User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie Sam
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4275
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 14:42:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu:Alex@nder
Numele adminului reclamat:Sam
Harta, ora si data faptei reclamate:ora 2:40,harta de_dust2006
Motivul / Regula incalcata: Mentionez ca nu am incalcat absolut nici-o regula am intrat doar la joc am salutat si m'am trezit cu superss`uri de adminul Sam.
Dovada:,...am calculatorul plin de poze daca cineva vrea sa le vada pe toate ca is vreo 100 si ceva sa imi dea pm.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 11-03-2012, 14:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog un owner sa verifice logurile din ziua respectiva.
Individul ar trebui sa aibe acelasi ip cu al unui jucatori Dupa_2_ani_si_ceva (sau ceva de genul asta)
I-a fost dat gag. Motivul gagului e ca l-a luat adytza cu "ce suferi asa".
Dupa expirarea gag-ului a inceput sa ceara explicatii. I-am spus ca trebuie sa arate un minim respect pentru staff cand vorbeste cu ei si ca daca continua isi ia ban. L-am invitat pe forum.
A continuat pe chat. I-am dat ban 120 min.
A reintrat.
A luat ban
A reintrat.
A luat ban
A reintrat.
A luat ban
A reintrat si a injurat adminii
A luat ***.
De atunci a continuat sa reintre nerespectand banul dat initial.
Am luat decizi sa nu il las sa joace si ca sa nu mai banez ipuri dinamice degeaba mi-am sacrificat timpul de joaca stand spec si dandui superss cu nemiluita.

Atasez condump-ul si o parte a lui care demonstreaza ca Alex@ander stia de discutia cu minimul respect fata de staff

Code:
Requesting tempdecal.wad from server
Alex@nder connected
Error: server filed to transmit file 'customization'
*DEAD* -alt :  /rankstats

ADMIN adytza: vote custom
Alex@nder is joining the Terrorist force
*DEAD* -alt :  mda

*DEAD* Aimee xRubby :  sergent tu vorbesti limba romana?

[war4.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
*DEAD* GaNjA Weed :  ms de de dust

*DEAD* GaNjA Weed :  :D

*DEAD* GaNjA Weed :  ty

*DEAD* GaNjA Weed :  1

*DEAD* GaNjA Weed :  1

*DEAD* -alt :  mda

*DEAD* -alt :  LD

*DEAD* Addytsu :  adytza ce sobloln ai mah?:))

*DEAD* GaNjA Weed :  1:D

*DEAD* Alex@nder :  r3 all din nou:D

*DEAD* pirania :  /top15

*DEAD* Alex@nder :  :))))

CaNNaBiYsS connected
*** fnatic.msi cArn killed adytza with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* Addytsu :  re

Voting successful (got "8") (needed "1"). The result: map - d2_2006
Requesting tempdecal.wad from server
Error: server failed to transmit file 'customization'
*DEAD* GaNjA Weed :  yeeeeee

*DEAD* -alt :  d2..

fnatic.msi cArn dropped
fnatic.msi cArn has left the game
CaNaBiYsS is joining the Terrorist force
*DEAD* Aimee xRubby :  slay adytza

*DEAD* Aimee xRubby :  :)))

*DEAD* -alt :  haha

Addytsu :  nu am vazut 2006 de mult aici
-alt :  /rankstats
adytza :  votu vietii
[war4.freakz.ro] Va rugam sa adaugati din nou serverul la favorite: 89.39.13.82 / war4.freakz.ro
pirania killed Torque with awp
*** KnEnTuI killed BlackBerRy with a headshot from m4a1 ***
Take It :  ale@xandru stiu cn esti
Addytsu killed KnEnTuI with mp5navy
Addytsu :  chiar ca
Aimee xRubby killed adytz with m4a1
Take It :  =))
Sam is joining the Counter-Terrorist force
GaNjA Weed :  /rs
Alex@nder :  cine sunt?:$
*** ggag killed Tempah with a headshot from ak47 ***
Take It :  =)
Deyahawk killed GaNjA Weed with m4a1
*DEAD* BlackBerRy :  /rs

