User
Pass
2FA
 
 

Cum sa primesti heal - Basic Guide
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2396
Hqr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2012 15:25)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 48, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 19.4
Votes: 5

Post Posted: 13-01-2012, 08:12:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca multi sunt de parere k nu sunt healeri k nu prea joaca lumea heal, dar cred k va inselati intr-o anumita masura. Healeri sunt multi doar k te lasa nervii si ori numai dai join ori bagi off spec si intrii dps. Mi s-a intamplat k healer de foarte multe ori sa dau dismount sa ajut pe cineva cu heal si ala sa fuga ramanand eu ca prostu singur sa crap sau pur si simplu sunt atat de slabi majoritatea incat pot sa le dau oricat heal k ei nu isi pik adeversarul nici maine desi respectivii nu au heal. Sunt o gramada de motive pt care healerii prefera sa nu intre la bg sau sa intre pe off spec. Oricum chit k nu sunt intr-un bg druizi, shamani, pristi ori pala resto/disci/holy....ai intotdeauna healerul DK. Am avut okzia sa vad in nenumarate bguri dk cu mai mult heal decat healerii, gen 1 mill juma heal, trist dar asta e wow-ul post bc... crap
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-STORMLORD-

[Creep]



Status: Offline
(since 25-10-2013 01:12)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 891, Topics: 77
Location: Saudi Arabia

Reputation: 194.3
Votes: 8

Post Posted: 13-01-2012, 12:07:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai tare e cand intri healer si 8/10 din echipa ta au sub 100k hp.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 13-01-2012, 16:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hqr wrote:
Mi s-a intamplat k healer de foarte multe ori sa dau dismount sa ajut pe cineva cu heal si ala sa fuga ramanand eu ca prostu singur sa crap sau pur si simplu sunt atat de slabi majoritatea incat pot sa le dau oricat heal k ei nu isi pik adeversarul nici maine desi respectivii nu au heal.


Deci aici nu esti in PvE sau arene, joci dupa alte reguli, nu esti obligat sa dai heal tot bg-ului. Sfatul meu e sa cauti un dps competent (nu orice fury warr care da recklessness si intra in 15 oameni, nu o sa-l salveze pe ala nici toate heal-urile din lume) si sa te tii dupa el. Nu-ti convine cum joaca, iti gasesti altul. Daca nu e niciun om competent in tot bg-ul, cauta-ti un loc unde sa stai AFK, macar ai incercat sa ajuti, asta e, nu ti-a iesit. Poate ai mai mult noroc data viitoare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 13-01-2012, 17:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spajid wrote:
Nu sunt healeri in pvp??? Probabil sunteti de la hoarda


de unde shtii cand hoarda are un amarat de healer? si-o ia alianta rau de tot (perfection achivments - )

Numai cu paladin holy am curaj sa intru in bg ...ca vb aia, cand sar toti pe healer teamu profita de ocazie si o sterge in directia opusa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-10-2024, 16:30:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x