User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message18649
Egotic

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 16-03-2014 19:09)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 11, Topics: None
Location: Constangeles.

Reputation: 60.4
Votes: 3

 
Post Posted: 01-03-2012, 17:57:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma scuz ca ma bag,ca asa-mi place mie sa ma bag ca musca in ciment.Gearul chiar nu conteaza,se face foarte lejer.Eu as lua un player cu skill dar fara gear ,pentru ca nu e chiar asa greu sa boostezi un om prin heroice si la raiduri de 10man daca nu are nev cnva sa vina el sa ia itemul.A zis ca e dispus sa-si faca si profesii,si chiar min cu bs daca nu ma insel,asta ce inseamna?in 2 zile omu si-a craftat un item,daca ia toate chaos orburile(parca un item e 5 chaos orb).Daca nu puneti asa de mult aspect pe gear,atunci nu mai ma luati pe mine cu 340 pe warr,respectiv 342 pe druid ,dar care stiu ce sa fac,si luati un ciurli burli d'ala de are 355 ilvl si care din cauza lui o sa wipati la greu -.

I don't regret what i spit,cuz i know what i say.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndreiNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2012 05:53)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 2

 
Post Posted: 02-03-2012, 21:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Andrei
Varsta: 17 ani
Rasa/Clasa: Undead Mage
Spec/Offspec: Arcane/Fire
Item level: 351 (din cate am vazut pe server, se cerea minim ilvl 350) .
Profesii: Lucrez de zor la enchanting si inscription.
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=AndreiNN
Screenshot cu recount pe heroic dummy: in game.
Ai skype/ts3?: Da, ambele.
De ce ai ales The Council?: De ce am ales The Council? Pai raspunsul ar fi simplu. Pana acum nu am reusit sa imi gasesc o gazda buna, o echipa cu care sa pot face raiduri, etc si cu care ma pot perfectiona.
Ce ne poti spune despre tine?: Un tip sociabil, prietenos, ce incerc sa invat tainele wow-ului cat mai bine. Pot spune ca am intrat in lumea wow-ului in urma cu un an, insa am inceput sa joc intens de aproximativ doua luni. Am excelat si incerc sa invat cat mai multe pentru a deveni cat mai bun.
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Pai in primul rand in raiduri, un om in plus nu strica nimanui.
Ai citit regulamentul guildei?: Da, l-am citit in intregime. - "Am fost si am vazut" .



Si as dori sa mai adaug mici lucruri. Cum am mai sunt, inca ma pot considera incepator. Nu cunosc toate lucrurile, insa incerc pe zi ce trece sa ma perfectionez si sa invat lucruri noi. Voi incerca sa ma dezvolt pe cont propriu fara a incearca de a beneficia de anumite lucruri de pe urma cuiva. Sunt constient ca sunt destul de "mic" pentru nivelul guildei, insa doresc sa fac parte dintr-un grup dezvoltat, organizat, lipsit de oameni fara minte, copii de 10 ani si alte nenumarate "imperfectiuni". Multumesc, alegerea e a voastra!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex66

[Guild Master]



Status: Offline
(since 04-01-2014 20:06)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

 
Post Posted: 02-03-2012, 22:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted /w Dangerel , Greek ,Tylandore sau Denim in game daca nu suntem nici unu on cauta un subofiter pe global si le zici ca ai fost acceptat pe forum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brolaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2015 21:12)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 101, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 96.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 03:06:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IamLegend wrote:
Multumesc, o zi buna.

LE:
Regulamentul l-am citit, nu e problema.
Itemele nu sunt puse aiurea, e un build de tank, cu reforge catre dodge si parry.
Sockete stiu ca nu am, dar daca ai fi citit postul meu, ai fi vazut ca e primul char la hoarda si e facut recent (2-3 zile maxim).
Daca tu,luand-o total de la zero, in 3 zile faci un char mai bine echipat ca al meu, fara sa te ajute nimeni cu nimic si 100% pe cont propriu, in doar 2-3 ore jucate seara timp de 3 seri la rand, iti dau cuvantul meu ca imi sterg WoW din pc.
In fine, decizia va apartine, daca un item level e mai important pentru voi decat skillul jucatorului atunci, nu comentez.
Cu o atitudine ca asta, nu ma mir ca ati ramas in urma cu guild progressul, segment in care chiar v-as fi putut ajuta.
Cu toate astea, iti respect decizia si merg mai departe.
Numai bine si mult succes cu guilda in continuare.