*** aLx- killed ggag with a headshot from m4a1 ***
PTB: You have been auto-assigned...
SeRgEnTu[;X] killed Alpha with m4a1
*** Rezultatul votului este "d2_2006"
*** aLx- killed diehard with a headshot from m4a1 ***
Alex@nder killed aLx- with deagle
] amx_superss alex*DEAD* Sam :  /result

] amx_superss alex
*DEAD* GaNjA Weed :  ba

[size=18]Alex@nder :  le demonstrez oricand ca sunt de 2 bani daca vor respect sa ofere[/size]
pirania killed Alex@nder with awp
*DEAD* GaNjA Weed :  numa acolo campeaza

-alt killed Deyahawk with awp
SeRgEnTu[;X] killed -alt with m4a1


http://www.girlshare.ro/3482138

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pirania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 20:41)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 232, Topics: 15
Location: Luxembourg

Reputation: 72.6
Votes: 6

Post Posted: 11-03-2012, 15:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex dk esti jucatoru dupa nuke "dupa o pauza de 2 ani " u cand ai primit gag pt ca i ai zis lu adytza ca sufera, si apoi dupa ce ti a expirat gagu ai zis ca dk mai primesti o data gag aiurea, faci reclamatie ai primit ban 120 de min, atunci trb sa te duci sa faci reclamatie nu sa reintri de 10 ori sa nu respecti banu,si sa primesti *** si superss si sa injuri la un momendat !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 15:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine sa imi spui si mie care parte a discutiei asteia ma incrimineaza ca fiind acel ce spui tu.SI VREAU DOVEZI NU PRESUPUNERI.Ceea ce ai aratat tu sunt presupuneri eu puteam sa vorbesc poate de bunicamea sau niste colegi de munca sau de oricine.Multumesc anticipat ultimul post astept ca adminii sa isi faca treaba.BFT.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 11-03-2012, 15:05:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numara de jos in sus, in partea de cod 6 linii si dai peste

Alex@nder : le demonstrez oricand ca sunt de 2 bani daca vor respect sa ofere

Ai apropo o persoana care nu ar fi fost cel in cauza ar fi spus prima data ca el nu e Dupa_2_ani_si_ceva, nu sa ceara dovezi ca nu vorbea de bunica-sa sau colegi de munca.
Se cheama psihologia minciunii in caz ca vrei sa stii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 15:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine prin psihologia minciunii hai sa banam tot serverul.Sa dam *** la jumate sau superss sau ce mi'a facut el si sa explicam psihologia minciunii atunci cand se goleste detot.Stiu ca incalc regulile forumului si o sa iau warn sau ban pentru post multiplu dar hai sa fim seriosi nici nu stiu cine e acel cineva dupa 2 ani sau cum ii spuneti ii a 2'a oara cand joc pe sv.Dupa psihologia minciunii dati'mi ban pe forum si inca cateva *** sau superss sau eu stiu ce comanda pe server si numai intru.Normal adminii mereu au dreptate.Eu nu imi mai bat capul pentru un joc si jocurile altora "psihologice".Sa'i lasam pe cei in masura sa decida!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 11-03-2012, 15:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene ai cerut dovezi. ti-am adus ceva concret. tu cu ce dovezi concrete vii ca nu meritai ce ai patit? Si gandeste-te ca o sa vina si logul cu ip-uri.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 15:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am cerut dovezi din motiv ca pe baza dovezilor poti face o reclamatie la care un admin trebuie sa raspunda tot cu dovezi nu cu presupuneri.Si app nu cred ca ne cunoastem si atat mai putin suntem prieteni.:PSa vina logurile cu IP`uri asta am si cerut de fapt.Ceva concret.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-03-2012, 16:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
*DEAD* DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : sam daca esti din staul adminilor trebuie sa iti vorbesc cu imparatia ta?
*DEAD* DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : staful*
*DEAD* Sam : nu
*DEAD* Sam : dar un minim de respect
*DEAD* DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : dc dai gag?
DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : dc ca i'am zis la ady sa numai sufere?
Sam : si daca nu iti convine ceva te duci pe forum cu reclamatie
Sam : nu aici ca iti iei ban
DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : poi iti fac daca mai primesc un gag aiurea
DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : ca nu am jignit pe nimeni
DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : adminule
Sam : cat respect ai aratata cu "suferi?"
ADMIN Sam: ban DuPa^2^AnI^dE^pAuZa for 120 minutes (Reason: reclamatie)
*DEAD* DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : tot eu am suferinte dracu ca i'am zis la ady sa numai sufere:))))inca primesc si ban aiurea
ADMIN adytza: ban DuPa^2^AnI^dE^pAuZa for 100000 minutes (i l-am scazut la 1000 imediat)



