User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie *Bau*
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1412
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 09:15:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Un titlu adecvat : varza
- Numele tau: dupa cum ma stiti toti SK. , pe r2 eram cu daNNN-
- Numele adminului reclamat : Bau
- Harta, ora si data faptei reclamate : d2x2 , 9:10 ceva de genu'
- Motivul / Regula incalcata : abuz
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : A fost ceva de genu :
Mi-a dat blind
daNNN- :hai frate las-o asa...
Bau : shh imi fac treaba
daNNN- :bun fa-ti , uite acolo , kid bya
stau stau stau , ala dadea de se daramau peretii -
dupa lungi asteptari si codatu s-a plictisit si a iesit de buna voie , bau fiind spectator , si la propriu si la figurat -
in schimb primesc prima data ban 300 de min .. ptr ce nu stiu
intru iar .. ban permanent
mai intru o data ... *** off
pai ce-i asta ?

ordinea parca era gag / kick / ban + ca nu l-am injurat sau chestii de genu -

se poate verifica in logs

daca nu-l are in banlist pe kid bya ... ce pot sa zic ... e tare omu -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 09-03-2012, 09:24:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

off dragu meu s.k, inca nu ai invatat ca asa se face treaba pe r2?- oricat ai incerca sa le explici ca exista si jucatori buni nu numai cu cod ,ei parca insista sa`i vada pe toti codati.. si daca joci bine si n`ai cod tot trebuie sa primesti ceva doar doar sa nu le strici ranku:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 09:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca bine zici oana - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2012, 09:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRIMA MEA RECLAMATIE .. LOL oana daca nu stii nu vorbi fetitza, uitate in printurile facute de mine si dupa speak fetitza,
DECI OMU A LUAT BLIND,I-AM DAT IMD UNBLIND. el cica hai frate, i-am spus simplu imi fac treaba,el s-a lungit cu mine. dupa reclama pe cnv am inceput demo dar trebuia sa ma lungesc cu el la vorba in loc sa ma uit ca el era stres, se vede in print exact cand sa sau destroy omu a iesit pt ca eu ma lungesc cu dann bineinteles., oricum se vede tot in printurile alea. sa imi spuneti si mie UNDE AM GRESIT -)?
A FOST STRESS nu a luat ban dar pt ca m-a jignit a luat ban,a dat retry i-am dat ban dupa iar a dat retry, normal ca omu a luat destroy, INTREB DIN NOU, UNDE AM GRESIT.. iar tu oana daca habar nu ai ce s-a intamplat nu mai tranti vorbe aiurea, nu are rost sa mai dezvolt si cu tine trecutul -.. acu urmeaza printurile ...---> http://www.girlshare.ro/3469403.3
http://www.girlshare.ro/3469404.4
http://www.girlshare.ro/3469406.6
http://www.girlshare.ro/3469409.9
http://www.girlshare.ro/3469412.1
http://www.girlshare.ro/3469414.3
http://www.girlshare.ro/3469415.4

TRAGETI CONCUZIILE DE UNDE SI PANA UNDE UN PLAYER ALEARGA UNA DMIN IN HALU ASTA, MULTUMESC ..GOOD DAY

Posturi unite automat, 09-03-2012, 09:37:26

http://www.girlshare.ro/3469420.9

Posturi unite automat, 09-03-2012, 09:40:42

EU INTELG CA OANA CU WIK SE INTELEGE BINE DAR ASTA NU INSEAMNA CA TREB SA TII CO PROSTIA, CREDEAM CA, CA ADMINI DEJA STITI ASTA, NU TII CU PROSTIA ALTUIA DOAR CA TE INTELEGI BINE CU ACEA PERSOANA,TINE CU DREPTATEA, E simplu - ca admin trebuia deja sa stii regula asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 09:46:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unde e partea cand ti-am zis de codatu ala ? -
Deci cata vrajeala pe baiatu asta nu-mi vine sa cred -)))))))))))))))))