desi situatia e clarificata oricum, nu m-am putut abtine. Ai uitat ca ti-ai legat contul de joc cu cel de pe forum, esti pe cont propriu zici? ei bine din cate am vazut eu la wow characters ai un caracter in WAnted assasin, poate or fi baetii mai zgarciti acolo, dar totusi sunt de parere ca bani ai oricum asa ca nu mai spune ca ai luat-o de la zero, pe contu prorpiu

Iar cat despre "item levelul este mai important decat skilul jucatorului", te anunt ca nu ti-a cerut nimeni 375 ilvl, dar totusi la 310 este bataie de joc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jinkao

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2017 07:28)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 4

Post Posted: 03-03-2012, 14:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Profira Florin
Varsta:22 de ani
Rasa/Clasa: tauren druid
Spec/Offspec: Restoration / Balance ( vreau sa fac feral tank , e in constructie , inca strang iteme)
Item level:355
Profesii:Herbalism / Inscription
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Jinkao
Ai skype/ts3?: Este !
De ce ai ales The Council?:Pentru ca eram in cautare de o ghilda capabila de un raid run( toate raidurile care se pot face saptamanal)
Ce ne poti spune despre tine?:Joc wow , sunt un tip linistit , gandesc mult
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Pot tine un raid in viata in timpul unei lupte , cred ca este cel mai mare ajutor posibil (de-asta am si ales clasa de suport) , pot tanka in bear form (numai dupa ce imi gasesc iteme potrivite)
Ai citit regulamentul guildei?: Am fost si am vazut



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brolaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2015 21:12)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 101, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 96.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 14:41:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jinkao wrote:
Nume: Profira Florin
Varsta:22 de ani
Rasa/Clasa: tauren druid
Spec/Offspec: Restoration / Balance ( vreau sa fac feral tank , e in constructie , inca strang iteme)
Item level:355
Profesii:Herbalism / Inscription
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Jinkao
Ai skype/ts3?: Este !
De ce ai ales The Council?:Pentru ca eram in cautare de o ghilda capabila de un raid run( toate raidurile care se pot face saptamanal)
Ce ne poti spune despre tine?:Joc wow , sunt un tip linistit , gandesc mult
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: Pot tine un raid in viata in timpul unei lupte , cred ca este cel mai mare ajutor posibil (de-asta am si ales clasa de suport) , pot tanka in bear form (numai dupa ce imi gasesc iteme potrivite)
Ai citit regulamentul guildei?: Am fost si am vazut


Accepted. /w Tylandore, Denim, Dangerel sau Greek in-game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roseris10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 19:24)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 62.9
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 20:24:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Britney
Varsta:13
Rasa/Clasa:Troll Mage
Spec/Offspec:Fire(doar atat am)
Item level:(minim 355)359
Profesii:Engi full/tailor in crestere
Link la armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Britney
Screenshot cu recount pe heroic dummy:in game o sa facem proba...dabea ce pot posta dar apoi sa pun screenshot
Ai skype/ts3?:Amandoua
De ce ai ales The Council?:Am ales The council deoarece Vreau sa ajut guilda in raiduri si cred ca este o guilda buna,serioasa cu care poti duce un raid la bun sfarsit chiar daca se wipeaza.
Ce ne poti spune despre tine?:Va pot spune despre mine ca sunt tolerant si intelegator si bag la cap ce mi se spune sa fac
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?:Cred ca va voi ajuta la raiduri sa omorati bosii mai usor,un dps in plus nu strica niciodata mai ales daca e range parerea mea si sper sa fiu mereu on pentru raiduri atc cand le programati.
Ai citit regulamentul guildei?:Am fost si am vazut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex66

[Guild Master]



Status: Offline
(since 04-01-2014 20:06)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 20:26:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted /w Dangerel in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mothius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2012 14:52)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 15:01:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Venomboy
Varsta: 22(23 peste 22 de zile)
Rasa/Clasa: Undead/Rogue
Spec/Offspec: Assasination/Subtlety
Item level:356 (cu iteme de pvp pentru ca mi s-a parut mai usor de strans decat farm gold si trash)
Profesii: Mining/Jewelcrafting 525/525
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Venomboy (daca in momentul in care e vizualizat armory-ul sunt echipat full pvp, nu va lasati pacaliti, am si pve destule, un inspect ingame ar fi mai de incredere.

Screenshot cu recount pe heroic dummy:



Tin sa mentionez ca dummy-ul este imun la bleeds, de acolo si dps-ul meu extrem de slab. Fara garrote si rupture damageul meu este aproape injumatatit de asemenea prin acele 2 abilitati imi regenerez si o tona de energie, de aici iara scade dps-ul. Ca sa nu credeti ca mint si inventez scuze atasez un screen cu talentul cu pricina.



