User
Pass
2FA
 
 

HEAL PE FREAKZ
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message13383
mirelxxl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-04-2014 20:39)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 424, Topics: 36
Location: Italy

Reputation: 101.6
Votes: 5

 
Post Posted: 25-01-2012, 17:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NellyRLD wrote:
Quote:
Dintre toate clasele noi o ducem cel mai prost cu mana. Iar Grounding are 15 sec cd, si 35 sec cd cu glyph (care nu e folosit in pvp).

Acum 2 zile pe la 2400 mmr am stat 40 min cu shaman war la 2v2 si iti zic eu ca mana nu e nici cea mai mica problema, rezista mai bine ca un druid si nici macar nu dadeam pe el.

Daca shamanii o duc rau cu mana, atunci paladinii cum o duc? inimaginabil de rau sau cum.


nu te lua de shamani ca vei fi injurat -



http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/M%C3%A1rshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshl%C3%B3l/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 26-01-2012, 19:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati cu offtopicul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pheribe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2012 21:54)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 31-01-2012, 15:44:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhay25 wrote:
unora la place pvp altora pve, eu prefer pve cu ce am zis eu acolo nu inseamna k am pupat pe cineva in cur ...dute si joaca pe mo**r si vezi acolo clase buguite (nervosi mai sunt uni)


Tu de unde sti de clase buguite pe mo**r ( orice ar fi vrut sa insemne asta ) ? Cumva ai jucat pe acolo, iar nubii ti-au crapat capul in "cin'shpe" si ai adaugat tu "vezi dom'ne, mo**r are clasele buguite ", dar trebuia sa mai si adaugi : "vezi domn'ne, mo**r are clasele buguite fiindca eu nu stiu sa joc si trebuie sa caut o scuza".
Nu te lega de alt server daca n-ai nici o treaba cu el, era vorba de Freakz, nicidecum de alt server.
PS: Ti-am vazut nick-ul pe forumul "celorlalti", ai intrat si tu acolo ca "chilotii'n cur", cu o intrebare pe care i-ai "omorat" pe toti.
On-topic : Din cate stiu eu, atunci cand s-a lansat 4.0.6 pe Blizzard, majoritatea priestiilor erau Discipline, chiar si in PvE, din cauza absorbului foarte ridicat, puteai tine scut pe tank pentru putin timp cat ti se incarca mana, si oricum, ramaneai foarte greu fara mana ca Discipline. Dar pe langa asta, heal-ul nu era asa de mare cum este pe Freakz, ceva nu este bine la calcule cu siguranta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 31-01-2012, 23:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceva este muult prea clar !


Am facut si eu un topic acum cateva zile si am zis foarte accentuat :


TOTUL MERGE BINE , CLASELE RULEAZA OK , DAR UNDEVA ESTE CEVA DUBIOS .

NU GASESC BUGURI , DAR TOTUSI PALACU NU DA PIC DE HEAL , TRANSPIR ORE INTREGI SA REUSESC SA FAC +2.2k PE PALA HOLY LA 2vs2.

Sunt printre foarte putinii care mai joaca aceasta clasa !


Sincer apreciez pe cei care mai joaca inca Pala Holy !

Ma uitam astazi de dimineata prin sw/ogg cati pala holy sunt si surpriza : ma simteam cam singur printre ceilalti !

Ieri tocmai am dat leave team in urma ultimului fix al Warrior-ului , -20% ragging blow etc. Abea faceam asa rating si scor greu DAR dupa acest fix... parca mi-a pus cu sare pe rana !
Pe mine ca healer m-a afectat si mai rau decat pe el pentru ca nu ma tine mana / cd`s sa il tin in viata cand un priest sta 70-80% mana fara probleme si da heal lejer !
Toate astea m-au impins sa dau leave team.. doarece de la 2.3k am ajuns la 2.1 k nu mai reuseam sa batem decat NUBI efectiv .
Acum ma tot gandesc oare cu ce sa fac arene.. pentru ca toata lumea se fereste de holy. !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 01-02-2012, 00:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu ati observat, am mai reparat 1-2 la rdrud/rsham, si o sa fie fixuri la clasele astea(daca se mai gasesc buguri importante) in fiecare changelog. Am cautat la paladin, niciun bug report Raised eyebrow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2013 22:13)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 307, Topics: 42
Location: Europe

