User
Pass
2FA
 
 

UnBan sunt thekiler thunder nu mai joaca !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message873
sigey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:07)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 282, Topics: 48
Location: In Nean..

Reputation: 45.5
Votes: 8

Post Posted: 01-03-2012, 17:53:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:ThUnDeR
IP:213.233.92.155
Adminul care mi-a dat ban:Striker
Motivul pentru care am primit ban: Sunt thekiler ThUnDeR a decis ca nu mia joaca samp si mi dat contu acuma sa lasat definitiv a zis ca sa staruat sa aiva probleme de la samp si mia dat mie contu adk mia zis daca il vreau va rog frumos unban daca vreti verificati mereu ipu , lagu sa vedeti ca eu sunt puteti sa si spuneti pe /o ca nus thunder si is thekiler numi pasa eu doar vreau sa ma joc atata tot imi place sv nu mia egzista altu ca el va rog mult unban nu o sa mai fac ce am facut raman asa definitiv , THUNDER SA LASAT!!! Puteti verifica daca vreti ipul mereuu in fiecare zi la fiecare ora cand doriti doar datimi unban sunt thekiler intrebatima ce vreti sa vedeti ca eu sunt numi pasa . Va rog unban !!! Daca il prindeti pe thunder pe cont il banati dar va asigur o sa schimb si parola sa vedeti ca nu o sa mai intre sau daca il prindeti cu alt cont faceti ce vreti dar mie mia zis ca se lasa si sia facut cont de metin chiar am intrat si eu in metin si lam vazut si are lvl destul de mare si mam convins ca acolo se joaca acuma VA ROG UNBAN! - SUNT THEKILER CONTUL RAMANE LA MN EL NU MAI JOACAAA VA ROGGGGG MULT!!!
Data la care am primit ban:--
Data la care a expirat ban-ul:--
Link catre reclamatie:--


ThUnDeR nu mai joaca samp sunt thekiler de acuma contul va fi la mn el nu mai vrea sa se joace samp .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionutvd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-04-2012 20:08)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 2776, Topics: 106
Location: Ma gasesti pe SaMp*

Reputation: -168.3
Votes: 45

 
Post Posted: 01-03-2012, 18:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-))) ce scuza de tot *******. Ba tu nu intelegi ca contu ThUnDeR are ban? fa-ti alt cont doneaza si joacate cat vrei.
P.S esti la fel de analfabet a si tandar, lasa de banuit -


[b] Fa o fapta buna si voteaza-l si pe Ionut, iti ia 10 secunde ! VOT AICI
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sigey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:07)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 282, Topics: 48
Location: In Nean..

Reputation: 45.5
Votes: 8

Post Posted: 01-03-2012, 18:54:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Auzi ba tu nu te baga si uitete in oglinda ca toti va bagati in cerere unban eu vreau sa raspunda striker daca imi da unban bn daca nu asta e PUNCT!

ThUnDeR nu mai joaca samp sunt thekiler de acuma contul va fi la mn el nu mai vrea sa se joace samp .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionutvd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-04-2012 20:08)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 2776, Topics: 106
Location: Ma gasesti pe SaMp*

Reputation: -168.3
Votes: 45

 
Post Posted: 01-03-2012, 19:45:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sigey wrote:
Auzi ba tu nu te baga si uitete in oglinda ca toti va bagati in cerere unban eu vreau sa raspunda striker daca imi da unban bn daca nu asta e PUNCT!

problema cea mai mare e ca tu esti atat de redus mintal incat nu iti dai seama ca ti-a zis de zeci de ori NU si tu tot umpli forumu cu topicuri.
Quote:
rdaca imi da unban bn daca nu asta e PUNCT!

ok, ti-o zis valea PUNCt -


[b] Fa o fapta buna si voteaza-l si pe Ionut, iti ia 10 secunde ! VOT AICI
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-03-2012, 19:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PUNCT.

[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 01 March 2012 17:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-06-2024, 10:12:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password