User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message37226
Aer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:46)
Joined: 06 Oct 2011
Posts: 300, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 6

 
Post Posted: 10-01-2012, 19:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sabryna wrote:
Nume: Sabryna
Varsta: 99 si ceva
Clasa:priest pana la moarte
MainSpecc/Offspecc: holy-shadow
Item Level: 370
Experienta: multa, extrem de multa
Cat timp ai pentru wow : angajat sa joc wow
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sabryna


Rejected.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sabryna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2013 15:59)
Joined: 14 Mar 2011
Posts: 87, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2012, 22:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aer wrote:
sabryna wrote:
Nume: Sabryna
Varsta: 99 si ceva
Clasa:priest pana la moarte
MainSpecc/Offspecc: holy-shadow
Item Level: 370
Experienta: multa, extrem de multa
Cat timp ai pentru wow : angajat sa joc wow
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sabryna


Rejected.

Am vrut sa va ajut , dar voi sunteti Rasisti; ca nu vreti oameni di W-A, in loc voi sa va uitati dupa oameni care stiu sa joace sau care isi cunosc clasa bine, voi primul lucru la care va uitati e sa nu fie din W-A, Prostia voastra, la fel ca si prostia romanului, de asta tara merge prost de tot, Bafta in WoW,



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 14:21)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2012, 23:15:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Brz
Varsa: 21
Clasa: Hunter
MainSpecc/Offspecc: Survival/Beast Mastery .
Item Level: 365
Experienta: Joc Hunter de pe wotlk de 2 ani si ceva si pe cataclysm de cand s-a bagat pe freakz.
Cat timp ai pentru wow: Nu lucrez si la facultate trec mai rar:))... oricat e necesar
Ex-Guild: Am fost prin mai multe, dar caut una activa !
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Brz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sabryna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2013 15:59)
Joined: 14 Mar 2011
Posts: 87, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2012, 23:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol BRZ si tu pe Aci, oricum ne vedem stii tu unde de pa 1 Feb -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:46)
Joined: 06 Oct 2011
Posts: 300, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 6

 
Post Posted: 11-01-2012, 00:30:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sabryna wrote:
Aer wrote:
sabryna wrote:
Nume: Sabryna
Varsta: 99 si ceva
Clasa:priest pana la moarte
MainSpecc/Offspecc: holy-shadow
Item Level: 370
Experienta: multa, extrem de multa
Cat timp ai pentru wow : angajat sa joc wow
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sabryna


Rejected.

Am vrut sa va ajut , dar voi sunteti Rasisti; ca nu vreti oameni di W-A, in loc voi sa va uitati dupa oameni care stiu sa joace sau care isi cunosc clasa bine, voi primul lucru la care va uitati e sa nu fie din W-A, Prostia voastra, la fel ca si prostia romanului, de asta tara merge prost de tot, Bafta in WoW,



Mi se rupe de ce crezi sau ce zici tu ! Nu tu ne-ai dus unde suntem acum. Si mesajul de la inceput cu : Momentan nu se fac recrutari ! ... e greu de inteles ??? poti sa fii si shokeru ca tot nu te luam ... NU E LOC ... NU AI CE SA FACI .... poti sa ai si nefarianu lui Wtb ca tot nu intri ...


Si incearca sa-ti pastrezi inteligenta pentru guilda in care esti .... E un topic de Recrutari, nu unul in care stau sa-ti citesc frustrarile !

S@L !


Tara asta merge prost din cauza faptului ca Romanii sufera de boala: Curvei Bolnave ! Nu ca suntem prosti .... Ptr ca mah uit la tine si zic : Asta nu e prost ... doar se da dupa ala caruia ii merge mai bine. Asta e romanul, nu ceea ce visezi tu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 11-01-2012, 07:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sabyna Low Iq Detected. Dute la Chisinau/Budapesta ca dupa cum zici tu nu e bine in Romania . ok ?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Winnex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 15:24)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 2

Post Posted: 12-01-2012, 00:39:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Winnex
Varsta: 17
Clasa:Priest
MainSpecc/Offspecc: Dps/Heal
Item Level: 355
Experienta: Destul de buna am mai jucat si pe un alt sv tot priest...
Cat timp ai pentru wow :depinde in vacanta cat vreau ... cand e scoala mai limitat ...
Ex-Guild: HUGE
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Winnex

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skyden

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2015 07:41)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 28, Topics: None
Location: Baia Mare

Reputation: 56.9
Votes: 2

         
Post Posted: 12-01-2012, 00:56:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

papabuna wrote:
Nume: Ghierutze
Varsta:17
Clasa: Druid
MainSpecc/Offspecc: Resto/Balance
Item Level: 362
Experienta: Full TBC, WOTLK, Cata tot inafara de valiona pe hc.
Cat timp ai pentru wow : Mereu cand trebuie.
Ex-Guild: din ce guilda vii. Wanted Assassin
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ghierutze (s-ar putea sa am pus gearul de balance care e slab, o sa il tin pe char pe cel de resto poate se updateaza armory-ul)




Nu recrutam din W-a - Superstarilor:))


Respect the Elders
----------------------
SkyDream - 㡏䉭寒㼺 Just In Heaven­® Guild

[img] Only God can judge you! [/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
brz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 14:21)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2012, 01:28:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cata ranchiuna. sunteti frustrati cumva? .. lumea cauta sa joace, voi aveti guilda activa... de aia vrea lumea sa vina nu pt ca ati facut voi cine stie ce.. ca sincer nu stiu de cand "a juca" e o realizare !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 12-01-2012, 01:30:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

brz wrote:
Cata ranchiuna. sunteti frustrati cumva? .. lumea cauta sa joace, voi aveti guilda activa... de aia vrea lumea sa vina nu pt ca ati facut voi cine stie ce.. ca sincer nu stiu de cand "a juca" e o realizare !!



