User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Unban + Reclamatie
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2718
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 04-03-2012, 16:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bonEm wrote:
nu s`a executat ptr ca poate nu era suspect de ceva , dar eu cum am vrut sa iti fac tie demo si vdm doar bug , ti`am cerut sa dai un rr , ce e asa greu de inteles ? intra cu nick`ul tau daca ai chef de jucat CS si nu se mai ajunge nicaeri , nu are nimeni nimic cu tine , te superi aiurea si actionezi prost ptr un lucru simplu de inteles !


M-a suparat ca ai executat comanda pe mine,cu ce drept?puteai sa imi dai cateva slap-uri si vorbeam pe chat,si iti spuneam si cine sunt...dar tu cum esti mare admin ai preferat quit...deci cine nu intelege?joc fix cu ce nick vreau,poate stau undercover sau poate am chef sa joc,fara sa adminez,dar vad ca nu se poate de voi din cauza unui amarat de bug.in fine...am incheiat discutia.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 04-03-2012, 17:38:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bonEm wrote:
nu ti`a dat nimeni *** , ti`am dat quit , intrii cu alt nume si ai pretentii si tu , vroiam sa fac demo sa ma uit pe tine ca nu stiam ca esti tu ,incepi sa faci si tu ca imba si dupa repede reclamatie , nu se face asa , te rugasem frumos sa iesi sa dai un rr la PC , uite dovada
http://s18.postimage.org/xnqou1rnd/image.png

Ce sa faca ca mine? N-am inteles nimic din ce ai vrut sa spui. Si te rog, pe viitor, nu mai pomeni de mine daca eu nu am legatura cu actiunea.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 04-03-2012, 17:49:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
bonEm wrote:
nu s`a executat ptr ca poate nu era suspect de ceva , dar eu cum am vrut sa iti fac tie demo si vdm doar bug , ti`am cerut sa dai un rr , ce e asa greu de inteles ? intra cu nick`ul tau daca ai chef de jucat CS si nu se mai ajunge nicaeri , nu are nimeni nimic cu tine , te superi aiurea si actionezi prost ptr un lucru simplu de inteles !


M-a suparat ca ai executat comanda pe mine,cu ce drept?puteai sa imi dai cateva slap-uri si vorbeam pe chat,si iti spuneam si cine sunt...dar tu cum esti mare admin ai preferat quit...deci cine nu intelege?joc fix cu ce nick vreau,poate stau undercover sau poate am chef sa joc,fara sa adminez,dar vad ca nu se poate de voi din cauza unui amarat de bug.in fine...am incheiat discutia.

Stii care era motivul? ai jucat prea bine si poate demo ti-am facut da nu era clar si ti-au dat quit!!


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bonEm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2013 13:12)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 116, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 59.8
Votes: 6

 
Post Posted: 04-03-2012, 22:22:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusele , nu te mai baga daca nu stii , avea bug ce doamne iarta`ma demo sa faci , despre asta e toata discutia , i`am cerut sa dea rr la pc ca sa scape de bug sa ii pot face demo , daca zicea cine este nu se mai ajungea aici si punct , nu mai faceti off topic aiurea , sa decida un owner soarta si atat + ca in regulament este scris ca "Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player."si atat am avut de zis . Noapte buna !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 04-03-2012, 22:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bonEm wrote:
ca in regulament este scris ca "Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player."


Si ce pana mea am facut fratie daca am intrat cu alt nume...am injurat,am jucat cu coduri sau ce?pur si simplu aveam mare chef sa joc,fara sa adminez,eram undercover,doar cu cateva minute inainte ii cerusem lui eDDy sa ii dea ban lu unu care imi zisese "bale f** cu aimu tau" si pe U@ am zis asa "dai tu ban ca sa nu ii dau eu"...am vazut ca nu ii da si mi-am schimbat numele ca sa ii dau ban lu' ala,apoi mi-am schimbat numele inapoi si aia a fost.daca ai vazut ca nu iti scriu nimic,puteai sa imi dai cateva slap-uri si ne intelegeam,iti spuneam si cine sunt,dar tu....in fine.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 04-03-2012, 23:08:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene ai primit quit pt ca aveai bug...mare chestie
mai termina cu atitudinea asta de mare jucator, ca nu te-a omorat un quit...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marius28

[Born From Chaos]



Status: Offline
(since 14-06-2014 14:35)
Joined: 04 Aug 2009
Posts: 1661, Topics: 87
Location: Bucuresti

Reputation: 157.9
Votes: 20

 
Post Posted: 04-03-2012, 23:55:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
prietene ai primit quit pt ca aveai bug...mare chestie
mai termina cu atitudinea asta de mare jucator, ca nu te-a omorat un quit...


closed pe tince cine tea bagat in seama? El este admin. Pentru bug este necesar DOAR UN KICK. Quit se da doar pentru codati


 
Staff message (NovzkI):
 
Dar pe tine cine te-a bagat in seama?
Stai in banca ta si termino cu atitudini de astea!



Back From Hell !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 05-03-2012, 00:07:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
prietene ai primit quit pt ca aveai bug...mare chestie
mai termina cu atitudinea asta de mare jucator, ca nu te-a omorat un quit...


prietene,bugul il ai de la server,nu intri tu cu el,am vazut n jucatori cu bug,inclusiv colegi de ai mei admini,nu le-a zis nimeni nimic,indiferent player sau admin,si acum s-a inventat regula "Pentru bug se da quit".daca stateai sa te gandesti,am luat quit aiurea,doar pentru ca i s-a parut lui ca aveam aim,bla bla....




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 05-03-2012, 10:08:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care din voi are chef sa ia warn?

Adytza e adevarat nu se da quit deci a gresit,insa felul in care iti ataci colegii este de total rahat.

Marius28 uitate la ce functie are Closed din acest moment.

Va fi general si te vei subordona lui pentru ca asa scrie in regulament.Any questions?

Vad ca iar incepeti cu aceleasi orgolii,de parca cine stie ce functie a-ti ocupa.

V-am tot zis accesele sunt relative,insa atitudinea asta si felul in care va comportati este de un orgoliu care nu se poate masura.

Code:
Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player.


Voi incepe sa dau suspendari ca vad ca nu va potoliti e singurul mod in care va pot face sa intelegeti si vom juca dupa regula primul venit primul servit.

Felul in care aratati ca sunteti mai buni ma refer la activitate trebuie sa fie pe server si deocamdata nici unul din cei de mai sus implicati nu stiu sa demonstreze ceva pozitiv prin fapte.

De accea majoritatea vor ramane champion,pentru ca nu stiu sa isi calce pe orgoliu atunci cand trebuie si nu stiu sa isi respecte colegii indiferent de functia pe care o au.

Si va avertizez daca nu intru pe server asta nu inseamna ca nu stiu ce se intampla.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 05 March 2012 08:27



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 04:45:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x