User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Censure!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message265
Nutzulyk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2013 08:08)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 224, Topics: 12
Location: Csdm.Freakz.Ro

Reputation: 59.9
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2012, 19:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickul vostru : Pe atunci -=[Star]=-UCIGASUL
IP-ul, dati un click aici http://www.ip-adress.com ) :93.112.74.90
Motivul pentru care ati luat ban : rooter prea competent)
Adminul care te-a banat : nimeni altu' decat CENSURE
Data si ora cand ai fost banat:acum vreo 2 zile....am facut asa de tarziu cererea...deoarece am crezut..ca voi primi unban..dar cum cei doi Rooteri Static(pe el sa zicem ca il inteleg)..si Kent..nu au facut nimik...


Pai un mic rezumat la ce am patit..
Prima data...dupa ce se instalase pluginurile noi...Domnul Bebe mia facut poze...De cand si pana unde se executa o alta comanda unui admin?infine am trecut cu vederea.....imi da id...si incep sa ii dau pozele...la care face....a mai zis nush ce pe acolo...Eu am owner..trebuie sa faci ce zic eu..si numai comenta..nush ce...Asta e atitudine de admin? eu zic ca nu...Dupa care am refuza sa ii dau pozele...am intrat in cs si am cerut id lu Slim...caruia iam si dat pozele...asta a trecut...
A doua zi intra Censure...cu multe figuri pe el..ca pe vechiul star..si imi zice cv de genu.
"Ucigasule redirectele On sau remove"...eu iam explicat frumos,,,ca nu pot sa aprind redirectele....deoarece Kent si Static stiu dc...Motivul era ca fratemiu tinea si el redirecte...si nu am cum sa aprind doua seturi de redirecte...dupa care am primit destroy+ban+remove!
E frumos? ce a facut....ma scuzati.ce au facut amandoi..

Ps: Ati uiat ca censure a stricat serverul odata? ati uitat ca intra pe server si facea reclama la al lui? ati uitat cate a facut censure..serverului? se pare ca da...

Astept pareri...

Ps2:si fratemiu a primit remove...din acelasi motiv...SI el are grad mic...trebuia sa tina 24/24? eu nu cred...


ReSpEcT By UCIGASUL !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-09-2024, 17:11:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password