User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Alberts

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1009
andycs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2012 10:27)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 46, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 93.4
Votes: 2

Post Posted: 27-02-2012, 10:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci am intrat si sa joc putin cs dupa nu stiu cat timp , eram pe mapa zm_cross si lam tras pe alaberts de la infectat altcineva , ami da slay si io ai zic ca de ce . iar el zice ca 5 runde am slay si ami zice sa zic mersi ca nu ami da pauza 10k dupa ce mai mia dat slay ai zic " ba esti tampit ce ai " si imediat mia dat 10 ban nu am mai stat sa fac print dar oricum va poate confirma adminul RAW care era on si playeri din momentul respectiv . in orice caz nu ma deranjeaza banul pt ca nu prea mai am timp de joc dar asa ca sa vedeti ce admin profitor si ofticat aveti , bafta si mult succes .si pt tine albert maturizeazate frate pt inca 10 credite care le mai faceai nu trebuia sa ami dai 10 k dar mersi oricum bafta . Stii ceva ala tare in tastatura tu esti si puteai sa ami explici pt ca nu am mai jucat de mult si cand te-am intrebat ca de unde regula asta tu mi-ai zis imediat de 10k ban ..deci nu incerca sa te dai nevinovat ca nu te-am insultat . Adik io te intreb de regula de unde si tunu dai nici 1 explicatia . parca e treaba ta in primul rand sa avertizezi si pe urma sa aplici sanctiuni ...oricum laso balta ca nu ai cu cn sal. Si uite cum ati place sa minti io nu ami aduc aminte cand mi-ai zis ca nu am voie sa trag ca sa te infecteze altu .

Nu stau dupa noroc si daca vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc



Last edited by andycs on 27-02-2012, 10:53:52; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 27-02-2012, 10:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andycs wrote:
deci am intrat si sa joc putin cs dupa nu stiu cat timp , eram pe mapa zm_cross si lam tras pe alaberts de la infectat altcineva , ami da slay si io ai zic ca de ce . iar el zice ca 5 runde am slay si ami zice sa zic mersi ca nu ami da pauza 10k dupa ce mai mia dat slay ai zic " ba esti tampit ce ai " si imediat mia dat 10 ban nu am mai stat sa fac print dar oricum va poate confirma adminul RAW care era on si playeri din momentul respectiv . in orice caz nu ma deranjeaza banul pt ca nu prea mai am timp de joc dar asa ca sa vedeti ce admin profitor si ofticat aveti , bafta si mult succes .si pt tine albert maturizeazate frate pt inca 10 credite care le mai faceai nu trebuia sa ami dai 10 k dar mersi oricum bafta .




Ti-ai raspuns singurel,nu ai voie sa tragi ca sa ma infecteze altu nu ai voie sa ma jignesti nu ai voie sa fii tare-n tastatura,fiecare cuvant pe care-l postezi in acest topic care sa ma jigneasca se mai adauga 10k.sa nu uit slay 5 runde a fost o alintare din partea mea ca sa nu iei ban in locul tau imi foloseam mintea mai bine slay decat ban,ti-am explicat ca nu ai voie sa tragi ca sa ma infecteze altu'.



Te-am avertizat se poate verifica in logo-uri daia ti-am dat slay imi pare rau ca nu ti-am dat mai mult ca sa te inveti minte.vii repede pe forum sa mi te plangi,mai vin-o cu acuzati fara dovezi marim banul nu e problema.


