User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie Sam

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1073
AxRubby
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 11:29)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Undeva pe langa Adytza :))

Reputation: 26
Votes: 5

Post Posted: 24-02-2012, 22:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau:Aimee xRubby
Numele adminului reclamat:Sam
Harta, ora si data faptei reclamate:Kabul,22:20
Motivul / Regula incalcata : hmm


Acu 20 min am primit gag pe kabul ca am spus unui jucator "cap de guma",da meritam gag,dar 1000 min?Surprise....nu am zis nimic,am stat 6-7 runde asteptand ca domnu` Sam sa scoata gagu de bunavoie,au trecut 6-7 min am scris pe amx page sa scoata gagu ca a trecut ceva vreme,a spus ca gagu dureaza cat crede el....spusese inainte ca cn mai zice 1 cuvant urat sau ceva de genu are gag 2 runde.....2 runde la el inseamna 2 harti?....eu stiam ca 2 runde inseamna altceva,la o simpla jignire se da gag 1000 min , pe westwood pirania se certa cu cnva,nu am prins toata discutia ca abia intrasem,dar zicea ceva de mama unui player ,ca sa vezi primeste doar 10-15 min gag,se vorbeste cateodata foarte urat pe srv dar nu am vazut gag 1000 min,5-10 min am vazut,dar tu esti mai special,vroiai sa ma rog de tn sa scoti gagu?iti place sa te simti rugat?am zis de cateva ori si am iesit....de,ca sa nu iau ban temporar trebuia sa stau 1000 min pe counter sau ce?Oricum nu ma astept sa imi dea cnva dreptate la faza asta....in fine.bb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 24-02-2012, 23:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce sa nu te astepti? Eu iti dau dreptate, mi se pare exagerat un gag asa lung. :/ Nu conteaza ce a facut. Ori gag, ori ban. Dar gagul nu mai mult de 10-15 minute.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 24-02-2012, 23:38:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Il cunosc pe Sam de aproape 2 ani de zile de cand sunt aici,nu a avut niciodata vreo reclamatie serioasa care sa ii aduca avertisment sau scaderea rang-ului,intotdeauna a gandit in profunzime si a luat decizii incredibil de corecte (nu il laud,e doar parerea mea),pur si simplu nu i-a reprosat niciodata nimeni nimic.Acum la intamplarea asta cu gagul de 1000 de minute,mai mult ca sigur l-a dat la nervi,daca era in apele lui,la cat de bine il cunosc eu,sigur nu dadea gag pentru chestia aia,sau cel mult 10 minute ar fi dat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 24-02-2012, 23:46:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gagul dureaza cel mult o harta,deci maxim 25 de minute,mai dau si eu gag-uri pe 1000 de min,dar le scot dupa 3-10 minute


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaCk

[Red dog until I die]



Status: Offline
(since 17-01-2016 12:42)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 1895, Topics: 49
Location: Unde te astepti mai putin

Reputation: 341.8
Votes: 17

Post Posted: 25-02-2012, 00:01:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai mai spus ceva inainte de ''cap de guma'' + cum a spus si Tw un gag nu dureaza mai mult de 25 min(era aproape de vot....deci nu cred ca mai stateai cu gag mai mult de 10 min maxim).Parerea mea este ca ti l-a dat pentru a te invata sa nu mai jignesti...nu ca sa te faca sa te simti dezavantajat -

Always better than you!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-02-2012, 00:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Majoritatea care tot jignesc si comenteaza la orice , care starnesc si provoaca jucatorii , merita gag permanent (o fii posibil?) asa ca de ce te plangi ?
Ai un comportament foarte urat , te crezi buricul pamantului ?
Bine ti-a facut .
Cu ocazia asta ai avut fix 1000 minute timp sa reflectezi asupra comportamentului tau , cum cineva te deranjeaza pe tine si altul este deranjat de comentariile tale , cs-ul este sa te joci ? Sau sa starnesti certuri ? ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AxRubby
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 19-04-2012 11:29)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 4
Location: Undeva pe langa Adytza :))

Reputation: 26
Votes: 5

Post Posted: 25-02-2012, 01:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Back,nu te contrazic dar eu imi amintesc ca abia incepuse o harta noua,kabul,asa imi amintesc eu:P

@Domnu Avioane,ma asteptam sa apari tu aici,asta iti e rolu,cand esti pe srv citeste si tu bine sau macar incearca sa vezi ce comportament am eu si ce comportament ai tu si X si Y,de cate ori sunt pe srv vad "du-te in ..." "mars" si tot felu de dastea,tu mereu ai ceva de comentat,sa nu mai spun ca atunci cand esti pe srv te crezi cel putin zeu,te-ai potolit in ultima vreme de cand ai inceput cu topicu ala "twt facem si noi ceva cu limbaju pe srv?",pana sa apari acolo vorbeai mai urat si tu,nu ma cred buricu pamantului am impresia ca tu esti ala,tu te bagi peste tot nu poate cnva sa faca 1 lucru ca apari,tu ii vezi pe ceilalti.....dar pe tn oare te vezi?ma astept sa apari din nou cu vreo replica "inteligenta" ca asta esti tu,daca as` sta sa citesc post-urile tale in 80-90% tu mereu critici pe cnva,omule nu suntem perfecti,toti gresim....doh!...si cum ai zis si tu gag permanent(dak e posibil,dar nu e) tie ti-as da gag permanent pentru $@%#^...prefer sa tac, retry = ban permanent ....aaaa era sa uit - cand dai reply te-as ruga sa scri toata fraza in limba romana(ca eu sunt mai $!%@^#%) nu mai face pe inteligentu 1 cuv in eng si restu in ro ca nu e frumos:P...cya

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-02-2012, 01:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper ca acum este clar pentru toate persoanele de pe war4 legat de comportamentul dansului .
Iar , acuzatii nefondate :
Quote:
"du-te in ..." "mars"

Ma confunzi , data viitoare cand mai imi aduci acuze de genul sa ai dovada , sau taci .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-02-2012, 07:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sam are toata increderea mea, nu cred ca te tinea cu gag atata timp,poate a vrut sa demonstreze ceva,
eu mai fac din astea tocmai ca sa sperii putin jucatorul si sa nu mai faca,e o chestie as putea spune pshihologica demonstrata chiar de reclamatia aceasta.
In general jucatori cand vad un gag cu atatea minute in loc de 5 isi cer imediat scuze,lucru as putea spune demonstat de cele mai multe ori.
Deocamdata stafful acestui server cu unele mici excepti se comporta admirabil si nu inteleg de ce tot insistati cu tot felu de reclamatii fara dovada,poate din cauza faptului ca nu priviti lucrurile din punctul nostru de vedere,al adminilor,care de bine,de rau isi fac treaba si va asigura voua jucatorilor un joc placut.
E pacat ca nu apreciati si respectati macar putin munca lor si cu acest lucru am spus tot.


PS:Topic inchis.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 25 February 2012 05:27



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 30-09-2024, 10:27:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x