User
Pass
2FA
 
 

2 banuri aiurea

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message522
wdy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2012 16:08)
Joined: 27 Apr 2011
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 66.1
Votes: 3

Post Posted: 29-01-2012, 00:43:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am primit ban de 2 ori in locul unui gag sub numele de "Cox".....am anuntat un codat prin say_team@ in momentul in care am vazut k admini de pe server nu ii itereseau sau dormeau...erau 2(cretu si x-men)..nu se ocupa nici unu....si asta in general dak anunti bine dak nu...dorm in post:))....prophet sactioneazai cumva k apoi se invata asa....u sti mai bine...it las si 2 poze....http://postimage.org/image/sb50k3ox7/......http://postimage.org/image/7dz05ngtx/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CuarTz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 22:38)
Joined: 04 Dec 2011
Posts: 303, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 142.6
Votes: 11

Post Posted: 29-01-2012, 00:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cox la tn a anunta un codat e cva de genu "xmen in **** mea nu vezi ca ala are aim"? ai primit ban 120 de la cretu sau de la cristi ,chiar nu am fost atent ,pentru limbaj si ai reintrat asa ca eu tiam dat ban 300min . Ne vedem maine de dimineata pe sv poate inveti sa fi civilizat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 29-01-2012, 01:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sta chiar asa treaba!!! Ai anuntat codatul...Eram 5 admini,dintre care Malasorte se uita pe el (i-a si dat ban si destroy)...Tu ai zis ceva de genul "x-m3n esti prost sau faci pe prostul,nu il vezi pe ala?"(ceva de genul ai zis,nu mai retin exact) si ti-am dat ban 120 de minute!!!Apoi ai intrat si ai zis nu stiu ce si ai luat ban de la Cuartz!!!! Nu stiu daca ai zis tu care e codatul,nu stiu daca i-ai dat numele (nu am fost atent)!!! Dar nu se vorbeste asa si interesul ni-l dam....Se face intai demo si apoi se da comanda de destroy sau censure sau etc si apoi ban!!! Din pacate tu,un personaj aparut de nicaieri,ai intrat sa jignesti si sa fi cu gura mare!!! Pentru alte detalii rog un Owner sa verifice logs!!!Si nu imi mai faceti reclamatii aiurea si degeaba ca decad in ochii Ownerilor din cauza frustrarilor voastre de moment sau de fiecare zi!!!Daca sunteti incapabili sa va abtineti nu mai intrati...Daca vrei sa vi sa joci linistit bine,daca nu,la revedere,nu am nevoie de recalcitranti pe server!!!



P.S.: Si Cretzu nu a executat nici o comanda asupra ta!!!Asa ca il reclami absolut degeaba,nu are absolut nici o legatura!!!Altcineva a dat ban!!!Si din cate stiu aprca ai primit gag 5 minute (nu mai stiu sigur)!!!






Last edited by X-M3N on 29-01-2012, 04:13:21; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cr1s5t1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-09-2012 09:00)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 78, Topics: 9
Location: Sibiu

Reputation: 59.7
Votes: 3

Post Posted: 29-01-2012, 01:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...eram vreo 5 admini pe server si unul din ei se uita pe codatul ala. Dar sa o dai tu cu replici gen "esti prost sau te faci ca nu-l vezi pe ala cu aim?", ti se pare un mod civilizat de a anunta un codat? In plus de asta inainte sa iei ban puteai sa dai si /regulament in chat si sa-l citesti:
1.Acolo scrie clar ca nu ai voie sa iei adminii la raspundere pt actiunile lor.
2. Daca se greseste ai forumul pt reclamatii, nu chat-ul adminilor(U+@) care este doar pt a anunta un codat.
Si dupa ce ai luat primul ban vii si spui ceva legat de mama unuia dintre noi, nu stiu exact la cine te-ai referit, insa si eu ma pregateam sa-ti dau Ban daca nu o facea altcineva.
Sa verifice cineva in logs "vocabularul" acestui domn pentru a vedea ca nu e o conspiratie a adminilor impotriva lui si ca Ban-urile le-a luat pe merit.




Si vezi ca prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi, profita pana pleci...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
malasortee
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 10:09)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 72, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 5

Post Posted: 29-01-2012, 13:35:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salutare pretenasi
Problema ca de deranjeaza e ca romanu din gena e asa,stricator si vrea avioane.
De cate ori zic "Toti playerii sunt rugati sa scrie in chat /regulament" se poate verifica.
Dar voua putin va pasa...cred ca trebuie sa fiu mai aspru cu astia gen cox.
Multe multe altele prin care demonstrati si sunteti recunoscuti dintr-o mie ca sunteti romani.
Adminul raspunde cererii/raportarii de codati printr-un "ok,imd,sunt,acuma,si o gramada de replici ascunse,dar voi vedeti si scrieti cand vrei dar sa fie citit ce scrieti voi,replicile noastre sa nu fie.
Apropo de grade,prestigiu si respect sau incredere:
Xmene daca ai reclamatii aiurea pe numele tau tiparite e o problema?sau daca te stii curat si cinstit si poti demonstra ca ai fost cinstit si esti?cum sa decazi in ochii ownerilor?vezi-ti de treaba xmenele dati silinta cum o faci si acuma...fricosule -.
Va salut si multumesc ca am putut interveni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 30-01-2012, 22:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am gasit si eu in logs faza:


00:26:28 <VALVE_ID_LAN><188.24.169.26> (PLAYER) Cox : ba x men dormi ce faci nu vezi k marian are aim
00:26:36 <VALVE_ID_LAN><188.24.169.26> (PLAYER) Cox : sau faci pe prostu?

Este primul tau anunt ... si la un interval de 8 secunde vi si cu o jignire la adresa unui admin

X-m3n a actionat cum trebuie cu o sactionare de 120min.

Dar ai dat retry dupa ban ... asa ca banul ramane perment.

Si inca ceva cererea ta este sub orice critica.... nici macar prophet nu te poate ajuta la faza asta ..

CLOSED !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 30 January 2012 20:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 09:27:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x