User
Pass
2FA
 
 

Destroy |-|udba
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2473
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 17:31:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau sa stiu dc si dovada ca iar postez pe aici ....
nick Hudba
harta - nu o stiu
14/2/2012 - 17:42

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ndrey M

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2016 01:45)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 3
Location: Bistrita

Reputation: 56.3
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 17:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stii u dc...nuj la c mai faci cerere d unban....cu bunny-hop nu ai c cauta p sv asta...scurt....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 17:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ndrey M wrote:
stii u dc...nuj la c mai faci cerere d unban....cu bunny-hop nu ai c cauta p sv asta...scurt....




CE BHOP MA?

EU JOC DEATHRUN SI BHOP PE SERVERE ....DEASTA STIU.

NU AM NICI UN SCRIPT PT ALEA

TU NICI MACAR NU STI CUM SE JOACA PE ALEA.... NU IMI DAI TU MIE DESTROY CA ASA CREZI TU CA AM SCRIPTURI.

INTRAM PE SERVER DE BHOP SI DEATHRUN SI ITI ARAT CA ACOLO NU POTI INTRA CU SCRIPTURI SI FAC TOATE HARTILE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ndrey M

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2016 01:45)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 3
Location: Bistrita

Reputation: 56.3
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 17:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma dute si abureste pe aia de pe deathrun si unde te mai joci...tocmai k te joci bhop pe alte sv-re denota k ai....deci in concluzie asa cv este interzis p acest server....ori itzi instalezi alt CS fara bunny ori joaca-te pe alea cu bhop in continuare....asta ii conditia mea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 18:02:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ndrey M wrote:
ma dute si abureste pe aia de pe deathrun si unde te mai joci...tocmai k te joci bhop pe alte sv-re denota k ai....deci in concluzie asa cv este interzis p acest server....ori itzi instalezi alt CS fara bunny ori joaca-te pe alea cu bhop in continuare....asta ii conditia mea





Cred ca esti cam ratat de felu tau....


CUM PLM DEDUCI TU CA DACA EU JOC PE ALEA AM SI SCRIPTURI


BAI COPILE INFORMEAZATE MAI BINE SI NU MA ACUZA TU PE MINE DE ***** DE CARE NICI NU STI CU CE SE MANANCA


IMI DAI CONDITII TU MIE CA NU AM VOIE NU STIU CU CE PLM



DOVEDESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TU CA AM SI ATUNCI NU MAI INTRU DE BUNAVOIEEEEE



NU CE DEDUCI TU ESTI CUMVA ISUS CRISTOS DE LE STI PE TOATE ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ndrey M

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2016 01:45)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 3
Location: Bistrita

Reputation: 56.3
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 18:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana nuj la c ai mai facut cerere d unban dak tot ai intrat iar dupa ban si nu ai asteptat o decizie..nu ai respectat regulamentul...
2 la mana dak imi vii cu limbaj deasta care lasa de dorit iti promit k u nu o sa mai joci p sv asta kt sunt io admin...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 18:30:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ndrey M wrote:
1 la mana nuj la c ai mai facut cerere d unban dak tot ai intrat iar dupa ban si nu ai asteptat o decizie..nu ai respectat regulamentul...
2 la mana dak imi vii cu limbaj deasta care lasa de dorit iti promit k u nu o sa mai joci p sv asta kt sunt io admin...






1 la mana ce decizie sa astept ? de la cine pai de abia astept sa vada demo
2 la mana da tu cine esti ma ? faci legea sau ce ? eu iti vb pe forum nu pe server de cs pe asta daca vrea imi da remove si daca nu stiai ca nickurile se schimba si joc cand vrea aia a mea asa ca stai calm.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VyRuS21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 20:06)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 161, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.9
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 18:39:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene te crezi in grupul tau de prieteni?te crezi pe mirc?pe mess cu varato??
unde te crezi de vb asa???
veai avea ban si de la mine de cate ori te prind!!
knd vb asa pe server ne jignesti pe toti nu doar pe andrei, care stiu ca nu ti-a dat ban degeaba!


- Fie ca cel mai bun sa CASTIG -!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 19:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VyRuS21 wrote:
prietene te crezi in grupul tau de prieteni?te crezi pe mirc?pe mess cu varato??
unde te crezi de vb asa???
veai avea ban si de la mine de cate ori te prind!!
knd vb asa pe server ne jignesti pe toti nu doar pe andrei, care stiu ca nu ti-a dat ban degeaba!




DA VOI CINE **** MEA VA CREDETI MA ?


