User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie owner sau ceva de genu.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2141
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-03-2012, 12:33:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am nimic de zis doar doresc sa stiu parerea celorlalti owneri.

Totul a inceput de la faza ca a murit, a dat retry si i-am dat slay. Fara sa ma omoare sau ceva de retry. Eram prea putini ca sa o dam in retry-uri. -

Quote:

*DEAD* Aimee xRubby : -

*DEAD* jucator mediocru : ba

*DEAD* jucator mediocru : ai adminu scos

*DEAD* jucator mediocru : pentru asta


Aimee xRubby killed jumper with awp
kolosus killed Aimee xRubby with awp
*DEAD* Aimee xRubby : -)

revox killed jucator mediocru with knife
milenium killed Lovesc In Stil Ninja with awp
*** forsaken killed kolosus with a headshot from awp ***
Aitilop killed forsaken with awp
*DEAD* revox : ok -

jumper : -
*** revox killed Aitilop with a headshot from awp ***
[war4.freakz.ro] Pentru cereri, nume rezervate, sugestii sau reclamatii vizitati http://www.war4.freakz.ro
*DEAD* jucator mediocru : lasa-ma cu suferintele astea
forsaken killed jucator mediocru with awp
forsaken killed kolosus with awp
Aitilop killed forsaken with awp
*DEAD* Lovesc In Stil Ninja : /rs
*DEAD* jucator mediocru : frate
*DEAD* Aitilop : au
milenium killed Aitilop with awp
*DEAD* jucator mediocru : te inteleg ca esti mai bun
jumper killed Aimee xRubby with awp
kolosus dropped
kolosus has left the game
*DEAD* jucator mediocru : dar lasama sa ma joc si eu
kolosus connected
revox killed jumper with awp
[war4.freakz.ro] Pastrati limbajul decent. In caz contrar veti primi gag/ban.
*DEAD* kolosus : /rr
*** revox killed Lovesc In Stil Ninja with a headshot from awp ***
revox : nu mai da retry, nu iei slay

revox : simplu.


*DEAD* jucator mediocru : unde scrie
forsaken killed jumper with awp
kolosus is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Aimee xRubby : /rs
*DEAD* jucator mediocru : in regulament?
*** jucator mediocru killed milenium with a headshot from awp ***
kolosus killed Aitilop with awp
revox killed kolosus with awp
PTB: Transfering revox to the Ts
revox killed Aimee xRubby with awp
forsaken killed revox with awp
revox : asa e frumos

Aimee xRubby dropped
Aimee xRubby has left the game
jucator mediocru : asa e

forsaken killed Lovesc In Stil Ninja with awp
revox : daca nu intelegi iti dau ban 100

revox : si te calmezi


[war4.freakz.ro] Va rugam sa adaugati din nou serverul la favorite: 89.39.13.82 / war4.freakz.ro
*DEAD* jucator mediocru : sa vedem cu ce imi dai



Ca prin minune, am ajuns blood sau slot, nu stiu. Dupa prima impresie nu cred ca este un owner adevarat ci vreun frate sau ceva. Adica inca sper ca nu s-a ajuns la nivelul asta pentru un owner. -


l.e.
Uitasem, ora 12:30 realtiv. Pe awp_india. Si mentionez ca s-a bagat india direct din rcon fara vot sau d'astea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 07-03-2012, 12:49:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa intelegi ca eu sunt robot si nu stiu sa joc asa ca mai dau retry.
Nu cred ca exista reguli pentru roboti ca mine care mai dau retry.
Ai abuzat in numeroase randuri de admin si nimeni nu a zis nimic.
Ai aceiasi functie am vrut doar sa iti demonstrez ceva ,stii prea bine ca accesul e relativ insa felul in care te comporti cateodata e dezamagitor.
Si credema ca daca vreau iti scot adminu si nimeni nu va zice absolut nimic, insa nu imi sta in caracter am vrut doar sa iti atrag atentia si atata tot.
Imi cer scuze ca sunt asa robot si am schimbat harta fara vot.





Last edited by TwisTer on 07-03-2012, 16:03:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-03-2012, 13:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am abuzat de nimic, tot timpul am luat decizii cu gandul de a ajuta serverul. Nici tu, nici eu nu jucam de ieri si stim cum e treaba cu unii.
Nu mai am 13 ani sa ma simt bine cand am "putereeeee" si admin suk@r pe un server. Gandeste-te ca am avut owner aici si am plecat si mult timp nu am avut nici macar blood. Si totusi a ramas singurul server pe care am jucat de 2 ani in coace.

Rog toti cei care au de la blood in sus sa posteze daca am facut eu faze nasoale pe server fata de ei sau de playeri.

Comportamentul meu? Care-i ala? Ca am prins admini codati? Ca am fost unul din primii owneri pe serverul asta si cate nopti nedormite am avut sa-l fac sa fie ok?
Ca am dat ban aluia cu wall fara demo?

