User
Pass
2FA
 
 

Va rog frumos unban :(( mia ajuns :((

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message664
sigey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:07)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 282, Topics: 48
Location: In Nean..

Reputation: 45.5
Votes: 8

Post Posted: 24-02-2012, 17:39:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:ThUnDeR
IP:92.80.175.162
Adminul care mi-a dat ban:Striker
Motivul pentru care am primit ban:pai a spus ca am facut multi cont dar stiu ca multi cont insemna altceva nu cea ce am facut eu -
Data la care am primit ban:-
Data la care a expirat ban-ul:-
Link catre reclamatie:striker,cabron imi cer iertare ca am creat probleme dar imi e foarte de dor de freakz si de jucatori,vreau sa mai vorbesc cu prieteni mei si celelalte,imi cer iertare pentru toate problemele create,din greseli am invatat si nu mai repet,va rog foarte mult,iertati-ma si nu voi mai gresi va rog:( Nu va mai trecut si voua?din nou imi cer iertare pentru tot dar,am pus suflet pe jocu asta si SV asta.va rog imi mai acordati o ultima sansa?va rog ultima si nu mai fac nimik,JUR SOLENT ! va rog mult -
- -
Te rog mult de tot striker mie foarte dor de jucatori si de sa:mp va rog imi cer iertare va rog eu foarte mult,mie foarte dor vreau sa ma joc si eu imi cer iertare ca am gresit va rog nesupus


ThUnDeR nu mai joaca samp sunt thekiler de acuma contul va fi la mn el nu mai vrea sa se joace samp .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sigey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:07)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 282, Topics: 48
Location: In Nean..

Reputation: 45.5
Votes: 8

Post Posted: 24-02-2012, 19:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va rog frumos raspunde striker/cabron va rog sunt nerabdator daca imi mai oferiti o ultima sansa sau nu -
imi cer iertare pentru inca un post


ThUnDeR nu mai joaca samp sunt thekiler de acuma contul va fi la mn el nu mai vrea sa se joace samp .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-02-2012, 20:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ai facut pe smecheru' pe skype cu mine cu aialalti 2 retardati te-ai excitat ha ? hai pa ma.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 24 February 2012 18:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 10:32:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x