User
Pass
2FA
 
 

!!! Subiect !!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message407
boby_say

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2012 13:47)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 32, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2012, 20:36:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat :
- Numele tau : boby
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate : acum 10 min
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
- IP-ul tau / SteamID-ul tau


imi cer scuze ca nu am facut reclamatia dupa model...stiu ca asa trebe, dar nu vreau sa fac iar mare branza .. doresc doar ca ownerii sa impuna niste reguli mai stricte celor care au functii..

azi...nu dau nume ca nu vreau iar scandal.. am scris pe server "x-men are coduri" .. toata lumea a ras, stiind ca x-men e prietenul nostru si nu are coduri..si mai ales ca el e online 25 de ore pe zi doar ca sa caute codatii...si se gaseste un admin care vad ca doar de cateva zile are admin, sa imi dea Gag 10 min - ..

nu vreau scandal sau chestii de genu...vreau doar sa fie trasi la raspundere daca dau gag/kick/slay sau ban pt orice prostie .. ca deja nu mai intra lumea din placere pe server, sau nu mai putem vorbi, ca isi gaseste unu cu admin sa ne dea gag ..aceeasi problema am intampinat`o si pe R1 .. ca un admin bloca scara pe de_nuke 4 ture la rand...tot eu luasem gag pt ca i`am zis sa nu profite de functia care o are ...

doar la noi se intampla -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CuarTz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 22:38)
Joined: 04 Dec 2011
Posts: 303, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 142.6
Votes: 11

Post Posted: 11-02-2012, 20:48:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

boby gagul lai meritat chit ca a fost o gluma sau nu ...
si daca tot nu zici nume dc ai zis faza cu de cateva zile admin Thinking



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cr1s5t1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-09-2012 09:00)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 78, Topics: 9
Location: Sibiu

Reputation: 59.7
Votes: 3

Post Posted: 11-02-2012, 21:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Boby daca zici ca adminul e nou nu avea de unde sa stie ca tu ai glumit sau ca il cunosti pe X-M3N, deci a procedat corect cu gag-ul. Si eu daca as fi un admin nou probabil as fi facut aceasi chestie si daca as fi fost in locul probabil m-as fi enervat pe moment.
Acum inteleg ca esti suparat pentru chestia de pe r1 dar pentru gag-ul asta nu ai de ce sa fi revoltat.




Si vezi ca prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi, profita pana pleci...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boby_say

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2012 13:47)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 32, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2012, 22:29:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

problema e ca ne stim [eu cu cel care mi`a dat gag] .. amandoi suntem vechi pe server ... cam 5 persoane au ras cand am zis chestia aia...inclusiv el .. iar din cati admini au fost, tocmai el s`a gasit sa imi dea gag ..

pe mine ma roade ca sunt admini care nu au activitate si dau gag/slay/kick aiurea...eu joc de ceva vreme aici si ma cam stiu cu toata lumea pe server [jucatorii care intra zilnic] .. si cred ca se stie ca eu anuntz tot timpu` codatii cu @ .. si cred ca sunt primul care daca a vazut un speed pe server sau ceva de genu, a si dat @ mesaj ..

si chiar acum 2 zile m`am cam enervat pe server ca pazeam singur bomba, si Malasorte [toata stima pt el] .. mi`a zis sa ma calmez ...si vazand ca tzin singur Bomba Place`ul la A pe dust2 .. nu mi`a dat gag, ci s`a bagat si el Counter si m`a ajutat sa tin la A ..

asta vreau sa subliniez, ca sunt admini care desi au functie nu profia de treaba asta .. dar sunt altii care au admin si deja se cred Zei` .. lumea e a lor` ..

infine, inchideti topicul ca nu vreau sa ma cert cu nimeni ca abia am reusit sa ma acomodez pe server cu adminii, cum ca nu`s codat -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 12-02-2012, 02:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa imi spun si eu aprerea!!!Eu mi-am dat seama ca glumeste,dar totusi pe viitor sa alegi un mod de a bate apropo la asta sau zici gluma pe U@ sa o vada numai adminii!!!Iar gagul trebuia dat cand ai zis prima data ca am cod,nu dupa ce ai fsot intrebat ce ai zis (pentru mai multa siguranta se poate vedea in logs)!!Dar inchideti totpicul nu e cazul pentru o reclamatie!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 12-02-2012, 10:26:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest topil o sa fie inchis dar nu inainte sa subliniez. Eu zic, inainte sa mai bagam si mai multe reguli pentru adminii acestui server, playeri ar trebui sa respecte reguliile simple pe care le au. Si anume, codatii se anunta doar pe admin chat. Prin urmare, acel admin care e asa cum zici nou, are tot dreptul sa iti dea gag si nu este deloc aiurea si fara rost pentru ca el respecte anumite reguli si isi face datoria cat mai bine pentru el cat si pentru voi.

CLOSED !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 12 February 2012 08:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-06-2024, 11:08:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password