User
Pass
2FA
 
 

O problema la logs

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message456
cybershot700

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 10:59)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.4
Votes: 3

Post Posted: 15-01-2012, 23:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut , pana sa plec in vacanta mi-am lasat pe cont cybershot700 800k pe mai multe contrui iar pe unul din caractere Syleane am avut 2 baguri : unul de 22 si unul de 16 slot pline cu iteme epice stranse cu greu de la trasuri de cand am inceput sa joc... Cand am venit din vacanta....mi-a disparut tot goldul , itemele la fel...Se poate verifica daca credeti ca mint.As fi extrem de recunoscator daca le-as recupera...sau in mare parte. Mersi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mitzu

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 05-11-2015 23:41)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 2424, Topics: 431
Location: Bucuresti

Reputation: 376.9
Votes: 42

   
Post Posted: 15-01-2012, 23:52:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shockeru wrote:

NU vei fi ajutat daca:
-Ai facut schimb de conturi sau ai cumparat/vandut conturi si ai luat teapa
-Ti-ai dat contul la prieteni sa joace si ei pe el si ai ramas fara cont/caractere/iteme/gold *
-Cineva ti-a intrat pe caractere si ti-a sters/furat caractere/iteme/gold *


* Caracterele sterse pot fi recuperate de pe pagina lista caractere de pe site. Itemele pot fi recuperate de pe pagina de recuperare iteme



-
-
-
-> Visit my GSM store <-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cybershot700

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 10:59)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 8.4
Votes: 3

Post Posted: 16-01-2012, 11:50:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mitzu2250 wrote:
Shockeru wrote:

NU vei fi ajutat daca:
-Ai facut schimb de conturi sau ai cumparat/vandut conturi si ai luat teapa
-Ti-ai dat contul la prieteni sa joace si ei pe el si ai ramas fara cont/caractere/iteme/gold *
-Cineva ti-a intrat pe caractere si ti-a sters/furat caractere/iteme/gold *


* Caracterele sterse pot fi recuperate de pe pagina lista caractere de pe site. Itemele pot fi recuperate de pe pagina de recuperare iteme


POI ASTA E SI IDEEA CA NU AM DAT CONTUL NIMANUI....adica de cand joc pe freakz m-am chinuit sa strang itemele si goldul la fel si sa-l dau asa in 5 minute ?! Nu am dat contul nimanui !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 19 January 2012 08:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 06-07-2024, 13:05:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x