User
Pass
2FA
 
 

Mute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message885
Mupy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2013 17:32)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

 
Post Posted: 09-02-2012, 20:11:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Bolt
Data/ora: 20:17
Detalii: Nu il stiu, se baga in seama cu mine, n-am vb cu el niciodata, decat la un post in care a comentat binenteles ceva depre mine. El crede ca trebuie sa stiu toti randomii de pe serverele pe care am umblat. Si da "*** pupincurist clicker", ce poate sa zica omu...de parca am jucat cu el arene sau ceva, sau i-am explicat cum joc, dar omu trebuie sa se bage in seama. Stiu ca nu a zis cine stie ce jigniri dar la copii ca astia care se baga cu toata lumea in seama merita mute.
Screenshot: http://tinypic.com/view.php?pic=2qj9co0&&s=5
Realm: Genesis




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 09-02-2012, 20:38:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dodyionut wrote:


V-ati cam smekerit voi asa. Niste ***** cu ochii ca voi, va bagati in seama degeaba, si pe urma umad?expresie de dobitoci nu alta.Cand o sa vii tu sa ma bati in arena si o sa-mi demonstrezi ca sunt slab, cum incerca alt random intr-un topic de al meu, atunci mi se pare normal sa te bagi in seama cu mn, pana atunci trebuie sa intelegi ca eu si toti ceilalti cu care te bagi in seama nu dam 2 bani pe tine/altii ca tine.



Ti-am raspuns pentru asta, desteptule. Ti-am spus "Mupy, u mad sir" pentru ca ai inceput sa dai enrage ca te batea warr/hunter in arene , soo..yea, ***. Puteam sa jur ca o sa fugi repede pe forum , cand ti-am spus chestiile alea=) am vazut ca ai luat ban pe forum, ti-am spus in-game. Tot eu sunt copilul care plange?

Btw, pana la urma te-ai ofticat ca nu "te-a pus un random la best class" . "Din cate stiu mistrie juca pe evo nu pe genesis" . Nop, a jucat si aici si a facut scor mai bun decat tine in iteme albastre, zeu mic. Daca iau mute, macar stiu ca am facut-o ca sa fac un copil sa planga ;D



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mupy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2013 17:32)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

 
Post Posted: 09-02-2012, 21:01:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca ai probleme serioase copile din cate vad. In primul rand cand am vorbit eu cu tine "ca luam enrage ca ma batea nush cine in arena"? Da, am fugit repede pe forum ca de la un timp numai randomi se baga in seama cu mine, chit ca nu ii cunosc. Vedetiva de treaba voastra. Da, m-am ofticat maxim ca nu ma crede o mizerie ca tine lock bun. Si nu ma intereseaza ce a facut mistrie si ce nu, sa nu cumva sa crezi ca ma faci gelos ca zici de mistrie:(...esti un copil de 12 ani care te zbati ca un nimic, te bagi in seama cu toata lumea vad si care nu reusesti sa faci mai nimic prin posturile/***** pe care le zici+(cand mai faci afirmatii de genu, ala e mai bun ca tine, ala te-a batut, eu te-am batut, adu si dovezi, altfel esti un nimic). "Ai facut-o ca un copil sa planga". Mult plang...dc plang nu stiu...dar daca zici tu asa e...poate pentru ca nu dau 2 bani pe tine, nu stiu cine esti.





Last edited by Mupy on 09-02-2012, 21:04:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 09-02-2012, 21:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai mult ma insulti tu decat am facut-o eu =( in propria ta reclamatie. ntz ntz


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
doru15

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 01-02-2022 14:29)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 3251, Topics: 303
Location: Romania

Reputation: 1145.3
Votes: 97

     
Post Posted: 10-02-2012, 00:46:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Muted


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by doru15, 09 February 2012 22:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 19:29:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x