Ba nene` , daca am avut eu timp sa ma pun spectator si sa ma uit pe kid bya sa vad o faza in care avea aim tu imi zici ca nu ai avut timp ca stateai de vb cu mine ? hai sa fim seriosi ...

si cea mai tare faza -) in poza unde scrie ca vrei sa-i dai destroy lu kid ai facut-o pe snow , din cate imi amintesc ala a intrat pe d2x2 si nu a stat toata harta .. deci : ahahhahahaha -)))))))))) FAKE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 09-03-2012, 09:53:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oaanaa wrote:
off dragu meu s.k, inca nu ai invatat ca asa se face treaba pe r2?- oricat ai incerca sa le explici ca exista si jucatori buni nu numai cu cod ,ei parca insista sa`i vada pe toti codati.. si daca joci bine si n`ai cod tot trebuie sa primesti ceva doar doar sa nu le strici ranku:)


+1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2012, 10:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol de lol ma faci sa rad. eram pe d2x2 , print ca l-i reclamat ,era logic ca ai spus, si eu ma uitam pe el, iar k1d ala nu juma pe snow ,intrase pe dx2, pe snow nu era omu, revinoti, print ca l-ai reclamat? sa se uite in logs ca da l-ai reclamat si ce? nu inteleg ce vrei sa spui, l-ai reclamat da asai , de aia am inceput demo nu-i normal.. doamne, ma abtin,next please!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 09-03-2012, 10:02:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tocmai de aia nu tin cu prostia ci am decis sa tin cu dreptatea:) am tot dreptu` sa`mi dau cu parerea si doar pt k sunt admin nu insamna ca trebuie sa`ti tin tie partea cand gresesti.chiar daca esti mult mai in varsta decat mine tot nu`ti da dreptu` sa`mi zici "fetitza" pt k eu nu`mi permit sa`ti zic mosule - , iti propun sa`ti faci o viata reala daca iti place atat de mult cuvantu` ala si o sa ai mai multe sanse sa`i spui cuiva real asa .. si da, imi mentin parerea in legatura cu persecutatu` jucatorilor buni si nu ma refer doar la tine aici.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 10:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se pare ca nu numa eu cu oana avem aceeasi parere

DA. Ca si admin stiu asta , sa zicem ca mi-am meritat ban-ul dar nu 300 de min , permanent etc...
Am tot dat retry ca nu intelegeam motivu ptr care imi aplici comenzile pe banda rulanta -

Ce pot sa zic , dupa mintea lu' bau treaba sta in felu urmator:

retry dupa gag = ban 120min
retry dupa ban = ban permanent
retry dupa permanent = *** off
retry dupa *** off = destroy
retry dupa destroy = spank
retry dupa spank = exterminate
retry dupa exterminate = vine si iti da foc la calc
-))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2012, 10:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si uite si demo, ca eram pe el, dar robotul de dan, wik sau sk. care din ei mai sunt , ca pe d2x2 avea nick dan dupa pe snow cand era average intra cu nick sk. iar aici vad reclamatie wif lol de lol,multi function men, in fine, ii facem demo si exact cand sa dau *** a iesit, se vede si in print.. si demo aici,eu dau ***,ban doar in demo clare, consider ca abia la un moment dat s-a vazut f clar ca avea hack, iar eu vreau sa se vada in demo'urile mea asta, dau *** knd consider eu ca dovada este indeajuns, aici si demo --> http://www.girlshare.ro/3469486.9
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 10:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti ca fânu ba baiete cam asta e tot ce pot sa-ti zic

venisem de pe serveru de KZ , de-aia aveam numele daNNN- , plus ca intru cu ce nick vreau eu fiindca pe r2 eu nu am nici macar slot (asta daca iti aminteste de o regula ceva ... )

