User
Pass
2FA
 
 

va rog imi cer iertare :((

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message493
sigey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:07)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 282, Topics: 48
Location: In Nean..

Reputation: 45.5
Votes: 8

Post Posted: 25-02-2012, 08:00:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:ThUnDeR
IP:92.80.175.162
Adminul care mi-a dat ban:Striker
Motivul pentru care am primit ban:pai a spus ca am facut multi cont dar stiu ca multi cont insemna altceva nu cea ce am facut eu -
Data la care am primit ban:-
Data la care a expirat ban-ul:-
Link catre reclamatie:striker,cabron imi cer iertare ca am creat probleme dar imi e foarte de dor de Freakz si de jucatori,vreau sa mai vorbesc cu prieteni mei si celelalte,imi cer iertare pentru toate problemele create,din greseli am invatat si nu mai repet,va rog foarte mult,iertati-ma si nu voi mai gresi va rog:( Nu va mai trecut si voua?din nou imi cer iertare pentru tot dar,am pus suflet pe jocu asta si SV asta.va rog imi mai acordati o ultima sansa?va rog ultima si nu mai fac nimik,JUR SOLENT ! va rog mult -
- -
Te rog mult de tot striker mie foarte dor de jucatori si de sa:mp va rog imi cer iertare va rog eu foarte mult,mie foarte dor vreau sa ma joc si eu imi cer iertare ca am gresit va rog nesupus

Cabron pe skype mai injurat dar eu tiam zis sa imi zici si pe skype aia ca sa iti aud vocea dar eu nu te-am jignit tiam zis daca imi dai unban,si dupa nu mai stiu ce ai spus,imi cer iertare daca am jignit,eu iti ziceam sa imi dai unban,skivo a zis ca vrea helper si te facea mos.dar eu nu te-am jignit.te rog iarta-ma si tu si striker pentru greselile facute,dar nu mai am ce sa ma joc si ma plictisesc,imi e dor de freakz,de prieteni,vreau sa mai vorbesc cu ei.va rog ma iertati?iarta-ma cabron daca te-am jignit pe skype,dar nu a fost asa.imi pare rau.va rog o ultima sansa JUR pe orice ca nu o sa mai fac cerere unban daca am sa mai iau.IMI CER SCUZE CA AM SCRIS CU ROSU dar am spus ca sa observe cabron.va rog imi mai dati o mica sansa?va rog din suflet - - -


ThUnDeR nu mai joaca samp sunt thekiler de acuma contul va fi la mn el nu mai vrea sa se joace samp .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wiLd.

[Maniac]



Status: Offline
(since 29-12-2020 11:29)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 1255, Topics: 107
Location: Los Angeles.

Reputation: -67.3
Votes: 26

Post Posted: 25-02-2012, 08:19:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 25 February 2012 07:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 10:35:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password