MARI SMECHERI SI NU STIU EU SCRIETI SI VOI AICI CA NU AVETI DE LUCRU


ca imi dai tu ban pai si ce natia matii ma crezi ca ma speriati credeti ca asta e ultimu server de pe planeta ? sa intrati si voi pe rambase sa va jucati aici nu pe batjocura asta de server unde toti tarani au admin si se cred mari ca vai doamne am admin (tu iti dai seama ce onoare).

HAI V-AM CHISAT IN FREZA DE LABARI

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VyRuS21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 20:06)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 161, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.9
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 19:41:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amice ai faqt cea mai mare gresala din viatza ta ca ai dat reply la mesajul meu...si o sa iti dovedesc indiferent ca nu mai esti pe serverul asta iti promit !!!

Posturi unite automat, 14-02-2012, 19:41:49

amice ai faqt cea mai mare gresala din viatza ta ca ai dat reply la mesajul meu...si o sa iti dovedesc indiferent ca nu mai esti pe serverul asta iti promit !!!


- Fie ca cel mai bun sa CASTIG -!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ndrey M

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2016 01:45)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 3
Location: Bistrita

Reputation: 56.3
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 19:45:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu te consuma vyrus....nu merita soiu asta de oameni asa ceva..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 19:47:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ndrey M wrote:
nu te consuma vyrus....nu merita soiu asta de oameni asa ceva..




bai credeti ca imi faceti altceva decat sa nu joc cu |-|udba pe srv?

virus tata iti spun si unde stau daca vrei poti sa vii cu cine vrei tu daca la asta te referi ca in rest poti sa imi sugi ceva.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinicull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2013 17:30)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 132, Topics: 5
Location: Underground

Reputation: 64.1
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 19:58:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|-|udba man, nu te alarma...vad ca aveti chef de cearta pe sv...dute man intr-un bar si bea o bere....atata cs...iei o pauza
Daca decizia colegilor mei este impotriva ta, poate ca esti vinovat, poate ca nu.(daca nu erai vinovat, nu cred ca ajungeai aici)

Cert este man, ca va veni o vreme cand toti o sa dam socoteala pentru pacatele noastre.
Unii mai devreme, altii mai tarziu.
Si te rog man, nu folosi limbaj obscen , nu dai dovada ca esti om in toata regula.


FAC SITTE-URI/PROGRAME LA COMANDA CONTRA-COST.
PENTRU INFORMATII, PM.
Ma simt urmarit. Ai face bine sa te simti si tu la fel.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-02-2012, 20:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voinicull wrote:
|-|udba man, nu te alarma...vad ca aveti chef de cearta pe sv...dute man intr-un bar si bea o bere....atata cs...iei o pauza
Daca decizia colegilor mei este impotriva ta, poate ca esti vinovat, poate ca nu.(daca nu erai vinovat, nu cred ca ajungeai aici)

Cert este man, ca va veni o vreme cand toti o sa dam socoteala pentru pacatele noastre.
Unii mai devreme, altii mai tarziu.
Si te rog man, nu folosi limbaj obscen , nu dai dovada ca esti om in toata regula.




Frate daca o iei logic eu mai injuram si ma enervam atat daca eram vinovat ?


Da pai cand 2 oameni josnici decid ei ca eu nu pot juca fiinca "cred" ei ca am cod si alte abureli te cam apuca dracii.



Oricum la ce am scris pana acum nu ma astept la nici o decizie favorabila.



Daca imi vb frumos de la inceput si explica dc am primit destroy sa stau dupa 30 min sa instalez la steam s.a.m.d nu se ajungea aici.


Dupa mai intervine alt "GOD" sa isi zica el decizia ca am eu coduri si kkt.


Intradevar am vb urat dar cand se ajunge la amenintari .... e alta discutie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
@ndrey M

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2016 01:45)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 3
Location: Bistrita

Reputation: 56.3
Votes: 3

Post Posted: 14-02-2012, 20:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai acesta....k am gresit noi acuzandu-te k ai cod sau nu asta decide moderatoru...in schimb dak citeai regulamentul(ceea ce nu-ti prea sta in fire dupa cum se vede) vedeai akol k TU NU AI CE COMENTA LA POSTARILE ADMINILOR...TREBUIA SA ASTEPTI DECIZIA MODERATORULUI DAK SCAPI SAU NU...DAR AKUM ITI GARANTEZ IO K U NU MAI SCAPI....SI REMOVE SI NICI NU MAI CALCI PE SERVER -...asa de valentines's day -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 14 February 2012 21:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 03-07-2024, 03:11:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x