Go W@ plx ok ?






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 14:21)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2012, 01:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:
brz wrote:
Cata ranchiuna. sunteti frustrati cumva? .. lumea cauta sa joace, voi aveti guilda activa... de aia vrea lumea sa vina nu pt ca ati facut voi cine stie ce.. ca sincer nu stiu de cand "a juca" e o realizare !!



Go W@ plx ok ?


nu`i activa, daca ma primiti aci bine, daca nu aia e.. o sa ridic globalu:))

Posturi unite automat, 12-01-2012, 01:41:05

oricum... sa va zic sincer ce faceti voi acu e o prostie si dati dovada de ce gandire infantila aveti, nimic altceva. dati reject la oameni capabili, cu gear si cu capu pe umeri si luati globalisti sa va bateti capu cu ei in raiduri. Da` plm, voi stiti mai bine ce faceti!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 12-01-2012, 01:45:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe langa ca asi putea sati dau warn pt off topic (report nu eu) Dupa ce am alfat ca avem alt chare din WA si back tu rule nu mai avem incredere in nimeni.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 14:21)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2012, 01:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:
Pe langa ca asi putea sati dau warn pt off topic (report nu eu) Dupa ce am alfat ca avem alt chare din WA si back tu rule nu mai avem incredere in nimeni.



as* sa-ti* aflat* back to rule* ... io zic sa lasi wowu si sa mergi la pregatire ceva ca scoala nu`i de ajuns pentru tine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lej

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2020 14:28)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 192, Topics: 56
Location: Baia Mare

Reputation: 158.1
Votes: 19

       
Post Posted: 12-01-2012, 02:20:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

brz wrote:
Cata ranchiuna. sunteti frustrati cumva? .. lumea cauta sa joace, voi aveti guilda activa... de aia vrea lumea sa vina nu pt ca ati facut voi cine stie ce.. ca sincer nu stiu de cand "a juca" e o realizare !!

Nu suntem frustrati deloc, doar ca suntem deja mai multi decat prevede legea si recrutarile sunt inchise momentan, (Vezi postul #1, al lui Nevermind).La ultimele cereri nici nu m-am uitat la altceva decat la clasa, pentru ca aveam nevoie de un singur warlock.

brz wrote:
oricum... sa va zic sincer ce faceti voi acu e o prostie si dati dovada de ce gandire infantila aveti, nimic altceva. dati reject la oameni capabili, cu gear si cu capu pe umeri si luati globalisti sa va bateti capu cu ei in raiduri. Da` plm, voi stiti mai bine ce faceti!

Din nou, dam reject pentru ca nu tare mai e loc. Adica, nu mi se pare corect fata de restul membrilor care au ajutat guilda de la inceput sa nu prinda loc la diferite raid-uri pentru ca suntem prea multi online si un membru care tocmai a fost luat in guild a fost mai rapid cand a cerut invite.
Legat de partea cu globalistii, nu stiu la ce te referi...

Deci, cu riscul de a ma repeta, dar in speranta de a evita o eventuala confuzie (pentru ca nu toata lumea citeste primul post, ci sare direct pe ultima pagina) recrutarile sunt inchise momentan!


I went outside today. It hurt.


Last edited by Lej on 12-01-2012, 02:26:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
brz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 14:21)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2012, 02:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vezi ca se poate sa vorbiti si frumos.

Posturi unite automat, 12-01-2012, 02:41:21

Lej wrote:
brz wrote:
Cata ranchiuna. sunteti frustrati cumva? .. lumea cauta sa joace, voi aveti guilda activa... de aia vrea lumea sa vina nu pt ca ati facut voi cine stie ce.. ca sincer nu stiu de cand "a juca" e o realizare !!

Nu suntem frustrati deloc, doar ca suntem deja mai multi decat prevede legea si recrutarile sunt inchise momentan, (Vezi postul #1, al lui Nevermind).La ultimele cereri nici nu m-am uitat la altceva decat la clasa, pentru ca aveam nevoie de un singur warlock.

brz wrote:
oricum... sa va zic sincer ce faceti voi acu e o prostie si dati dovada de ce gandire infantila aveti, nimic altceva. dati reject la oameni capabili, cu gear si cu capu pe umeri si luati globalisti sa va bateti capu cu ei in raiduri. Da` plm, voi stiti mai bine ce faceti!

Din nou, dam reject pentru ca nu tare mai e loc. Adica, nu mi se pare corect fata de restul membrilor care au ajutat guilda de la inceput sa nu prinda loc la diferite raid-uri pentru ca suntem prea multi online si un membru care tocmai a fost luat in guild a fost mai rapid cand a cerut invite.
Legat de partea cu globalistii, nu stiu la ce te referi...

Deci, cu riscul de a ma repeta, dar in speranta de a evita o eventuala confuzie (pentru ca nu toata lumea citeste primul post, ci sare direct pe ultima pagina) recrutarile sunt inchise momentan!




te agiti prea mult. doar am observat ceva si am spus. No big deal, get on with your game.peace !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next    


The time now is 16-05-2024, 21:37:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x