User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Spanker

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1582
doru_alex_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 13:46)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 338, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 302.8
Votes: 9

Post Posted: 25-01-2012, 02:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau doru
- Numele adminului reclamat spanker
- Harta, ora si data faptei reclamate dust 2 in jur de ora 16 : 00 24-01-2012
- Motivul / Regula incalcata zice el coduri
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola el trebuie sa vina cu dovezi
- IP-ul tau / SteamID-ul tau

mi-a facut ss , am luat id , am dat add dar el nu cred ca era pe mess si si mi-a dar direct distroy ! dupa asta i-am trimis pozele , si zice "ai cod " , un nume ciudat ......dupa 1 min zice " aaa nu vazui ultima poza , esti curat " asta dupa ce mi-a facut praf CS-ul ! multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 25-01-2012, 03:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O greseala....e om si el!!!Atata caz pentru nimic,schimbi cfg-ul si gata!!!Ai primit unban,te-am vazut jucand!!!Nu are rost sa faci aceasta reclamatie....!!!Schimbi doar cfg-ul (Google Search-cfg default) il stergi pe cel vechi,il pui pe cel luat de pe net (sau d ela un amic) si ai terminat toata treaba!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 25-01-2012, 09:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

x-m3n tin sa te contrazic .....reclamatia asta nu e pt. nimic totusi gandestete ca unui om nevinovat i s-a stricat cs`u. doru joaca aproape zilnic/ zilnic i se fac poze si este anuntat...noi automat ne uitam logic dar punete putin in situatia lui si gandestete sa joci pe un server si sa fi pozat de fiecare admin in parte devine putin stresant la un moment dat dar sa tinem cont ca el tot joaca in continuare pe serveru` asta ....dc?.. probabil are cv. de demonstrat; regulile sunt reguli oricarui player i se pot face cate poze/demouri vrea un admin pe zi....dar cum am spus anterior el joaca in continuare. iar din cand in cand un schimb de pareri intre admini nu strica "ce parere ai de ......?";"l-ati mai verificat pe ...?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 25-01-2012, 10:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu asta,dar a gresit si Spanker,mai gresim si noi ceilalti...Oricum e nevoie doar sa schimbi cfg-ul..Si foarte bine ca joaca,cu pozele stiu cum e,dar mai bine asa decat banat degeaba ca pe alte servere:),e ok doru,am jucat cu el aseara,e foarte-foarte de treaba,eu doar i-am explicat ce era de facut,e alegerea si dreptul lui sa faca reclamatie!!!Bafta si respect!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doru_alex_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 13:46)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 338, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 302.8
Votes: 9

Post Posted: 25-01-2012, 13:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

X-M3N wrote:
Stiu asta,dar a gresit si Spanker,mai gresim si noi ceilalti...Oricum e nevoie doar sa schimbi cfg-ul..Si foarte bine ca joaca,cu pozele stiu cum e,dar mai bine asa decat banat degeaba ca pe alte servere:),e ok doru,am jucat cu el aseara,e foarte-foarte de treaba,eu doar i-am explicat ce era de facut,e alegerea si dreptul lui sa faca reclamatie!!!Bafta si respect!!!


nu am reusit sa il mai fac....a trebuit instalat din nou....si poate nu ar fii asta problema ! nici macar nu a asteptat 2 min sa ii trimit pozele , si colac peste pupaza imi spune ca am cod dar nici nu se uita la toate pozele ! mi-a facut si demo si eu cred ca se vede mult mai usor in demo decat in poze ca nu am cod .....deci banul nu a fost pt demo ....a fost pt poze ! sincer , pana acum 1 luna nu mai jucasem cs de aproximativ 5 ani ....si i-am spus si lui spanker ....daca imi da ban sa stiu ca nici nu mai instalez cs pt ca pe alt server nu joc.....imi place aici .....multumesc

ps : greseala e omeneasca , dar ce a facut el nu este greseala !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spanker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 19:18)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 50, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 72.8
Votes: 3

 
Post Posted: 25-01-2012, 14:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doru ai intarziat cu pozele cam mult si de aia tiam dat ban si destroy .. eu eram pe mess stai linistit pe urma dupa ce am vazut ca am gresit am incercat sa te ajut sa repari cs.. si u vii cu reclamatie..,. daca nu e greseala ce e?
daca era rea intentie nu iti scoteam nici banu si nici nu incercam sa te ajut sa iti fac csu asa ca..





60S wrote:
x-m3n tin sa te contrazic .....reclamatia asta nu e pt. nimic totusi gandestete ca unui om nevinovat i s-a stricat cs`u. doru joaca aproape zilnic/ zilnic i se fac poze si este anuntat...noi automat ne uitam logic dar punete putin in situatia lui si gandestete sa joci pe un server si sa fi pozat de fiecare admin in parte devine putin stresant la un moment dat dar sa tinem cont ca el tot joaca in continuare pe serveru` asta ....dc?.. probabil are cv. de demonstrat; regulile sunt reguli oricarui player i se pot face cate poze/demouri vrea un admin pe zi....dar cum am spus anterior el joaca in continuare. iar din cand in cand un schimb de pareri intre admini nu strica "ce parere ai de ......?";"l-ati mai verificat pe ...?


atunci mi sa parut ca are ceva si iam facut poze acum nu intreb admini daca a verificat pe cutare ca sunt multi playeri care joaca zilnic ok?


eu nu sunt non-stop pe sv ca tine .. unii mai au si treaba..