Reputation: 124.6
Votes: 7

 
Post Posted: 01-02-2012, 02:06:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Daca nu ati observat, am mai reparat 1-2 la rdrud/rsham, si o sa fie fixuri la clasele astea(daca se mai gasesc buguri importante) /:)


Multam, s-au observat si in changelogs si ingame :)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tetragrammaton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2013 10:16)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 87, Topics: 12
Location: Cluj - Napoca

Reputation: 87.8
Votes: 4

Post Posted: 01-02-2012, 12:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Squenk wrote:
Ceva este muult prea clar !


Am facut si eu un topic acum cateva zile si am zis foarte accentuat :


TOTUL MERGE BINE , CLASELE RULEAZA OK , DAR UNDEVA ESTE CEVA DUBIOS .

NU GASESC BUGURI , DAR TOTUSI PALACU NU DA PIC DE HEAL , TRANSPIR ORE INTREGI SA REUSESC SA FAC +2.2k PE PALA HOLY LA 2vs2.

Sunt printre foarte putinii care mai joaca aceasta clasa !


Sincer apreciez pe cei care mai joaca inca Pala Holy !

Ma uitam astazi de dimineata prin sw/ogg cati pala holy sunt si surpriza : ma simteam cam singur printre ceilalti !

Ieri tocmai am dat leave team in urma ultimului fix al Warrior-ului , -20% ragging blow etc. Abea faceam asa rating si scor greu DAR dupa acest fix... parca mi-a pus cu sare pe rana !
Pe mine ca healer m-a afectat si mai rau decat pe el pentru ca nu ma tine mana / cd`s sa il tin in viata cand un priest sta 70-80% mana fara probleme si da heal lejer !
Toate astea m-au impins sa dau leave team.. doarece de la 2.3k am ajuns la 2.1 k nu mai reuseam sa batem decat NUBI efectiv .
Acum ma tot gandesc oare cu ce sa fac arene.. pentru ca toata lumea se fereste de holy. !


Daca tot spui ca nu bati decat noobi .... bate tu te rog 2x dk blood .... o.0 sau ceva si mai naspa bate tu daca poti resto dudu cu prot pala ( fara suparare ca ma leg de paladini ..... dar prot pala da un dita mai healu ....... de efectiv nu ai ce sa-i faci ...... )

Eu unul am boala pe prot pala si pe blood dk ca se healuiesc extrem de mult .........



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-STORMLORD-

[Creep]



Status: Offline
(since 25-10-2013 01:12)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 891, Topics: 77
Location: Saudi Arabia

Reputation: 194.3
Votes: 8

Post Posted: 01-02-2012, 13:29:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tetragrammaton wrote:
Squenk wrote:
Ceva este muult prea clar !


Am facut si eu un topic acum cateva zile si am zis foarte accentuat :


TOTUL MERGE BINE , CLASELE RULEAZA OK , DAR UNDEVA ESTE CEVA DUBIOS .

NU GASESC BUGURI , DAR TOTUSI PALACU NU DA PIC DE HEAL , TRANSPIR ORE INTREGI SA REUSESC SA FAC +2.2k PE PALA HOLY LA 2vs2.

Sunt printre foarte putinii care mai joaca aceasta clasa !


Sincer apreciez pe cei care mai joaca inca Pala Holy !

Ma uitam astazi de dimineata prin sw/ogg cati pala holy sunt si surpriza : ma simteam cam singur printre ceilalti !