"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andycs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2012 10:27)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 46, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 93.4
Votes: 2

Post Posted: 27-02-2012, 11:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auzi ma pustiu stii ceva , sunt satul de kkti dastia ca tine cu arfe in EI . daca ai fi fata in fata cu mn ti-as fi dat io 1 BAN de nu al puteai duce mai dute la scoala terminatule , oricum nu mai trebuie sa te arunci cu vorbe mari aici in topic ca nu are rost io doar am postat asa sa vada altii care nu stiu ce fel de copil esti dar la mentalitatea pe care o ai nu ai mai mult 17 ani asa ca ciao ..plzzz inchide topicu si nu mai posta nu ma deranjeaza banu care l-am luat ci atitudinea ta parca ai fi Basescu as te te dai mare .. - pa

Nu stau dupa noroc si daca vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
primaruZm

[PGL <3 Octav]



Status: Offline
(since 06-02-2013 19:07)
Joined: 09 May 2011
Posts: 478, Topics: 20
Location: München ;X

Reputation: 59.7
Votes: 9

Post Posted: 27-02-2012, 11:17:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andy vorbesti mult si pro.st trebuia sa stai in banca ta, termina-te cu amenintarile ca daca te intalnesti cu albert in realitate te cauta maicata prin spitale, Reclamatie inutila.


"Succesul este o calatorie. Nu o destinatie".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andycs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2012 10:27)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 46, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 93.4
Votes: 2

Post Posted: 27-02-2012, 11:22:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

primaruZm wrote:
Andy vorbesti mult si pro.st trebuia sa stai in banca ta, termina-te cu amenintarile ca daca te intalnesti cu albert in realitate te cauta maicata prin spitale, Reclamatie inutila.

Stai linistit primare ca nu ma cunosti in realitate si daca domnu Albert are curaju sa ne intalnim si sa vedem care ajunge in spital ok din partea mea , cum am zis mai sus nu ma deranjeaza ce mia facut adik ca mi-a dat ban doar faptul ca nu explica ma daca jucam zi de zi era altceva dar io cand intro o data la o luna sau 2 luni nu trebuie sa ami explici si mie cand gresesc cu ceva asa ar fi fost corect cum mi sa mai intamplat o data sa zis sa jucam fara sirena si din greseala am folosito si Raw mia dat ban 500 de min atunci nu ma deranjat deloc pt ca a fost greseala mea baiatu a zis si am gresit . in fata calculatorului toti sunt Mari si Tari ....


Nu stau dupa noroc si daca vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 27-02-2012, 12:44:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacat ca ai lvl 10 amigo o sa insist la scipio/ceacea sa-ti dea un cont blocat te salut.
Ma amuzi stau in bucuresti.giulesti,copsa mica nr 26 te astept adu 100 de insi cu tine ma joc cu voi va dau avans 20 de pumni la fiecare pe tine te pun sa-mi dai zapada din curte si din fata portii.


Lasa-mi un nr de tel si o adresa bataia ta se filmeaza o sa fac un exemplu din tine pentru toti domnisori dp srv care sunteti tari in p*zd*


Astept de 2 ore nr ala de tel si o adresa ma mai tii mult in suspans ?


"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 27-02-2012, 16:25:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa o reclamatie dupa model
Nici nu trebuia sa-i raspunda nimeni si sa i se inchida topicu , pana facea alta reclamatie dupa model .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 27-02-2012, 17:26:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andy astept numaru ala de tel o adresa sau unde vrei sa ne intalnim promit ca picioarele nu ti le rup vreau sa strig la tine "RUN BITCH RUN"

"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
primaruZm

[PGL <3 Octav]



Status: Offline
(since 06-02-2013 19:07)
Joined: 09 May 2011
Posts: 478, Topics: 20
Location: München ;X

Reputation: 59.7
Votes: 9

Post Posted: 27-02-2012, 17:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Albert lasa copilu, nu stie ce vorbeste, sti vorba aia copilu este smecher in fata calculatorului. nu are rost sa te enervezi.


"Succesul este o calatorie. Nu o destinatie".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 27-02-2012, 17:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa-l,ca dak e filmata faza vreau sa vad wrestling acolo si vreau sa-l vad pe Alberts cum castiga - .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 27-02-2012, 17:45:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata cu posturile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 27 February 2012 15:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 13-05-2024, 12:52:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x