Hai sa nu o dam in ironii ca nu are rost. Nici tu, nici eu nu avem 12 ani sa o dam in d'astea. Adica eu cel putin nu am sa o fac. Am postat aici sa discutam sa vedem care-i faza. Nu sa stau sa dau vreun owner jos si sa fac "revolte".
Nu am fost deranjat ca ai schimbat (daca eram , bagam snow la loc). Dar eram 2 sau 3 admini dintre care unu warlord. Zic eu ca era decent daca ziceai ca bagi india.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alkayda

[Criminals League]



Status: Offline
(since 11-01-2016 18:01)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 4076, Topics: 46
Location: Botosani

Reputation: 17.2
Votes: 30

Post Posted: 07-03-2012, 13:39:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu esti cam temperamental , pedepse aspre gen ban 100 in loc de gag sau altele, dar esti corect si este bine asa. In privinta lu ala cu wallu , ne-am chinuit mult sa prindem o dovada de ban si nu am gasit , dar el are 100% wall si e de ajuns sa vezi doar o faza , tu cu ochii tai ca sa-i dai ban,dar noi astia mai mici , champions nu putem , nu exista prea multa incredere ...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-03-2012, 13:50:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu dau ban 100 pentru unele injuraturi ca multi zic , lasa ca injur si iau gag 5 min. Dai la unu ban 100 min si restu se "racorec". - Tot timpul am facut asta si o voi face in continuare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 07-03-2012, 14:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta nu justifica regula impusa de el ca nu am voie sa dau retry nu?
Cititi regulamentul, de asta e pus.
Daca era alt "robot" si nu eram eu sigur lua ban nevinovat doar pentru ca dadea retry.
Hai sa fim seriosi si sa nu ne ascundem dupa deget,e adevarat ca ai facut multe pentru server ,tocmai de asta ma asteptam la altceva de la tine si sunt dezamagit.Amandoi avem o varsta de aceea cred ca ne putem intelege daca nu am facuto deja.
Nu voi face o tragedie din acest topic si nu vreau sa pozez in victima.. pentru ca nu are rost,am vrut doar sa sublinez niste chestii si nimic mai mult.





Last edited by TwisTer on 07-03-2012, 16:08:30; edited 8 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SS.11

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 18-01-2016 17:09)
Joined: 09 May 2011
Posts: 1626, Topics: 52
Location: RO

Reputation: 100.2
Votes: 27

 
Post Posted: 07-03-2012, 14:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot ce a facut si Revox si Twister pentru war4 este demn de admirat,v-ati dedicat timp pentru a aduce serverul unde este acum.War4 a inceput si a crescut cu voi.Am observat ca luati uneori decizii radicale,ambii, dar nu gresite.Va rog incetati ca nu are rost.Va vreau in continuare pe war4 nu vad sensul discutiei.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 07-03-2012, 16:18:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alkayda wrote:
tu esti cam temperamental , pedepse aspre gen ban 100 in loc de gag sau altele, dar esti corect si este bine asa. In privinta lu ala cu wallu , ne-am chinuit mult sa prindem o dovada de ban si nu am gasit , dar el are 100% wall si e de ajuns sa vezi doar o faza , tu cu ochii tai ca sa-i dai ban,dar noi astia mai mici , champions nu putem , nu exista prea multa incredere ...

Cu asta nu pot fi de acord. Am prea multa experienta in domeniu sa nu-mi dau seama de cineva ca joaca cu wall. Nu ca as fi mare zeu dar sunt unele chestii, subtile, care tradeaza ca cineva joaca necurat. Inca le observ, inca ii dau de gol. Deci functioneaza.
Si totusi, am champion. Adica, automat, nimeni nu merge pe 100% incredere cu mine. Ca deh, gradul nu e de ajuns de mare. Asta inteleg eu de aici.
Am dat cateva banuri pe wall, fara dovada, dar asta in trecut. In ultima vreme nu am prea frecventat serverul, nu prea am timp si ma mai joc pe hs only. - Dar cand era vorba de ceva, demo tata. -

Ma rog, fiecare cu deciziile lui. Dar sa nu uitam ca si eu, si revox si toti adminii, inclusiv ownerii, au dat banuri fara dovada. Se intampla. Ori e prea evident, ori suntem noi siguri... ma rog. Daca vreti sa va tineti de regulament ca la carte, ar trebuie sa strangeti cureaua. Si nu, nu de la cazul asta cu revox, ci de acum incolo.

Cat despre ce s-a intamplat pe server, chiar daca limbajul tau twt nu a fost unul jignitor sau vreun atac la persoana, cat de cat a fost provocator. Si daca era si tarziu... iti dai seama ca nu prea ai chef de discutii, mai ales cand iti pica ochii in gura. Nici tu nu ai procedat "ca la carte" dar nici reactia lui revox nu a fost prea... cum ar fi trebuit sa fie. Va inteleg pe amandoi dar incercati sa evitati discutiile/fazele de gen, atunci cand stiti ca pot fi evitate. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 07-03-2012, 21:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Consider ca discutia nu isi mai are rostu prin urmare am inchiso.
E ciudat totusi cum se schimba unii jucatori dupa ce isi iau accesul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 07 March 2012 19:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-03-2024, 12:18:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x