LE: si am vb su cu prophet pe mess iam dat un demo cu el sa vada daca e ceva ca eu nu eram sigur dar nu a avut timp sa se uite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doru_alex_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 13:46)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 338, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 302.8
Votes: 9

Post Posted: 25-01-2012, 16:32:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spanker wrote:
doru ai intarziat cu pozele cam mult si de aia tiam dat ban si destroy .. eu eram pe mess stai linistit pe urma dupa ce am vazut ca am gresit am incercat sa te ajut sa repari cs.. si u vii cu reclamatie..,. daca nu e greseala ce e?
daca era rea intentie nu iti scoteam nici banu si nici nu incercam sa te ajut sa iti fac csu asa ca..


domne , problema e in felul urmator ! eu , in momentul in care mi-ai facut poze am inceput sa rad si am spus ca trecusera vreo 2-3 zile de la ultimele poze ! si am spus hai sa ti le dau ! am conectat mess'u si tu nu erai ONLINE ! oricum am ip dinamic.....deci daca intradevar aveam cod intram cu alt nume si asta era . de ce spun ca nu e o greseala ? fleosc de exemplu mi-a dat ban , si a vazut ca nu am cod la scos . in schimb tu dai destroy inainte sa vezi pozele ! adica , EXCES DE ZEL , parerea mea ! si frate sincer sa fiu prin aceasta reclamatie a vazut lumea , sper ca EU CHIAR NU JOC CU CODURI ! chiar daca am avut scor de 30-0 si erau 2 admini pe server , altadata am 15-13 ! poate nu am chef de joc si joc la misto ! asta chiar nu e un motiv sa iau ban pt coduri ! bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spanker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 19:18)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 50, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 72.8
Votes: 3

 
Post Posted: 25-01-2012, 16:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omule u vb romaneste?
tiam zis ca u ai intarziat cam mult cu pozele si de aia tiam dat destroy si ban ok?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doru_alex_23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2015 13:46)
Joined: 27 Dec 2011
Posts: 338, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 302.8
Votes: 9

Post Posted: 25-01-2012, 19:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spanker wrote:
omule u vb romaneste?
tiam zis ca u ai intarziat cam mult cu pozele si de aia tiam dat destroy si ban ok?


dar tu citesti romaneste ? in momentul in care mi-ai facut poze am intrat pe mess si ti-am dat add ! am vazut ca nu raspunzi pe mess si am incercat sa intru pe cs dar .....era praf !

eu ma opresc aici ! bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 19-02-2012, 17:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog un Owner sa ofere un raspuns final si sa inchida acest topic!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 20-02-2012, 16:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doru_alex_23 wrote:
Spanker wrote:
doru ai intarziat cu pozele cam mult si de aia tiam dat ban si destroy .. eu eram pe mess stai linistit pe urma dupa ce am vazut ca am gresit am incercat sa te ajut sa repari cs.. si u vii cu reclamatie..,. daca nu e greseala ce e?
daca era rea intentie nu iti scoteam nici banu si nici nu incercam sa te ajut sa iti fac csu asa ca..


domne , problema e in felul urmator ! eu , in momentul in care mi-ai facut poze am inceput sa rad si am spus ca trecusera vreo 2-3 zile de la ultimele poze ! si am spus hai sa ti le dau ! am conectat mess'u si tu nu erai ONLINE ! oricum am ip dinamic.....deci daca intradevar aveam cod intram cu alt nume si asta era . de ce spun ca nu e o greseala ? fleosc de exemplu mi-a dat ban , si a vazut ca nu am cod la scos . in schimb tu dai destroy inainte sa vezi pozele ! adica , EXCES DE ZEL , parerea mea ! si frate sincer sa fiu prin aceasta reclamatie a vazut lumea , sper ca EU CHIAR NU JOC CU CODURI ! chiar daca am avut scor de 30-0 si erau 2 admini pe server , altadata am 15-13 ! poate nu am chef de joc si joc la misto ! asta chiar nu e un motiv sa iau ban pt coduri ! bafta


Din cate am citit ... exista pro si contra la acest topic ... poate ca a gresit prin acel destroy dar poate nu. Eu unu am o regula stricta de 2 min prin care player-ul este nevoit sa-mi dea add si sa-mi dea pozele nu invers ... cauti juma de ora pozele si te trezesti ca tre` sa dai si add apoi intri iar in cs si cauti iar id-ul pe care nu l-ai memorat din prima... A gresit ca ti-a dat destroy. Si poate ca joci bine ... cu ocazia asta te feliciti si pot sa-ti spun ca noi cautam playeri ca tine din cauza ca vrem sa ridicam stilul de joc pe respawn.freakz.ro. Dar tre sa intelegi si tu ca au fost prinsi multi codati, playeri cat si admini - nu intelege gresit dar este destul de greu sa fi admin pe un server de respawn. Eu nu ii condamn judecata ca a fost putin sceptic.
In concluzie ... ai facut un mare show pentru un destroy care se putea repara usor. Nu e ca si cum ti-ar fi stricat pc-ul si numai poti face nimic.

Ai specificat ca ai ip dinamic pana la ora actuala esti deja pe server si sper sa joci la fel de bine sa le arati ca nu esti codat - nu am ce masuri sa iau odata ce Spanker a realizat singur greseala si a incercat sa te si ajute....

CLOSED !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 20 February 2012 14:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-05-2024, 23:15:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x