User
Pass
2FA
 
 

Glyphuri + Darkmoon ieftine Evolution!! Inscriptioner ieftin
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2970
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 16-02-2012, 20:17:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
prostia ta nu are limite. acuma' fi bun si stai in banca ta pana nu o dam in off-topic si ne trezim cu warn.


Nici mie nu`mi place sa fac atata off-topic pentru orice prost Dosent Matter Dar na,nu esti tu mai presus decat mine - Si nu ma las,si oricum,rad de tine ca dreaq,ce`i drept,esti prost de puti,vrei sa pari un inteligent,dar nu esti. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 16-02-2012, 20:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

exista auction house pentru vanzari...nu trebuie sa deschideti topicuri fiecare cand vreti sa vindeti ceva...daca faci un act de caritate si le dai pe gratis atunci da...dar ce ar fi sa deschidem fiecare player topic cand vrem sa vindem ceva...

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 16-02-2012, 20:38:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UnPlayer wrote:
Bugghy wrote:
prostia ta nu are limite. acuma' fi bun si stai in banca ta pana nu o dam in off-topic si ne trezim cu warn.


Nici mie nu`mi place sa fac atata off-topic pentru orice prost Dosent Matter Dar na,nu esti tu mai presus decat mine - Si nu ma las,si oricum,rad de tine ca dreaq,ce`i drept,esti prost de puti,vrei sa pari un inteligent,dar nu esti. -


si uite asa prostia din tine isi face simtita prezenta.
ma simt mai presus decat tine in orice subiect am povesti.(apropo..te bate romana)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 16-02-2012, 20:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
UnPlayer wrote:
Bugghy wrote:
prostia ta nu are limite. acuma' fi bun si stai in banca ta pana nu o dam in off-topic si ne trezim cu warn.


Nici mie nu`mi place sa fac atata off-topic pentru orice prost Dosent Matter Dar na,nu esti tu mai presus decat mine - Si nu ma las,si oricum,rad de tine ca dreaq,ce`i drept,esti prost de puti,vrei sa pari un inteligent,dar nu esti. -


si uite asa prostia din tine isi face simtita prezenta.
ma simt mai presus decat tine in orice subiect am povesti.(apropo..te bate romana)



Tu ai ceva cu prostia asta,nu ? -
Ori te`a coplesit,ori esti tu asa de cand te`o fatat ma-ta -
In orice caz,nu imi mai bat capu cu tine ca devii idiot.Era si o zicala: Cel mai destept cedeaza,asa ca cedez - ,ia un Algocalmin si calm down,devii penibil -
Se vede ca ai pana`n 14 ani si ai descoperit si tu wow ..
Ma bate romana,a ? Frate,eu incerc sa scriu cat de corect pot,sunt obosit,si daca mai omit vreo litera,nu e vina mea,asa ca *** off,si get a life -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 16-02-2012, 21:06:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UnPlayer wrote:
Bugghy wrote:
UnPlayer wrote:
Bugghy wrote:
prostia ta nu are limite. acuma' fi bun si stai in banca ta pana nu o dam in off-topic si ne trezim cu warn.


Nici mie nu`mi place sa fac atata off-topic pentru orice prost Dosent Matter Dar na,nu esti tu mai presus decat mine - Si nu ma las,si oricum,rad de tine ca dreaq,ce`i drept,esti prost de puti,vrei sa pari un inteligent,dar nu esti. -


si uite asa prostia din tine isi face simtita prezenta.
ma simt mai presus decat tine in orice subiect am povesti.(apropo..te bate romana)



Tu ai ceva cu prostia asta,nu ? -
Ori te`a coplesit,ori esti tu asa de cand te`o fatat ma-ta -
In orice caz,nu imi mai bat capu cu tine ca devii idiot.Era si o zicala: Cel mai destept cedeaza,asa ca cedez - ,ia un Algocalmin si calm down,devii penibil -
Se vede ca ai pana`n 14 ani si ai descoperit si tu wow ..
Ma bate romana,a ? Frate,eu incerc sa scriu cat de corect pot,sunt obosit,si daca mai omit vreo litera,nu e vina mea,asa ca *** off,si get a life -



imi place cand te agiti pe forum si tot tu te crezi important. cea mai tare faza, eu cand iti spun ca esti prost iti aduc argumente. tu in schimb...te agiti ca o femeie in calduri

doua mici sfaturi:
1.invata sa folosesti virgulele corespunzator.
2. zicala ii "cel mai destept cedeaza primul" macar documenteaza-te inainte sa pocesti si ami tare "limbu" roman.