se pare ca tu esti cel care incepi cu jignirile si nu eu
ce sa-ti mai zic , robot e lesinatu ala de tactu si daca am zis asta .. trebuie sa te simti si tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2012, 10:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma cobor la nivele mai jos, nu stiu unde se intoarce fanu dar se pare ca unii stau mai la periferie de scot asemenea vorbe, in fine, varianta cu tata mama ,esti penibil,nu are rosts a ma i-au la jigniri pe aici asa directe, prefer sa stau la nivelul meu nu are rost sa ma cobor,,,,OANA PRECIZEZ FETITA NU INS CA ESTI MICA SAU MARE CA AI 10ANI SAU 40 NU STII UNDE SI CUM TE-A ATINS CUVANTUL ``FETITZA`` DAR cred ca gresesti daca crezi ca am zis-o in mod jignire,sper sa ma intelegi, totusi am sa incerc sa nu ma mai lungesc aici ca nu stiu daca se va mai sfarsi ,nu sunt gen tiganie multa, good day..

Posturi unite automat, 09-03-2012, 10:21:15

din partea mea poti avea 10 nickuri sk. wif. dan. lollypop ce vrei tu, doar am spus ca nu stiu care si cum ,am spus ce am observat ,intra cu 200 de nume ,don't care.. nu asta era subiectul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wiK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2015 15:33)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 150, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 6

Post Posted: 09-03-2012, 10:26:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pfff si culmea ca eu stau exact in centrul Brasovului - periferia e la margine daca te intereseaza , da tu probabil stai la sat de nu prea stii sa faci diferenta ... imi pare rau ca a ajuns internetul acolo ...

deviza : esti praf !

have a nice day ... oana -.. nu tu bau -

LE: wiK ba chiorule , am scris si cu K mare ptr dinastia ca tine .. nu wif Rolling Eyes

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2012, 12:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

60s si oana,cate comenturi au postat ei la reclamatiile de pe r2? cred ca este prea logic ca au fost trimisi sa comenteze,imd dupa reclamatie au aparut si comenturile lor la nici macar 20minute, penibil... sa va fie rusine... 60s nu are nici macar 1 coment la nici o reclmatie facuta pe r2 vreodata si acu apare deocada, incredibil, oana la fel si despre tine, in afara cu evenimentul vechi cu trefla esti nula la comenturi, acu apari deodata si tu si 60S.. PARCA SUNTETI SETATI LA COMANDA... cat despre treaba ca imi strica mie rankul ,eu nu joc la rank,am crezut ca s-a vazut deja,cine e bun sa fie ,aici s-a vorbit pe nas putin ..ce putin la adresa mea, de restu nu ma intereseaza
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 09-03-2012, 12:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana sa revin cu o decizie as vrea sa precizez urmatoarele:
@ SK. m-ai dezamagit prin comportamentul tau de acum pe forum,credeam ca totusi gandesti inainte sa vorbesti!
@ oana. dupa ce ca intri rar si ai gradul care il ai acum te mai si bagi,era de ajuns o simpla parere,fi intai mai activa si jigneste mai putin (nu cred ca ar trebui sa te supere ce am zis dar eu vad ce faci aici)
@ *Bau*. daca ai gresit vei suporta consecintele,le vei suporta si pentru orice alte jigniri prezente aici,trebuia doar sa aduci argumente si dovezi,atat!
@ 60S. si tu esti dezamagitor,cat ai fost admin nu ai facu mai nimic.

Iar interventiile la comanda pentru reclamatii sunt nule daca persoanele in cauza nu au fost prezente.
Acuzatiile ca asa se face treaba pe R2 vreau sa fie dovedite pentru ca nu este cazul pentru asa ceva,totul se face conform regulamentului,nu ma intereseaza ca X e tata lui Y sau ca Z e mama sau mai stiu eu ce ii vine lui W,asta sa fie clar!


Revin cu decizia!






Last edited by X-M3N on 09-03-2012, 12:19:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by X-M3N, 09 March 2012 10:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 15-05-2024, 10:56:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x