DuPa^2^AnI^dE^pAuZa VALVE_ID_LAN 86.125.242.117
DuPa^2^AnI^dE^pAuZa VALVE_ID_LAN 86.125.242.117


*DEAD* DuPa^2^AnI^dE^pAuZa : admini de tot *****

pirania (RADIO): Fire in the hole!
pirania (RADIO): Fire in the hole!
ADMIN adytza: *** DuPa^2^AnI^dE^pAuZa (79.114.26.249)


``````````````````` : **** **** ma
ADMIN adytza: *** ``````````````````` (79.114.46.68)
``````````````````` overflowed
``````````````````` has left the game
*DEAD* ``````````````````` : hai sa vedem eu schimb nma
``````````````````` : bun admin esti

``````````````````` : ***uti coliva ****

*DEAD* ``````````````````` : sugeti **** cateilor
ADMIN Sam: amx_superss ```````````````````
ADMIN Sam: amx_superss ```````````````````

Take It : ale@xandru stiu cn esti
Alex@nder : cine sunt?:$


Quote:
ggag VALVE_ID_LAN 79.114.22.246
ggag 79.114.22.246
Alex@nder 79.114.42.68


Ai luat gag 5 minute,apoi ai inceput sa faci spume ca de ce ai luat si pentru ce,ai tot comentat pana ai luat ban 120,ca smecher ce esti ai reintrat,iar ai luat ban,ai reintrat,iar ban...apoi ti'ai schimbat numele si ai inceput sa ne iei tot neamu (inclusiv staff-ului War4) cum ai stiut tu mai bine,prin urmare ti'am bulit hardul cam rau.
Si ca sa iti arat cat de copil prost poti sa fii,ti'am adus toate ip-urile de pe care ai intrat si majoritatea discutiei care a fost.Eu zic sa iti cauti alt server,caci de te mai vad pe server,la fel o sa fac.Bafta!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 16:22:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai bulit hardu?-)Suferiti ma...si daca voi nu sufereati aveati si respect eu cat am jucat pe sv asta nu am avut treaba cu nimeni pana sa vina "gigi duru" sa imi dea gag ca am spus sa numai suferiti.Si inca ceva IT'stule hardu nu ai cum sa il bulesti din cs,dar eu pot sa va bulesc sv.Sunt mi de servere m'a deranjat doar ca nu va faceti treaba de admini,un admin in primul rand trebuie sa respecte si sa fie respectat la randul sau nu sa impuna respect prin functie.Cat despre jucat pe sv sunt mii de servere si daca vreau sa joc joc ca nu ai tu de unde sa sti care is eu care ii altu si iar la fel.Sau da'mi ban pe clasa de ip.Dar totusi nu uita ca reclama proasta ti'ai facut'o.Si nu crede ca amenint serverul chiar aveam o impresie buna pana azi:)la voi pe server am reinceput sa joc mi s'a parut ok dar unii sunteti de toata jena.Tot respectul la cei ce si'au facut treaba.Bafta si ma retrag de pe sv.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-03-2012, 16:25:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine,pa!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh@d0w

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 09-06-2014 13:20)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 3182, Topics: 66
Location: Côte d'Ivoire';x

Reputation: 67
Votes: 26

 
Post Posted: 11-03-2012, 16:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. cand tu o sa bulesti serverul asta eu o sa fiu Decebal (vorba lui adytza din alt topic )