Eu m-am carat de aici:). bafta in continuare cu nerd rage




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 16-02-2012, 21:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
imi place cand te agiti pe forum si tot tu te crezi important. cea mai tare faza, eu cand iti spun ca esti prost iti aduc argumente. tu in schimb...te agiti ca o femeie in calduri

doua mici sfaturi:
1.invata sa folosesti virgulele corespunzator.
2. zicala ii "cel mai destept cedeaza primul" macar documenteaza-te inainte sa pocesti si ami tare "limbu" roman.

Eu m-am carat de aici:). bafta in continuare cu nerd rage



Nu prea am vazut nici un argument,si nu eu sunt ala care ma agit,tu ai deschis subiectu ca prostu -
Hai taio la culcare,ca esti prost si punct.Mai du`te pe la scoala.Scriu,vorbesc,si ma exprim cum vrea p**a mea - Si nu esti tu in masura,un ***** cu ochi,sa ma critici,ca nici tu nu esti mai breaz,invata sa scrii mai bine,si din cate stiu,primul cuvant din propozitie se scrie cu litera mare.Deci,ca sa iti dau si eu niste argumente de ce esti atat de penibil:

1. Te agiti ca un mamifer in calduri.
2.Esti prost,si concluzia asta am luat`o dupa modul tau de a gandi,inteligenta ta(daca ai asa ceva) , si felul in care scrii,si cum ti`am zis de varsta,te`ai ofensat - Cum fac toti puradeii.
3."si ami tare , "cea mai tare faza, eu cand iti spun " , si tot asa , ai o limba romana in tine,ma mir ca nu te`o dat ma-ta afara din casa inca.
4.Defapt,corect este "Cel mai destept cedeaza" , stii de ce copil? Pentru ca asa e zicala,si pentru ca substantivul "primul" se subintelege,dar la gandirea ta,ma mir cum de stii sa iti scrii numele. Dosent Matter
5.Degeaba esti pe aici,stii? Scrii putin si prost.Argumente ha?Din ce am zis eu aici,scriu o carte,iar din ce ai zis tu,nu scrii nimic,ca esti prea prost sa scrii. Asa ca bafta.

Sper ca te`am lamurit.Data viitoare,inainte sa apesi "Enter",citeste ce scrii.Sau,mai bine nu mai scrie nimic,ca te faci mai mult de rahat !
Ceau !


P.S: Scuzati off-topicul,rog toti GM`ii sa ma ierte,dar cand vad copii atat de retardati,nu ma pot abtine. Dosent Matter


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, limbaj




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 16-02-2012, 21:53:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iti dai seama ca tu esit cel care se agita pe un forum..nu?

deci sa vad daca am inteles: te agiti ca o ***** murata pe forum, faci nerd rage ca ma bate tastatura, te dai mare scula aici, injuri ca la usa cortului dupaia te consideri mare intelectual.

P.S.: scriu putin pt ca is in raid si nu mertia sa-mi bat capu cu toti prostii de pe forum.


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, limbaj





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 16-02-2012, 22:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai deci voi deja sunteti penibili aici.

Casute: Zohl, orange, in2ition, gh0st

On: vreau si eu glyph of mortal strike pe phixels, poti sa trimiti cu cod?


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 16-02-2012, 22:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1. god bless PM

imi cer scuze inca odata pt off-topic




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnPlayer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-03-2012 20:01)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 783, Topics: 29
Location: Pe marte

Reputation: -81.4
Votes: 8

 
Post Posted: 16-02-2012, 22:28:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
iti dai seama ca tu esit cel care se agita pe un forum..nu?

deci sa vad daca am inteles: te agiti ca o ***** murata pe forum, faci nerd rage ca ma bate tastatura, te dai mare scula aici, injuri ca la usa cortului dupaia te consideri mare intelectual.

P.S.: scriu putin pt ca is in raid si nu mertia sa-mi bat capu cu toti prostii de pe forum.


Hai pa - Nab. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 17-02-2012, 14:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hetealx wrote:
Lol, gasesc la guild mates sau la ah ceva mai ieftin, mi se pare exagerat...


pe glyphurile obtinute din research dai si 20 k lejer. Fii sincer, de cate ori ai cautat o anumita glypha si pe la playeri si la ah fara succes?

Posturi unite automat, 17-02-2012, 14:22:16

Interesanta oferta, iar preturile sunt ok. Eu la vand mai scump la AH - , dar nu prea mai am ce face cu banii. Oricum, spor la vanzare -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 11-04-2024 09:31)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 17-02-2012, 15:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ori dai gratis ori postezi la topicu special pt WTS / WTB
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 17 February 2012 13:32



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 15-05-2024, 16:56:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x