ai ban ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Acropolis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2015 22:28)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 64.4
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 03:33:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este problema lor cata experienta au ca admini si nu ma priveste pe mine.Eu vrea sa ma joc si sa ma relaxez dupa o zi de munca atata tot nu cer mai mult.Jucator bun nu sunt cine stie,am jucat aproximativ 6 ani cs si daca jucam 6 ore pe zi sa zic,din astea 6 ore 4 stateam sigur pe spec sa ma uit dupa codati,cred ca am mai multa experienta ca admin decat ca jucator:))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LuCky ;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2012 09:54)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 3

Post Posted: 10-01-2012, 09:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza e ca uneori pe server este lag si cei fara experienta .. pt ca sunt asta e.. pot da ban pt speed..aim sau ce vad ei si trebuie sa rezolve unul dintre ownerii principali
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D1v1z0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-09-2012 11:52)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.6
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 10:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*sNk* wrote:
mane adminii astia nu stiu cei ala un cod fac totul dupa capul lor ,,dak te vede ca joci mai bn gata ai ban ...


Mane nu e vorba de admini si de ceilalti playeri care urla si injura pe server CODAT CODAT .... dai blind vezi ca nu are dar el continua si dupaia ii dai ban pe motiv linisteste-te ... -

+ gandeste-te ca in fiecare zi e full serverul .... este CLAR ca sunt si codati (2-3) .... noi incercam sa ne facem treaba ... nu trebuie sa condamni pe nimeni pt o greseala neintentionata ... vii aici faci cere unban si se rezolva ...
Trebuie sa se uita cineva in log. sa vada exact ce s-a intamplat ...
Pro unban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Acropolis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2015 22:28)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 35, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 64.4
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 19:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aia ziceam si eu,cand ai servarul plin si sunt si codati e foarte usor sa faci greseli.Servarul pe care am fost admin 3 ani avea si anticheat sxe-injected.Imagineazati cum eram cateodata singur si trebuia sa le explic cum sa il instaleze plus sa am grija de codatii de pe servar,la unii anticheat-ul dadea eroare din cauza cs-ului si trebuia sa le explic unde sa intre pe forum sa ia cs-ul nostru si multe altele.
De asta am si renuntat la admin.Lucrez in domeniul internet marketing o munca fizica relativ usoara dar te termina cu nevii:)) si am renuntat la admin.Acuma cand termin munca vreau doar sa ma joc linistit fara alte obligatii si sper sa-mi scoata banul ca servarul este foarte misto si dupa aia sa vad si cum pot face rost de un slot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infectul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2012 18:45)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 185, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 4

Post Posted: 11-01-2012, 11:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HAi sa asteptam dovada de la cel care tea banat si gta;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DudaSSSS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2012 13:31)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 50.8
Votes: 3

Post Posted: 14-01-2012, 05:32:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Infectule tu esti la fel ca ceilalti admin dai ban aiureea fara motiv
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-09-2024, 08:55:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x