Ieri tocmai am dat leave team in urma ultimului fix al Warrior-ului , -20% ragging blow etc. Abea faceam asa rating si scor greu DAR dupa acest fix... parca mi-a pus cu sare pe rana !
Pe mine ca healer m-a afectat si mai rau decat pe el pentru ca nu ma tine mana / cd`s sa il tin in viata cand un priest sta 70-80% mana fara probleme si da heal lejer !
Toate astea m-au impins sa dau leave team.. doarece de la 2.3k am ajuns la 2.1 k nu mai reuseam sa batem decat NUBI efectiv .
Acum ma tot gandesc oare cu ce sa fac arene.. pentru ca toata lumea se fereste de holy. !


Daca tot spui ca nu bati decat noobi .... bate tu te rog 2x dk blood .... o.0 sau ceva si mai naspa bate tu daca poti resto dudu cu prot pala ( fara suparare ca ma leg de paladini ..... dar prot pala da un dita mai healu ....... de efectiv nu ai ce sa-i faci ...... )

Eu unul am boala pe prot pala si pe blood dk ca se healuiesc extrem de mult .........


Pune un hunter pe ei sa vezi ce crapa, mai ales dk-ul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tetragrammaton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2013 10:16)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 87, Topics: 12
Location: Cluj - Napoca

Reputation: 87.8
Votes: 4

Post Posted: 01-02-2012, 14:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-STORMLORD- wrote:
tetragrammaton wrote:
Squenk wrote:
Ceva este muult prea clar !


Am facut si eu un topic acum cateva zile si am zis foarte accentuat :


TOTUL MERGE BINE , CLASELE RULEAZA OK , DAR UNDEVA ESTE CEVA DUBIOS .

NU GASESC BUGURI , DAR TOTUSI PALACU NU DA PIC DE HEAL , TRANSPIR ORE INTREGI SA REUSESC SA FAC +2.2k PE PALA HOLY LA 2vs2.

Sunt printre foarte putinii care mai joaca aceasta clasa !


Sincer apreciez pe cei care mai joaca inca Pala Holy !

Ma uitam astazi de dimineata prin sw/ogg cati pala holy sunt si surpriza : ma simteam cam singur printre ceilalti !

Ieri tocmai am dat leave team in urma ultimului fix al Warrior-ului , -20% ragging blow etc. Abea faceam asa rating si scor greu DAR dupa acest fix... parca mi-a pus cu sare pe rana !
Pe mine ca healer m-a afectat si mai rau decat pe el pentru ca nu ma tine mana / cd`s sa il tin in viata cand un priest sta 70-80% mana fara probleme si da heal lejer !
Toate astea m-au impins sa dau leave team.. doarece de la 2.3k am ajuns la 2.1 k nu mai reuseam sa batem decat NUBI efectiv .
Acum ma tot gandesc oare cu ce sa fac arene.. pentru ca toata lumea se fereste de holy. !


Daca tot spui ca nu bati decat noobi .... bate tu te rog 2x dk blood .... o.0 sau ceva si mai naspa bate tu daca poti resto dudu cu prot pala ( fara suparare ca ma leg de paladini ..... dar prot pala da un dita mai healu ....... de efectiv nu ai ce sa-i faci ...... )

Eu unul am boala pe prot pala si pe blood dk ca se healuiesc extrem de mult .........


Pune un hunter pe ei sa vezi ce crapa, mai ales dk-ul.


Eu joc in arena Mage Rogue ..... si nu ii putem bate o.0 ....... eu full vicious fara arma ..... si el abia acum isi ia offparts de vicious dar totusi ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 01-02-2012, 15:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Daca nu ati observat, am mai reparat 1-2 la rdrud/rsham, si o sa fie fixuri la clasele astea(daca se mai gasesc buguri importante) in fiecare changelog. Am cautat la paladin, niciun bug report Raised eyebrow


Cum naiba sa gasesti "Bug report , la paladin" cand nimeni nu joaca pe holy...decat foaaarte putini.. !

Nu mai sunt cei care au jucat ani intregi pe aceasta clasa ca sa se poata pronunta in privinta lui.

Eu joc doar de cateva luni nu ma pot pronunta.. la vreun bug .. dar zic doar ca nu merge deloc cum trebuie .


