User
Pass
2FA
 
 

Creatii kYNt
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations
Author Message3787
Evil-Me

[special k]



Status: Offline
(since 15-09-2018 20:52)
Joined: 15 Sep 2007
Posts: 1169, Topics: 76
Location: GION

Reputation: 418.8
Votes: 45

   
Post Posted: 12-01-2012, 21:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu inteleg care-i problema voastra.
adica la voi sunt diferite, ca voi dati si crop/resize si apoi puneti niste filtre. sunteti penibili, ma.

urmeaza tutoriale in continuare si incearca tot mai multe idei, diversificate. incearca sa lucrezi cu rendere sau stockuri, integrare, c4d si texturi. cauta tutoriale despre astea, pentru incepatori si keep going:).


saw you crashing around the bay, never seen you act so shallow, or look so brown..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Semos
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2012 08:52)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 238, Topics: 40
Location: Targoviste

Reputation: 56.9
Votes: 7

Post Posted: 12-01-2012, 21:41:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc mult pt. sfaturi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GygS

[LucidDreamer]



Status: Offline
(since 16-05-2018 06:58)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 909, Topics: 57
Location: Romanica

Reputation: 1083.4
Votes: 74

 
Post Posted: 12-01-2012, 21:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BuLLeT' # wrote:
Voi stiti numa' sa criticati intai cautati voi stock-uri calumea , si faceti si voi sa mor eu de nu aveti 'LOW IQ' taceti din gura daca habarnaveti.
E incepator , si chiar imi plac creatiile bravo semos , nu lua in seama ce zic astia , tot asa.


nu e obligat sa le faca de la zero,dar nici sa ia o poza ,sa umble putin la contrast si nush ce gradient map + un text de tot rasu, si pe urma sa le posteze aici si lumea sa se mire ca uite ce talentat e.

cel putin, posta dinainte si pe cele originale,ca doar vrea sa primeasca sfaturi pt ce a facut EL nu pt poza care a gasit-o pe google.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Evil-Me

[special k]



Status: Offline
(since 15-09-2018 20:52)
Joined: 15 Sep 2007
Posts: 1169, Topics: 76
Location: GION

Reputation: 418.8
Votes: 45

   
Post Posted: 12-01-2012, 21:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, sa nu mai faci lucrari pe stock-uri de acum. si nici pe rendere. fa-ti munca ta. de la 0.

saw you crashing around the bay, never seen you act so shallow, or look so brown..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Semos
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2012 08:52)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 238, Topics: 40
Location: Targoviste

Reputation: 56.9
Votes: 7

Post Posted: 12-01-2012, 22:40:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GygS wrote:
BuLLeT' # wrote:
Voi stiti numa' sa criticati intai cautati voi stock-uri calumea , si faceti si voi sa mor eu de nu aveti 'LOW IQ' taceti din gura daca habarnaveti.
E incepator , si chiar imi plac creatiile bravo semos , nu lua in seama ce zic astia , tot asa.


nu e obligat sa le faca de la zero,dar nici sa ia o poza ,sa umble putin la contrast si nush ce gradient map + un text de tot rasu, si pe urma sa le posteze aici si lumea sa se mire ca uite ce talentat e.

cel putin, posta dinainte si pe cele originale,ca doar vrea sa primeasca sfaturi pt ce a facut EL nu pt poza care a gasit-o pe google.



Asa pot sa zic si eu despre tine ca signul tau sau mai stiu eu ce imagine facuta de tine e gasita pe gugal.



Daca postezi doar sa te afli in treaba si pt ca esti hater, nu mai posta te rog...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-05-2024, 11:56:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x