User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message517
Terente20

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2012 07:53)
Joined: 22 Dec 2011
Posts: 55, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2012, 00:10:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Nicole_Scherzinger
Nick-ul persoanei reclamate: Ofelia
1.)Da /armor in nestire . http://tinypic.com/view.php?pic=nusxs&&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=hx2d6s&&s=5

2.)Da w ptr atac ng cand nu e cazu . http://tinypic.com/view.php?pic=28lw18g&&s=5


Scuzati-ma ptr faptul ca postez aici reclamatia . Am postat-o si la factiunea ei (NG) , insa nu a primit nimic. Nirvana a gasit scuze penibile si nu vrea sa o sanctioneze. Eu cred ar trebui sa va intrebati daca Nirvana mai este capabil sa fie leader , ptr ca vad ca apara nedreptatea cu foarte multa hotarare . La "raporteaza un membru ng" curge cu reclamatii la adresa Ofeliei , care face stangacii ( multe dintre ele fiind dovada pura ca ofelia n-are ce cauta in factiunea aia ) . Plz cei ce sunt in masura , dati un ochi pe acolo din cand in cand , si nu sariti din ochi spusele lui Nirvana .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nirvana

[The chosen One :X]



Status: Offline
(since 07-08-2014 17:59)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 565, Topics: 65
Location: Konoha village

Reputation: 41.6
Votes: 5

Post Posted: 01-03-2012, 07:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci sa iti explic!!are voie doar odata !!dar daca ai omorato mai are voie odata, tiar trebui un mute pentru insulta de pe /w "idi*ata drac*lui
si amenintare, dak tu te izbeai in ea cu masina ??vrei sati dea wanted pentru furt sau ce?tia dat pentru atac..e o alta forma de atac!!cum e si cea in care vii cu un dumper si te pui pe masina lui X, X iti da wanted pentru atac !! asa ca terminate !!apropo ofelia are deja 2 faction warn !!nu ca nu am raspuns la celelalte reclamatii ba da am 3 membri cu 2 faction warn! ofelia este de foarte mult timp in ng !nici eu nu eram in ng cand era ea dapoi leader..daca stau bine si imi aduc aminte ofelia a intrat odata cu mine !!asa ca merita putin respect !!plus ca nu a avut reclamatii !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 01-03-2012, 11:35:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa va explic o treaba, voi erati 3,tu sofer iar ceilalti trageau de pe h, pune-te in locul ei, ce ai fi facut? Din poze nu reiese ca a facut abuz de /armour. De acum faci reclamatie la factiunea respectiva si astepti sa raspunda lider(raspunde cand are timp/chef/dizpozitie necesara pentru a lua o decizie corecta),daca nirvana nu era capabil sa conduca aceasta factiune nu mai era lider acum si te asigur ca sunt verificate sectiunile de pe forum.

@nicole: /mute 30 pentru jignire


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Terente20

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2012 07:53)
Joined: 22 Dec 2011
Posts: 55, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2012, 12:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nirvana wrote:
deci sa iti explic!!are voie doar odata !!dar daca ai omorato mai are voie odata, tiar trebui un mute pentru insulta de pe /w "idi*ata drac*lui
si amenintare, dak tu te izbeai in ea cu masina ??vrei sati dea wanted pentru furt sau ce?tia dat pentru atac..e o alta forma de atac!!cum e si cea in care vii cu un dumper si te pui pe masina lui X, X iti da wanted pentru atac !! asa ca terminate !!apropo ofelia are deja 2 faction warn !!nu ca nu am raspuns la celelalte reclamatii ba da am 3 membri cu 2 faction warn! ofelia este de foarte mult timp in ng !nici eu nu eram in ng cand era ea dapoi leader..daca stau bine si imi aduc aminte ofelia a intrat odata cu mine !!asa ca merita putin respect !!plus ca nu a avut reclamatii !!


BA ! da de unde pana unde ma izbeam eu . Nu stiu de unde reiese asta cu izbeala in ea . Acum orice zic bazat pe poze gata o intorci intr-un fel , dar in niciun caz nu iei in consideratie spusele mele . De ce mai exista wanted ptr Complice ? ca si ala intr-un fel "ataca" organul . Si apropo si eu am intrat in Ng odata cu voi 2 , si nu a fost acum mult timp . Respect ptr ce ? Ca da wanted aiurea ?

@AlexUnder
Hai sa va explic o treaba, voi erati 3,tu sofer iar ceilalti trageau de pe h, pune-te in locul ei, ce ai fi facut? Din poze nu reiese ca a facut abuz de /armour.




Pai uite-te cum era . Se da jos de pe motor cu armor full (corect pana aici) . Au tras aia in ea si cand se vede in gura mortii fuge si da iar armor din motor . Pleaca si incepe sa-mi dea wanted ptr atac ng . Se vede clar locul unde a fost atacata si ca nici macar nu am putut s-o busesc cu masina .


De acum faci reclamatie la factiunea respectiva si astepti sa raspunda lider(raspunde cand are timp/chef/dizpozitie necesara pentru a lua o decizie corecta),daca nirvana nu era capabil sa conduca aceasta factiune nu mai era lider acum si te asigur ca sunt verificate sectiunile de pe forum.




Chiar si nirvana spune pe undeva la reclamatii ceva de genul " a ca da am observat ca Ofelia s-a schimbat mult "si etc ... ( asta ptr Nirvana) Scuze dar din moment ce OBSERVI ca s-a schimbat , de ce nu faci ceva frate ?

Cat despre mute , ma supun pedepsei . Ma enervase la culme cand i-am zis ca eu conduceam si ea m-a luat cu arogante . Data viitoare ma controlez .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 01-03-2012, 14:13:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer bine va face, cand faceti dm aiurea
inteligent din partea ei, personal daca eram in locu ei luam hydra/hunteru si va potoleam
a da vezi ca avem pedepse pt dm excesiv pe cops, daca tot vreti bataie cautati-ma sa va alerg cu bazooka ca mai nou va permiteti ca toti au skill 5 la lawyer si na

cica da wanted pt atac ng aiurea, din moment ce voi erati langa benzinarie si trageati in ea doar nu vrei sa va salute si sa va si lase sa continuati
bn va face



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by FuNKyZz, 01 March 2012 12:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 17:39:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password