A 10 a mia oara :

PALADINUL MERGE BINE , NU SUNT BUGURI , DAR NU DA HEAL !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 01-02-2012, 15:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Squenk wrote:
Zohlomg wrote:
Daca nu ati observat, am mai reparat 1-2 la rdrud/rsham, si o sa fie fixuri la clasele astea(daca se mai gasesc buguri importante) in fiecare changelog. Am cautat la paladin, niciun bug report Raised eyebrow


Cum naiba sa gasesti "Bug report , la paladin" cand nimeni nu joaca pe holy...decat foaaarte putini.. !

Nu mai sunt cei care au jucat ani intregi pe aceasta clasa ca sa se poata pronunta in privinta lui.

Eu joc doar de cateva luni nu ma pot pronunta.. la vreun bug .. dar zic doar ca nu merge deloc cum trebuie .


A 10 a mia oara :

PALADINUL MERGE BINE , NU SUNT BUGURI , DAR NU DA HEAL !


Ai dreptate, paladinul holy merge foarte bine, ultimul bug, ala cu cleanse, a fost rezolvat nu de mult si alt bug nu am sesizat.
Ziceai intr-un post mai sus ca transpiri tot pana faci 2.2k la 2v2, din ce ai mai scris tu acolo am dedus ca faceai cu un warr fury si din cate vad joci pe genesis.
Pot sa iti zic atat, pe evolution am facut 2.1k cu arms si cu feral si aici din 10 joinuri la 2k+ rate pici cu 2 teamuri diferite.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ACHT

[Assasin]



Status: Offline
(since 18-03-2015 15:26)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 3847, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 129.1
Votes: 42

 
Post Posted: 02-02-2012, 17:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mirelxxl wrote:
FrostBlaze wrote:
putine pope


Off: Go to school -
Shamanu e greu de jucat, toteme alea alea...mie unu nu imi place; poate si celorlalti ! nu ca e slab

On: Nu e chestia de asta dar ma deranjeaza stii, mai mult numele topicului care poate e facut de un player care n-a vazut oficialu', ca vezi doamne, a vazut videos pe youtube... dpriestu da mult heal dar nu tine cont ca acel heal costa mana (flash heal), pe cand el (druidu) da din hots ( 0 mana cost ) cat da priestu' ! Joc si priest si druid dar sincer...prefer druid ( http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mirelcr )

Credeam ca numai pe blizz sunt copii de 10 ani care umplu forumu cu topicuri gen ''nerf priest'' , ''mana burn is OP'' OR - ''A caster that never casts'' /point fmage


Off:Tu ai la semnatura un character de lvl 70 de pe blizz. Asta inseamna ca ai avut si tu 50 de lei si ai luat TBCu'. Esti doar un wannabee, ai vazut oficialu' si tu dand inspect altora jalnicule.

On: N-am mai facut arene aici de mult, dar am vazut pe cineva de aici pe x-fire. Juca pe la 1800 rating, si din cate am observat era ca si cum ar fi fost in PVE. N-au unii treaba cu CC-urile. Parerea mea este ca cei care se plang de healing, habar n-au sa faca CC.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mirelxxl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-04-2014 20:39)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 424, Topics: 36
Location: Italy

Reputation: 101.6
Votes: 5

 
Post Posted: 02-02-2012, 18:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACHT wrote:
mirelxxl wrote:
FrostBlaze wrote:
putine pope


Off: Go to school -
Shamanu e greu de jucat, toteme alea alea...mie unu nu imi place; poate si celorlalti ! nu ca e slab

On: Nu e chestia de asta dar ma deranjeaza stii, mai mult numele topicului care poate e facut de un player care n-a vazut oficialu', ca vezi doamne, a vazut videos pe youtube... dpriestu da mult heal dar nu tine cont ca acel heal costa mana (flash heal), pe cand el (druidu) da din hots ( 0 mana cost ) cat da priestu' ! Joc si priest si druid dar sincer...prefer druid ( http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mirelcr )

Credeam ca numai pe blizz sunt copii de 10 ani care umplu forumu cu topicuri gen ''nerf priest'' , ''mana burn is OP'' OR - ''A caster that never casts'' /point fmage


Off:Tu ai la semnatura un character de lvl 70 de pe blizz. Asta inseamna ca ai avut si tu 50 de lei si ai luat TBCu'. Esti doar un wannabee, ai vazut oficialu' si tu dand inspect altora jalnicule.