2. deja deviem de la subiect, cred ca ar trebui sa se dea /closed deoarece din ce a pus adytza acolo esti cam "taran" si reclamatia asta nu-si prea are rostul la fel ca celelalte..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 16:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Taran" esti tu ca nu ai inteles ideea si de bulit serveru chiar nu imi bat capu` cu asa ceva nu am 15 ani ca voi is om in toata firea.Am spus ce ma deranjeaza si vezi cum jignesti daca esti mai destept dc ma jignesti?Lasa'ma pe mine taran da sti cum e unii cand isi dau seama cu ce prostie se confrunta se lasa pagubasi inca dinaintea show'lui daca eu eram ala prost si voi aia destepti nu dadeati curs si era totul ok.Repet eu nu am avut probleme cu nimeni pana nu a inceput Sam sa sufere si nu ma mai jigni si nu'mi numara ca stiu sa numar de cand eram la gradinitza.Eu am intrat sa ma recreez putin l'am vazut pe unu pe plansa si am confundat serverele ca joc si pe war3 si acolo nu e voie pe plansa si i'am zis la ala ca nu are voie la care adytza a inceput sa ma critice el in calitate de admin critica pe toata lumea ca nu stie regulile serverului ca suntem habarnisti ca nush ce la care eu am zis sa numai sufere...pentru ca am facut o cinfuzie atunci Sam mi'a dat gag pentru ce?Ca am zis sa numai sufere???Oare adevarul doare?Respectul se castiga nu se impune cu functie...daca stai sa te gandesti mai bine cine e taranu??Eu?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 11-03-2012, 16:57:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alex@nder wrote:
"Taran" esti tu ca nu ai inteles ideea si de bulit serveru chiar nu imi bat capu` cu asa ceva nu am 15 ani ca voi is om in toata firea.Am spus ce ma deranjeaza si vezi cum jignesti daca esti mai destept dc ma jignesti?Lasa'ma pe mine taran da sti cum e unii cand isi dau seama cu ce prostie se confrunta se lasa pagubasi inca dinaintea show'lui daca eu eram ala prost si voi aia destepti nu dadeati curs si era totul ok.Repet eu nu am avut probleme cu nimeni pana nu a inceput Sam sa sufere si nu ma mai jigni si nu'mi numara ca stiu sa numar de cand eram la gradinitza.Eu am intrat sa ma recreez putin l'am vazut pe unu pe plansa si am confundat serverele ca joc si pe war3 si acolo nu e voie pe plansa si i'am zis la ala ca nu are voie la care adytza a inceput sa ma critice el in calitate de admin critica pe toata lumea ca nu stie regulile serverului ca suntem habarnisti ca nush ce la care eu am zis sa numai sufere...pentru ca am facut o cinfuzie atunci Sam mi'a dat gag pentru ce?Ca am zis sa numai sufere???Oare adevarul doare?Respectul se castiga nu se impune cu functie...daca stai sa te gandesti mai bine cine e taranu??Eu?


Om in toata firea -) . Prietene....cauta un alt server....nu ai o treaba -




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex@nder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2012 14:03)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.4
Votes: 4

Post Posted: 11-03-2012, 17:03:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Normal un player nou nu are treaba au treaba adminii:))era de asteptat.Oricum cautam alt server ca nu suport sufernitele...deaia am si facut atata tam tam nu suport suferintele.-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 11 March 2012 21:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 28-04-2024, 10:33:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x