Ai skype/ts3?: Yup
De ce ai ales The Council?: De ce am ales the Council? Hmmm...in primul rand am vazut anunt pe global, astfel am intrat pe forum si m-am interesat. Am vazut ca e o ghilda determinata sa faca PvE si nu are standarde de recrutare atat de inalte ca alte ghilde, astfel am decis sa scriu un post de recrutare.
Ce ne poti spune despre tine?:Ce pot spune despre mine? Sun o persoana sociabila, cred, ma descurc bine intr-o echipa si cunosc tacticile la toti bosii din jocul asta (sa mentionez si ceva relevant). Ma joc WoW de 6 ani aproape desi am lasat-o mai moale ultimii 2 ani, nu am probleme de disciplina, stiu sa ascult de un raid leader si sa ii urmez indicatiile.
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: In primul rand experienta mea de atatia ani, un dps care cu siguranta va ajuta la anihilarea oricarui boss in cel mai scurt timp, errrr, pot ajuta lumea cu sfaturi despre encounters, gearing, cum sa isi joace clasa, am jewelcrafting, pot face destule gems inele si necks pentru aproape orice clasa si spec. Mai mult...nu stiu ce as putea spune, cred ca veti vedea in joc, daca voi fi acceptat, la urma urmei practica bate teoria.
Ai citit regulamentul guildei?: Ce regulament? Joking, am citit, l-am inteles si mi s-a parut ok

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brolaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2015 21:12)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 101, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 96.1
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 15:52:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

desi nu ai citit regulamentul, esti acceptat, am sa te rog sa citesti regulamentul /w Tylandore /w Denim
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yaz

[Zen Master]



Status: Offline
(since 11-09-2017 17:21)
Joined: 10 May 2011
Posts: 58, Topics: 11
Location: -=Bucharest=-

Reputation: 89.7
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 16:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Serapis
Varsta 22
Rasa/Clasa: blood elf / mag
Spec/Offspec: fire
Item level:360
Profesii: ench tail
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Serapis
Ai skype/ts3?: ts3
De ce ai ales The Council?mi se pare o alege buna
Ce ne poti spune despre tine?:cunosc toate scripturile posibile
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: active skilled player
Ai citit regulamentul guildei?: am fost si am vazut


"I came, I saw, I conquered."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brolaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2015 21:12)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 101, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 96.1
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 16:22:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yaz wrote:
Nume: Serapis
Varsta 22
Rasa/Clasa: blood elf / mag
Spec/Offspec: fire
Item level:360
Profesii: ench tail
Link la armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Serapis
Ai skype/ts3?: ts3
De ce ai ales The Council?mi se pare o alege buna
Ce ne poti spune despre tine?:cunosc toate scripturile posibile
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: active skilled player
Ai citit regulamentul guildei?: am fost si am vazut


accepted. /w Tylandore sau Denim in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stixyzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2012 11:35)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 90.1
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 22:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:funkycow
Varsta:18
Rasa/Clasa:tauren/druid
Spec/Offspec:resto
Item level:357
Profesii:mining / jwc
Link la armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Funkycow
Ai skype/ts3?:da
De ce ai ales The Council?:Deoarece caut o guilda unde se face pve...
Ce ne poti spune despre tine?:
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?:
Ai citit regulamentul guildei?: da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex66

[Guild Master]



Status: Offline
(since 04-01-2014 20:06)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 22:34:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stixyzz wrote:
Nume:funkycow
Varsta:18
Rasa/Clasa:tauren/druid
Spec/Offspec:resto
Item level:357
Profesii:mining / jwc
Link la armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Funkycow
Ai skype/ts3?:da
De ce ai ales The Council?:Deoarece caut o guilda unde se face pve...
Ce ne poti spune despre tine?:
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?:
Ai citit regulamentul guildei?: da


rejected

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mckenzo1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2013 18:55)
Joined: 26 Jan 2012
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 04-03-2012, 23:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:

Nume: Quinoa
Varsta: 24
Rasa/Clasa: Belf/paladin
Spec/Offspec: TAnk/dps
Item level:(minim 355) 356..in crestere
Profesii:Enchant/tailoring
Link la armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Quinoa + 1 inspect in game
Ai skype/ts3?: da
De ce ai ales The Council?: Este o alegere buna,din ce am citit pe forum & Modul de organizare al guildei.
Ce ne poti spune despre tine?: Cunosc/am facut toate raidurile disponibile.
Cum crezi tu ca ne poti ajuta?: 1 player skill online la raiduri
Ai citit regulamentul guildei?: Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 16-09-2024, 21:59:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x