On: N-am mai facut arene aici de mult, dar am vazut pe cineva de aici pe x-fire. Juca pe la 1800 rating, si din cate am observat era ca si cum ar fi fost in PVE. N-au unii treaba cu CC-urile. Parerea mea este ca cei care se plang de healing, habar n-au sa faca CC.



am luat ban pe main account asta-vara jalnicule si inca ma gandesc daca ma apuc din nou de blizz sau nu
si contu e cataclysm upgraded numa ca nam nici bani (gold) de fly trainer sa zbor in northrend nici pofta de wow care o aveam odata (mai ales cand vad ce expansion urmeaza)
so... cry some more
ah si inca ceva...lucrez pe euro nu pe lei

chiar daca iau warn, nu puteam sa nu ii raspund astuia - (nu suport bagatorii de seama aka "fani")



http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/M%C3%A1rshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshl%C3%B3l/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ACHT

[Assasin]



Status: Offline
(since 18-03-2015 15:26)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 3847, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 129.1
Votes: 42

 
Post Posted: 03-02-2012, 00:23:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="mirelxxl"][quote="ACHT"]
mirelxxl wrote:
FrostBlaze wrote:
putine pope



am luat ban pe main account asta-vara jalnicule si inca ma gandesc daca ma apuc din nou de blizz sau nu
si contu e cataclysm upgraded numa ca nam nici bani (gold) de fly trainer sa zbor in northrend nici pofta de wow care o aveam odata (mai ales cand vad ce expansion urmeaza)
so... cry some more
ah si inca ceva...lucrez pe euro nu pe lei

chiar daca iau warn, nu puteam sa nu ii raspund astuia - (nu suport bagatorii de seama aka "fani")


off: Ai recent activity 4 days ago. Mirelxxl invata sa minti.

LOL @ "lucrez pe euro" - stergi babe la c*r much?


On-topic: @Squenk, holy paladins chiar sunt rari, fata de LK.

Off: ati vazut ce bug a fost azi pe blizz la ret pala? Dadea one-shot la orice astazi, acum au simtit si ei cam ce simte un fury warrior pe freakz zilnic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cherosh

[Warrior Junkie]



Status: Offline
(since 09-09-2019 08:00)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 458, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 179.9
Votes: 14

   
Post Posted: 03-02-2012, 00:42:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="ACHT"][quote="mirelxxl"]
ACHT wrote:
mirelxxl wrote:
FrostBlaze wrote:
putine pope



am luat ban pe main account asta-vara jalnicule si inca ma gandesc daca ma apuc din nou de blizz sau nu
si contu e cataclysm upgraded numa ca nam nici bani (gold) de fly trainer sa zbor in northrend nici pofta de wow care o aveam odata (mai ales cand vad ce expansion urmeaza)
so... cry some more
ah si inca ceva...lucrez pe euro nu pe lei

chiar daca iau warn, nu puteam sa nu ii raspund astuia - (nu suport bagatorii de seama aka "fani")


off: Ai recent activity 4 days ago. Mirelxxl invata sa minti.

LOL @ "lucrez pe euro" - stergi babe la c*r much?


On-topic: @Squenk, holy paladins chiar sunt rari, fata de LK.

Off: ati vazut ce bug a fost azi pe blizz la ret pala? Dadea one-shot la orice astazi, acum au simtit si ei cam ce simte un fury warrior pe freakz zilnic.


Da, numai ca warrioru fury nu da 200k DPS cum a dat un retri pala la Ultraxion...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 03-06-2024, 16:48:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password